Обличате ли пак булчинската рокля?

  • 3 929
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 74
Въпроса според мен е не дали сте я обличали, а дали можете да се вместите в нея.   

# 16
  • Мнения: 157
На моята рокля беше от трико горната част , така че ставаше и за слаби и дебелшки.
Щеше да ми става и сега въпреки , че съм15 килограма на долу

# 17
  • Мнения: 1 897
Въпроса според мен е не дали сте я обличали, а дали можете да се вместите в нея.   

 rotfImao rotfImbo rotfImao
Не съм пробвала,но би трябвало да се вместя.
Попитай ме пак същото след 15-20 години.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 352
Моята е при свеки, тя ми я съхранява, ама за какво ли?!
Дори и да искам не бих могла да я нося с 10 килограма отгоре.

# 19
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Едва ли ще се побера в нея след 20 години и 20 кг.Стои в една кутия в секцията. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 455
Още на следващия ден я дадох на майка ми да я продаде /нали съм си практик/ и от тогава нямам идея точно къде се намира защото мамам не можа да я продаде - така и не се намерило такава тънка талия ......  Mr. Green иначе я харесвали много, но ......
А като се замисля, ако беше при мен - едва ли бих се сетила да я облека отново или пък бих имала желание да го правя. Да не говорим, че тогава бях с близо десет килограма по-лека /поне допреди да забремения втори път/ и да искам няма как да стане.  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 723
Дори и да искам не бих могла да я нося с 10 килограма отгоре.

hahaha И аз и аз, само дето мойте са 20...
Ама се опитах преди няколко дни де.
Полата я облякох криво ляво, но бюстието - стеснило се е с около 10 санта, или са ми порастнали циците  Blush

# 22
  • Мнения: 475
Моята......не съм сигурна точно къде е ,след мен я дадох на кумицата ми и тя беше много хубава булка

# 23
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Стига бе, само аз ли съм с болен мозък  hahaha

Не че имам такава, но честно бих си я носила  bowuu

не си сама... има още един болен мозък... аз моята съм я обличала два или три пъти след сватбата.
Първия беше за да установим дали наистина съм по слаба от деня на сватбата, а другите два пъти си играхме с племенницата, която си умираше да ме види булка на живо. След това и тя се пробва и беше голямо размотаване из къщи. То беше радост... то беше чудо. Сега съм я прибрала, но очаквам пак да ме зарънчи да играем на принцеси.

# 24
  • Мнения: 5 401
Ами ние правихме 2 сватби, та 2 пъти се гиздих с роклята. След това си я занесох на химическо и си я прибрах под леглото с другите багажерии. За 5 години нито веднъж не ми е хрумвало да я облека, пък сега още повече - едва ли ще ми стане.  Embarassed  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 104
при моите родители е,нито съм я виждала,нито съм я обличала след сватбата-не съм се сещала просто.

 Peace

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Дума да не става да я обличам .След сватбата я сложих в гардероб,който почти не ползваме- само за якета е и там е и костюма на мъжа ми от сватбата.

# 27
  • Мнения: 773
Въпроса според мен е не дали сте я обличали, а дали можете да се вместите в нея.   

Определено няма да се вместя. веднъж се пробвах, трагична история. Само дето си спомних колко съм била слаба. после трябваше и депресия една седмица да влача. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 525
Малката веднъж я видя в гардероба и поиска да я облече, беше много сладка - като в чувалче.
А аз, аз не съм, защото съм малко суеверна.

# 29
  • Мнения: 34
След свадбата я дадох на мама-булката не трябвало да я вижда ли или облича повече,та затова,пък и една кутия по-малко в къщи. WinkТази година голямата дъщеря каза,че на зеленото ще бъде бонбонената фея,newsm78 и то не като другите.Булчинската  рокля стана  страхотна рокля на бонбонена фея.Свърши чудесна работа .Е малко я пооправих тук-там кръцнах ...,но важното е ,че щерката остана доволна и горда със своя бонбонен тоалет. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт