Сенки под очите

  • 19 221
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Отдавна съм метнала едно око на тази маска http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=skincare& … 57&stype=none
Някой ползвал ли е този продукт и съответно какви са отзивите

# 61
  • София
  • Мнения: 708
като гледам доста хубави неща пише за тоя продукт! ако я пробваш, казвай за резултата!

# 62
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
като гледам доста хубави неща пише за тоя продукт! ако я пробваш, казвай за резултата!
Къде чете за този продукт....аз обаче не разбирам той става ли за самите клепачи и кожата м/у очите и веждите...или е само за под очи.... newsm78

# 63
  • Мнения: 3 094
Отдавна съм метнала едно око на тази маска http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=skincare& … 57&stype=none
Някой ползвал ли е този продукт и съответно какви са отзивите

Добър е продуктът за борба с подпухванията, без да се очакват обаче магически и моментални резултати......понякога, забравих да напиша преди, подпухванията може да са симптом на заболяване - проблеми с бъбреците, хормонални проблеми, сърдечно-съдови  и прочие.не е лошо да се провеждат и съответните консултации със специалисти. Това би си проличало, ако се проведе за седмица една диета с ограничаване на солта и спането в претоплени помещения. Ако проблемът не се повлияе изобщо, не е лошо да се види дали не е алергична реакция или някакъв друг проблем..При мен похапването вечер на разни сирена гарантира китайски вид на сутринта.......също и пиенето на много течности вечер - дори обикновена вода. Не е лошо след 5-6 часа да се внимага за количеството изпита течност. Повечето от нас пият и ядат повече вечер - така че опит да се намалят тези неща, може да доведе до добри резултати.......Друго нещо при някои жени преди овулация и преди менструация подпухването е задържително явление и не се влияе от нищо.

# 64
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не се оплаквам от никакви здравословни проблеми. През последната година са ми изследвали кръвта за няколко различни неща и съм от всякъде в норма. Подпухването не е от тази година. Вечер почти не ям, пия някоя друга чаша алкохол-бира, вино. Но лятото пак пия по толкова, а няма подпухване. Мисля, че самия ми организъм не понася студеното време и свързаните с него атм. налягане и т.н. По въпроса за алергията имам друг проблем, за който бях писала преди във форума -пада ми леко кожата над очите. Дерматоложката и до сега твърди, че е алергия към грим. Аз аз се убедих, че не е така. След месец и нещо лечение заминах в командировка и си забравих хапчетата и мазила....а очите ми сами се оправиха. И сега не ползвам нищо от предписаното. Но мисля, че при мен оказва голямо влияние това, че съм по цял ден и вечер пред компютъра и при все, че имам спешъл цайси...очите ми се уморяват и явно това се отразява и на кожата около очите. Tired

# 65
  • София
  • Мнения: 708
като гледам доста хубави неща пише за тоя продукт! ако я пробваш, казвай за резултата!
Къде чете за този продукт....аз обаче не разбирам той става ли за самите клепачи и кожата м/у очите и веждите...или е само за под очи.... newsm78

от линка, който си публикувала  Grinning

а колкото до компютъра... със сигурност действа зле на очите, и не само! ма какво да направим като днешния свят е тотално компютаризиран!

# 66
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833

от линка, който си публикувала  Grinning

а колкото до компютъра... със сигурност действа зле на очите, и не само! ма какво да направим като днешния свят е тотално компютаризиран!
АЗ си мислих, че си чела мнения в някой форум . Имам чувството, че преди във форума съм чела за тази или подобна маска за очи, но нищо не открих. Компютъра наистина уморява, ама чак пък да ми се уморява кожата и да отича....то до 2-3 години трябва да стана Квазимодо Sick

# 67
  • София
  • Мнения: 708
eее, може би за кожата проблема не е само в компютъра. наистина иначе всички щяхме да сме цъфнали! но самите очи се натоварват и може би все пак това се превръща във фактор. като сложим цигарите, мръсния въздух, неправилното хранене, умората, генетичния фактор.... не знам дали още са измислили ефикасно кремче, ама аз упорито го търся!  Laughing

# 68
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Чудя се дали да си купя тази маска.....ако подритна някоя стотачка на улицата Praynig моменталически отивам да си я купя. Но ако дам 70-80 лв. пък няма ефект...ще трябва да се самонакажа Embarassed Иска ми се да се проуча как точно се използва маската, слага ли се на клепачите....пък консултантките по магазините почти нищо не вдяват и ще ме метнат...и после линч #Cussing out
Ако си купя продукта ще споделя....

# 69
  • София
  • Мнения: 708
защо не пробваш да попиташ в 2-3-4 различни магазина консултантките? все някоя би трябвало да знае нещо повече. тъкмо като получиш първия адекватен отговор в следващия магазин ще знаеш и какво точно да попиташ.

# 70
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ще взема да проверя къде се продава тази марка, но май ще стане след Нова година, че тия дни ще е лудница. Да ти кажа аз  на консултантки отдавна не се доверявам, като питаш нещо или мълчат, или ти казват "да, разбира се" на всичко, за което попиташ. Или пък не си знаят продуктите. ...Ама ще походя малко по мъките Sunglasses

# 71
  • София
  • Мнения: 708
сега се сетих че съм виждала моята козметичка да прави някаква процедура под  очите на една мацка. беше с някакъв уред, на който му казваше "ютия за очи"  Grinning
кожата видимо изсветляваше. обаче май се правело всяка седмица...  newsm78

# 72
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
сега се сетих че съм виждала моята козметичка да прави някаква процедура под  очите на една мацка. беше с някакъв уред, на който му казваше "ютия за очи"  Grinning
кожата видимо изсветляваше. обаче май се правело всяка седмица...  newsm78
Аз нямам торбички и сенки под очите...пък и каквато съм бяла...прозрачна...съвсем ще избелея....с тази ютия Sunglasses. Може би след време ще ни трябва "ютия за лице" tooth

# 73
  • Мнения: 757
чух,че козметиката на "матис" е много добра,не се намира лесно,в сайта който Карчева е посочела има тази козметика.

# 74
  • Мнения: 250
Купих си серум за околоочния контур Скиндивидюал, една приятелка ми го препоръча.

Общи условия

Активация на акаунт