Черешов чийзкейк с орехи

  • 2 653
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Tandoori  ,НЕВЕРОЯТНИ торти.Достойна за майстор сладкар от световна величина newsm10.Невероятно майсторство.БРАВО Hug
Чийзкейка сигурно е невероятен,но тук в БГ 1 кутия филаделфия от малките струва близо 4.00лв. #CrazyНе мога да смятам колко ще ми излезе кейка,но става наистина вкусен,яла съм с филаделфия и е убиец.Но ще намалим филаделфията и готовооо....

# 16
  • Мнения: 7 091
Чийзкейка сигурно е невероятен,но тук в БГ 1 кутия филаделфия от малките струва близо 4.00лв.

Верно ли е толкова  #Crazy?! Ами аз ако ви пратя от тука големи кутии с пощенските разходи пак ще излезе по-евтино! ooooh!Мале мале...

# 17
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Вярно,вярно,толкова си е....В Италия е 1.50 евро,при заплати 1.500 евро,а тук ooooh!Да го гледаш ли,даго ядеш ли,какво по напред Sick

# 18
  • Мнения: 171
Здравей "Tandoori" bowuuТвоят "Чийз кейк" изглежда превъзходно  :chef:100% съм сигурна,че е й вкусен.Мойте поздравления HugМожеш ли да ми напишеш рецепта за "Чийз кейк",която да съдържа освен сиренето и  подсладено кондензирано мляко Rolling EyesПреди малко зададох този въпрос в подобна тема,но сега видях твоето  сладкарско изкушение и с риск да се повторя  ти задавам същият въпрос (моля за извинение  Praynig)Ще се радвам много,ако ми отговориш  bouquet

# 19
  • Мнения: 7 091
Здравей "Tandoori" bowuuТвоят "Чийз кейк" изглежда превъзходно  :chef:100% съм сигурна,че е й вкусен.Мойте поздравления HugМожеш ли да ми напишеш рецепта за "Чийз кейк",която да съдържа освен сиренето и  подсладено кондензирано мляко Rolling EyesПреди малко зададох този въпрос в подобна тема,но сега видях твоето  сладкарско изкушение и с риск да се повторя  ти задавам същият въпрос (моля за извинение  Praynig)Ще се радвам много,ако ми отговориш  bouquet

Ще я напиша малко по-късно тази вечер  Peace

# 20
  • Мнения: 7 091
Ето я рецептата с кондензирано мляко( на тази рецепта и казват тук Ню Йорк стайл и е с топинг от ягоди и сметана)

За блата:
# 5  ч.л разтопено масло
# 1 1/4 ч.ч грахамови крекери ( или бисквити)
# 1/4 ч.ч захар

За пълнежа:
# 4 пакетчета Филаделфия ( 900 гр)
# 1 кутия кондензирано мляко ( 400 гр)
# 4 яйца
# 1/3 ч.ч брашно
# 1 ч.л течна ванилия

Начина на приготвяне е същия като на този, който писах по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт