Отговори
# 15
  • Мнения: 4 877
Последно се спряхме на това куче-робот. Оказа се, че това си е цяла мания. Поръчахме го от този сайт
http://www.gadgetshop.com/Gadgets/TechnoGadgets/RemoteControlGad … 38_gs/Robopet.jsp

Тук има и други интересни неща за момчета на тази възраст. Направо бих изкупила всичко.
http://www.gadgetshop.com/Gadgets/Big_Boys_Gadgets/Robotics.jsp

За момичета на тази възраст бях видяла как да си направят парфюм, но сега не мога да открия линка.

# 16
  • Мнения: 494
  dany, много са сладки и двете неща оттук, но според мен, са скъпи. Иначе съм виждала инсталирана подобна "слънчева система" у една съседка-много е красива, особено вечер.  Миналата година, бяхме казали на всички, че големият ми син иска "Чук и Гек"-дадоха ми на мен предвидените пари за подаръци, прибавихме и ние и му купихме шейна , защото тя е доста скъпа. За малчо взехме страхотна люлка, която можем да ползваме в къщи.
  За тази година на малкия ще купя една шарена кола и каска, за да си я кара у нас, докато дойде време за колелцето навън.
  Но за баткото съм в голяма чуденка...иска някакъв комплект коли от филма "Коли"-сещате се, за Маккуин светкавицата. Не знам къде е чул или видял такова нещо-в училище му казали,че го има в чужбина, но аз не мога да намеря...Има няколко отделно купувани коли от филмчето, но това бил някакъв специален  комплект,с всички главни герои newsm78...Някой, ако знае за какво става да ме подсети, ще съм много благодарна.
 Освен това, баткото иска класьор или нещо като енциклопедия за всички страни в света, със знамената им, които да можел да си изрязва и да си лепи (вероятно е видял нещо и аз не разбрах какво точно) . Вероятно някаква книжка, с игри или нещо такова, което обаче да е за държавите в света...И това не мога да го намеря...Енциклопедии колкото искаш има у нас, купувам му, че ги харесва, но такова точно нещо не намирам ... ooooh!
  Някой, ако помогне с идея, ще съм много благодарна Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 877
  dany, много са сладки и двете неща оттук, но според мен, са скъпи. Иначе съм виждала инсталирана подобна "слънчева система" у една съседка-много е красива, особено вечер.  Миналата година, бяхме казали на всички, че големият ми син иска "Чук и Гек"-дадоха ми на мен предвидените пари за подаръци, прибавихме и ние и му купихме шейна , защото тя е доста скъпа. За малчо взехме страхотна люлка, която можем да ползваме в къщи.
  За тази година на малкия ще купя една шарена кола и каска, за да си я кара у нас, докато дойде време за колелцето навън.
  Но за баткото съм в голяма чуденка...иска някакъв комплект коли от филма "Коли"-сещате се, за Маккуин светкавицата. Не знам къде е чул или видял такова нещо-в училище му казали,че го има в чужбина, но аз не мога да намеря...Има няколко отделно купувани коли от филмчето, но това бил някакъв специален  комплект,с всички главни герои newsm78...Някой, ако знае за какво става да ме подсети, ще съм много благодарна.
 Освен това, баткото иска класьор или нещо като енциклопедия за всички страни в света, със знамената им, които да можел да си изрязва и да си лепи (вероятно е видял нещо и аз не разбрах какво точно) . Вероятно някаква книжка, с игри или нещо такова, което обаче да е за държавите в света...И това не мога да го намеря...Енциклопедии колкото искаш има у нас, купувам му, че ги харесва, но такова точно нещо не намирам ... ooooh!
  Някой, ако помогне с идея, ще съм много благодарна Simple Smile

Да, в България са наистина скъпи. Като се рових и допитвах до чужди продавачи, 2 играчки - слънчвата система и една луна пак с дистанционно + доставката, ми излиза много по-евтино, отколкото да ги взема оттук.
За количките от "Колите". Ние взехме една от този сайт https://www.mattelshopping.at/_plentyMarkets/Artikel/c-15-216-0/ … a3b22112007061526
Готина е количката, но той си я поръча с неголям ентусиазъм (поръчвах на бебока играчки и затова и за него взехме нещо). В рубриката "На пазар" майки правят обща поръчка от Мател.

# 18
  • Мнения: 491
   Освен това, баткото иска класьор или нещо като енциклопедия за всички страни в света, със знамената им, които да можел да си изрязва и да си лепи (вероятно е видял нещо и аз не разбрах какво точно) . Вероятно някаква книжка, с игри или нещо такова, което обаче да е за държавите в света...И това не мога да го намеря...Енциклопедии колкото искаш има у нас, купувам му, че ги харесва, но такова точно нещо не намирам ... ooooh!
  Някой, ако помогне с идея, ще съм много благодарна Simple Smile

Говори ти за списанието "Дребосъчетата", мисля, че излиза през сряда. Имаме ги почти всички, но вече са до четиридесет и някой брой (общо ще са около 56 ) и се съмнявам дали ще ги намериш всичките. Излезнаха и два класьора. Има кратко описание на всяка страна с много интересни картинки, като всичко е обяснено по много интересен за децата начин ( и достъпен), има лепенки на знамената, които се лепят в специален паспорт.

# 19
  • Мнения: 3 491
И ние се ориентираме към микроскоп за нашия 7 1/2 годишен син. Като имам предвид страстта му към буболечки, се надявам наистина да го използва. Минаваше ми през ума и някакъв по-простичък фотоапарат, колкото да се учи да снима, но това може би по друг повод ще е.
Колкото и да не ми се ще, сигурно ще купуваме и домашен любимец (от това, което четох, риби ми се струват най-приемливото нещо).
Не ми се купуват и на мене вече играчки, искат ми се по-истинки неща. Играчки и без това имат достатъчно. За брат му, който ще стане след няколко месеца на 6 ходини и иска да става рок певец, сме намислили караоке машина.

# 20
  • Мнения: 4 877
   Освен това, баткото иска класьор или нещо като енциклопедия за всички страни в света, със знамената им, които да можел да си изрязва и да си лепи (вероятно е видял нещо и аз не разбрах какво точно) . Вероятно някаква книжка, с игри или нещо такова, което обаче да е за държавите в света...И това не мога да го намеря...Енциклопедии колкото искаш има у нас, купувам му, че ги харесва, но такова точно нещо не намирам ... ooooh!
  Някой, ако помогне с идея, ще съм много благодарна Simple Smile

Говори ти за списанието "Дребосъчетата", мисля, че излиза през сряда. Имаме ги почти всички, но вече са до четиридесет и някой брой (общо ще са около 56 ) и се съмнявам дали ще ги намериш всичките. Излезнаха и два класьора. Има кратко описание на всяка страна с много интересни картинки, като всичко е обяснено по много интересен за децата начин ( и достъпен), има лепенки на знамената, които се лепят в специален паспорт.

Сега се сетих, че имаме такъв класьор. Най-новата мода беше такива книжки се дават с някакви кроасани. Книжката е хубава, точно каквото описваш. С баща си бяха изкупили кроасаните от големите хипермаркети - по цели чанти. Познай кой качи килограми - АЗ! Simple Smile
Така че ако искаш, ще разпитам с кои кроасани вървят?

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
А какво ще кажете за йоника (ама не детска), т.е. синтезатор? Днес ми хрумна. Някой има ли? За да не звучи странно, да кажа, че ходи на пиано (по-скоро ходи, защото е в началото). Така че струва ли си и какъв модел бихте ми препоръчали - откъде и какви са долу-горе цените?

За да е нещо, което си струва, приготви не по-малко от 1000-1200 лв.

# 22
  • Мнения: 3 491
А какво ще кажете за йоника (ама не детска), т.е. синтезатор? Днес ми хрумна. Някой има ли? За да не звучи странно, да кажа, че ходи на пиано (по-скоро ходи, защото е в началото). Така че струва ли си и какъв модел бихте ми препоръчали - откъде и какви са долу-горе цените?
Може би трябва да питаш този, който му преподава по пиано  Simple Smile. Ние скоро купувахме на нашия син, и от разследването ни Yamaha и Casio са хубавите марки. В  магазина загледахме и нещо друго, не чак толкова марково, което ни хареса като фасон и продължителност на звука, и беше с 88 клавиша, но като поговорихме с продавача, се спряхме на наличното Casio, пак с 88 клавиша. Мотивът беше, че на това от по-лошата марка клавишите не са толкова устойчиви.
За цени - не знам. Тук това, което ни трябваше, е около 400 долара. В България си нямам представа как е. 

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Цените на Yamaha и Casio почват от 300- 360 лв. По Коледа имат промоции.

# 24
  • Мнения: 491
http://i.dir.bg/kino/bposters/pos661.gif

Това са героите от дребосъчетата.

# 25
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Колкото по-големи стават, толкова по-трудно се намират подходящите подаръци Sad
Миналата година под елхата имаше футболни обувки (бутонки) в желания цвят  Crazy и китара, по-голям размер, старата му беше омаляла.
По-предната година получи GameBoy, който няколко месеца по-късно продаде, добави спестени парички и си купи Нинтендо ДС.
Последния РД получи само парички, явно не само ние имаме проблем с идеите за играчки, със събраните пари си взе ПСП.
Тази година се чудим за водо и ударо устойчив часовник, игра Brain teaser или SIMS Castaway.
danybon, ако твоят си пада по Лего, сигурно ще му хареса Meccano или пък Magnetix. Пак са конструктори, но различен тип. Моят не си пада по конструктори, за съжаление  Rolling Eyes
Задължително към подаръка добавям и някоя луксозна детска книжка. Тази година имам проблем с намирането на подходяща newsm78 Дали да не му направя абонамент за любимото му футболно списание...
А за аквариума, който си посочила в един от линковете, ние го имахме и нищо не се излюпи  Thinking Може и синът ми да е объркал нещо, но разочарованието беше голямо  Sad Иначе по магазините, където ги продават, съм виждала излюпени вече!

# 26
  • Мнения: 3 323
А, в кои магазини се продават тези излюпващи се ...неща?
И колко време оцеляват?
Да ме ориентирате за цена на този детски лаптоп, моля.

# 27
  • Мнения: 124
Здравейте. Моля за помощ. Трябва ми идея за подарък за момче, което е 4 клас, като имате предвид че не сме кой знае колко близки, но подарък задъложително трявба да взема за коледа. Моял ви дайте ми идея.Simple Smile
Лек ден:)

# 28
  • Мнения: 1 679
И при на сжеланието е за DVD player. Вчева в Технополис харесах един на SONY.

# 29
  • Мнения: 29
Давайте идеи и за 7-8 годишни момичета.

Общи условия

Активация на акаунт