Що е то домашна ноктопластика?

  • 161 089
  • 733
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 121
 Не можах да се сетя къде се намира последно Бонжур във Варна, но междувременно попаднах в Елитис и си купих едни прозрачни ноктета - китайски боклук, но само това се предлагаше. Купих си и българско лепило за изкуствени нокти - снощи залепих един нокът за проба, тази сутрин реших да го махна - според упътването киснеш пръста в топла вода 10 мин и би трябвало ноктето да падне, ама......не - от 20 мин пръста ми е потопен във водата и нищо не става, голям цирк Mr. Green

# 136
  • Ловеч
  • Мнения: 782
И тук в Билла няма...

Няма ли ги в някой сайт за онлайн поръчки??

# 137
  • Мнения: 4 447
И тук в Билла няма...

Няма ли ги в някой сайт за онлайн поръчки??


Не може да ги няма. Вижте хубаво! И аз веднъж не ги намерих, но защото не са при козметиките!

# 138
  • Ловеч
  • Мнения: 782
И тук в Билла няма...

Няма ли ги в някой сайт за онлайн поръчки??


Не може да ги няма. Вижте хубаво! И аз веднъж не ги намерих, но защото не са при козметиките!

Обиколих цялата Билла и не намерих, но утре ще ида пак да проверя и, ако не ги намеря пак ще питам.

М/у другото , ако покажете и как изглеждат ще е супер , защото , като ходих се оглеждах за нокти, защото не знам каква им е опаковката...

# 139
  • Мнения: 4 447
И тук в Билла няма...

Няма ли ги в някой сайт за онлайн поръчки??


Не може да ги няма. Вижте хубаво! И аз веднъж не ги намерих, но защото не са при козметиките!

Обиколих цялата Билла и не намерих, но утре ще ида пак да проверя и, ако не ги намеря пак ще питам.

М/у другото , ако покажете и как изглеждат ще е супер , защото , като ходих се оглеждах за нокти, защото не знам каква им е опаковката...


По-напред в темата бях пуснала снимка на кутията.  Peace

# 140
# 141
  • Мнения: 30
Здравейте,мацки,временно нямах нет,пък изобщо не се сетих да си снимам новогодишната "ноктопластика",но пък ще ви я разкажа-на червена основа нарисувах сребърни  цветя,на всеки нокът различно,но с общ елемент,имаше и беличко....то как гообясних ама...карай.Хайде,няма ли някой да покаже нещо Wink
Анче Мамче,радвам се,че ти харесват снежинките,но изобщо не са трудни Wink

# 142
  • Мнения: 4 447
Здравейте,мацки,временно нямах нет,пък изобщо не се сетих да си снимам новогодишната "ноктопластика",но пък ще ви я разкажа-на червена основа нарисувах сребърни  цветя,на всеки нокът различно,но с общ елемент,имаше и беличко....то как гообясних ама...карай.Хайде,няма ли някой да покаже нещо Wink
Анче Мамче,радвам се,че ти харесват снежинките,но изобщо не са трудни Wink

Абе, аз на лявата ще ги докарам, ами на дясната  ooooh!

И кажи, с какво си заснежила снежинки? С клечка за зъби ли?  Mr. Green

# 143
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
МИСТИКА , страхотни творения , но като гледам и Анче Мамче не отстъпва  Grinning

# 144
  • Ловеч
  • Мнения: 782
И тук в Билла няма...

Няма ли ги в някой сайт за онлайн поръчки??


Не може да ги няма. Вижте хубаво! И аз веднъж не ги намерих, но защото не са при козметиките!

Обиколих цялата Билла и не намерих, но утре ще ида пак да проверя и, ако не ги намеря пак ще питам.

М/у другото , ако покажете и как изглеждат ще е супер , защото , като ходих се оглеждах за нокти, защото не знам каква им е опаковката...


По-напред в темата бях пуснала снимка на кутията.  Peace
Да, видях, но не ми се отваря снимката и си помислих , че вече я няма на този линк...  Shocked

# 145
  • Мнения: 4 447
И тук в Билла няма...

Няма ли ги в някой сайт за онлайн поръчки??


Не може да ги няма. Вижте хубаво! И аз веднъж не ги намерих, но защото не са при козметиките!

Обиколих цялата Билла и не намерих, но утре ще ида пак да проверя и, ако не ги намеря пак ще питам.

М/у другото , ако покажете и как изглеждат ще е супер , защото , като ходих се оглеждах за нокти, защото не знам каква им е опаковката...


По-напред в темата бях пуснала снимка на кутията.  Peace
Да, видях, но не ми се отваря снимката и си помислих , че вече я няма на този линк...  Shocked

 Thinking Секунда да видя ...

# 146
  • Мнения: 4 447
ЕТО, това е опаквката пт 100бр,  не е съвсем същата, но :

# 147
  • Мнения: 30
Анче Мамче,снежинките ги правих с ония лакчета,дето са като спринцовка отпред,или като химикалка,не знам как се казват  Embarassed

# 148
  • Мнения: 4 447
Анче Мамче,снежинките ги правих с ония лакчета,дето са като спринцовка отпред,или като химикалка,не знам как се казват  Embarassed

не съм ги чувала Shocked дай снимка Praynig

# 149
  • Мнения: 3 315
ето тези маи има предвид  http://images23.snimka.bg/004989723.jpg   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт