Ботушките на ТСМ

  • 1 872
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • around the world
  • Мнения: 651
Пише си ТСМ на този на Руски , а също така и на Хр. Ботев...Само където нямат бройки достатъчно.
А какви са тези Китайски попълнения в ТСМ?
А от тези ботушки дали имаше 23 номер или 29-30?
ами нали от нова година се спря вноса на ТСМ  стоки и сега всички внасят някакво подобни стоки, но на мен и на външен вид дори не ми изглеждат добре. Една от тези марки е и KEV, мисля, че  така се казваха,но на мен никак не ми допадат и затова и спрях да проверявам ТСМ магазините. А само като си помисля колко неща на ТСМ съм купила през годините.

# 16
  • Мнения: 2 232
Не имаше само 21 номер едни последни, но споменаха, че можели да направят поръчка.На  ул.Раковски има много по-голям избор по принцип, мъжът ми минал днес от там и по неговите думи не са едни същи с тия които аз съм взела(приличат си на външен вид, )но онези били по хубаво изпълнение и по-хубави(пак според него).
Въобще не знаех , за тия реформи.... ConfusedСега ме хвърли в чуденка какво съм купила, ама изглеждат добре, пък утре ще видим що за стока са.

# 17
  • софия
  • Мнения: 25 459
TCM-a на Руски паметник се намира точно с/у МВР болницата. ТСМ на същия собственик, тоест с еднаква стока се намира и на Ботев, малко след 5те кьошета като вървиш от лявата страна на Ботев.

Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт