Рицарки на Червената чаша 11.11.2007 - 18.11.2007

  • 17 468
  • 535
  •   1
Отговори
# 525
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Добро утро!

Де сте бе спители,кво правите в туй гадно време?
Тази сутрин кантарчето ме зарадва 55.5кг
smile3501 smile3501 smile3501
До сега четох  рецептите  и дневниците на Спайдърите, дано да ми дойде ума в главата и малко за мотивация. Леле, хората колко са сериозни и нахъсани, хич не си поплюват....

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 10:16 от Danielka1

# 526
  • Мнения: 1 934
Мерси Дани,и аз се радвам.Напоследък така се бях отпуснала че само на горе хвърчеше кантара,след 4 дни стриктност и всичко е наред - 2 кг.Повечето е вода разбира се но пак е нещо.

# 527
  • Мнения: 5 873
Добро утро!


Ванче, дано днес се наспиш и като се събудиш денят ти да е по-спокоен. И много гуш от мен и децата  Hug Hug Hug.

Точно това направих-спах от 10 до 10 и сега се чуствам по-добре.Обаче колко работа ме чакаааа! ooooh!
Благодаря за гушките! Heart Eyes

Лек ден ,момичета.Целувам ви. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 528
  • Мнения: 1 934
Браво Ванче,поне се чувстваш по добре работата ще я свършиш тя няма да избяга.

Много Hug Hug, все пак лек ден ти желая.

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 14 100
Добро утро!


 
Бебче, браво за килцата  smile3501

# 530
  • Мнения: 1 369
Привет на всички  Hug
Ванюшко, браво за почивката, дано нещата вече са по-добре  Hug
Пуки, хубав купон  Hug и хубави придобивки  Flutter
Бебче, бравос за килцата   bouquet
Мила, благодаря за музиката   bouquet Испания, ах Испания... там се почуствах у дома... липсва ми... хубаво изкарване ви желая  Hug
На всички  Hug

Ник'ъв режим два дена, среща с кантаря - утре на зазоряване  Crazy Сега се чудя - да му полягвам ли, или да яхвам прахосмукела  Crazy Ама в тоз дъШ и мрак, май клоня към първото  Flutter

Хубав ден  Hug

# 531
  • Мнения: 1 183
Здравейте и от мен!
Пък какво гадно време навън ужас!
Само за гушкане и спане!
И аз натам се изнасям сега.

# 532
  • Мнения: 1 479
Здравейте! Поздрави на Бебчето за килцата! Голямо браво!

Имам пак доста работа, ама това е! Пия вода и още не съм обядвала, ама не ми се и яде!

Ванче, браво че си се наспала!
Няма Мариетка, няма Айя, няма Ж и други ги няма!

Приятна неделя!

# 533
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Да напомня за водатаОтивам да водя каката на тенис, а аз докато я чакам ще пия кафе с приятелките.
Обяда ми беше режимен, виртуалното ми гостуване в темата на Спайдърите ми подейства смразяващо, относно моята непостоянност в режима. Пак съм хванала калема и изчислявам калории цял следобед.

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 15:27 от Danielka1

# 534
  • Мнения: 1 369
Заповядайте по едно черно кафе за събуждане и хайде на новата тема  Hug

# 535
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
хехе, ей ме и мен нА!!!
Познайте кво ме чака - стягане на куфари - мррррАААААзяяяя!!!  #2gunfire
Кумя се тук с едни кафета, като си въобразявам, че съдържат вода , ама щЕ 'старая повече   Tired
Ядоф някаква пуешка пържола, панирана, със салата. Сега ме мързи, та две не видя. Идеята за кафе ми се вижда много ободрителна.
С моя късмет, нацелихме поне 3 дена от 7-те в Испания с превалявания, ама кво да праиш. Поне сме свикнали от Шотландия, хехе, няма да ни е новина. Иначе мъж ми казва все, че мен някой (разбирай, Господ) ме пази, щото времето все едно такова ми уйдисва - като трябва да е гадно, съм си вкъщи, а като сме някъде, се оправя - та очаквам промени в прогнозата на място хехехе. Но сега ще си счупя мозъка от мислене какво яке с качулка да взема - хем да не ми тежи, че имаме 15 кила багаж разрешен на човек само.  ooooh! МАй ще купувам утре някакъв малък сешоар за коса, ако намеря. Много отдавна се каня, че да не ми тежи при пътуването. Ако ония в хотела имат сешоари, обаче, ще се изям от яд.
Оплаках се, омрънках света - ама вие не ми обръщайте внимание, става ли? Аз съм така винаги преди път, ама като седна в превозното средство, вече съм шен и много ухилена като пача.  bowuu
Забравих да кажа - браво на Бебче за намалението. Аз с Кантарев не си проговорих тази сутрин, щото подозирах, че ще ми каже нещо накриво, що да си развалям неделята хехехе.  Joy
Някой знае ли какво режимно може да се яде в Испания? И какво мога да си купя - като шопинг терапия, един вид? Аз не съм като Пуки, ама обичам от време на време някой гъдел.

Общи условия

Активация на акаунт