Надраскани пари!

  • 2 357
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 866
Дъщеря ми току що ми надраска три банкноти от 50 лв! Сега какво да ги правя? Ще ми ги вземат ли някъде? Знам че в БНБ сменят повредени банкноти, ама къде е БНБ във Варна? Ох, така се ядосах, а парите ми трябват спешно, сега се чудя какво да правя!!! Ама пред очите ми за няколко секунди го направи, голям бързак, голямо нещо!

# 1
  • Мнения: 157
В други банки не става ли?Опитай да заличиш надрасканото с гумичка за химикал,или се пробвай да ги пробуташ в някой магазин.

# 2
  • Мнения: 1 775
Тук го има адреса на БНБ във Варна:
Българска народна банка (БНБ) - клон Варна
Варна - ул. Цариброд 23
Телефон   052 602 927, 052 602 922

# 3
  • Мнения: 1 866
Благодаря, току що го намерих и аз. Май ще трябва да отида...Пробвах с гуми разни ама не става. Че кога успя и трите да ги украси, не знам. Ама и аз съм си виновна да оставям така пари наяве, ще се отуча от този си навик. Струва ми се, че съм виждала така надписани пари даже, обаче мисля, че търговците няма да искат да ми ги вземат, защото и на тях ще им се отвори работа да ходят до банката. А в обикновена банка са ми отказвали пък валута, защото не била в добър вид...

# 4
  • Мнения: 491
Пробвай все пак в някоя ТБ. Те са задължени да сортират парите на годни,негодни и добри и да пращат негодните в БНБ за унищожаване.

# 5
  • София
  • Мнения: 397
Ще ти ги вземат в магазин или поне в големите вериги, правилото е да не е откъснат номера на самата банкнота, иначе няма проблем. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
Защо не опиташ да ги "изпереш" внимателно с грапавото на обикновената гъба за миене на чинии и с веро или прах за пране?  newsm78
А ако имаш Меглио - понапръскай ги, понатъркай леко с гъба и ги измий след това обилно с вода - може пък и да излезе ....
С какво ги е нарисувала момата?

# 7
  • Мнения: 1 866
Защо не опиташ да ги "изпереш" внимателно с грапавото на обикновената гъба за миене на чинии и с веро или прах за пране?  newsm78
А ако имаш Меглио - понапръскай ги, понатъркай леко с гъба и ги измий след това обилно с вода - може пък и да излезе ....
С какво ги е нарисувала момата?
Аууу, това няма да посмея да направя Grinning С химикал ги нарисува. Но бая е натиснала и то върху разните знаци по банкнотите. Ако тръгна да трия химикала, се страхувам, че ще изтрия и другото. Струва ми се, че по закон никой не може да ми ги откаже. Но на практика май трудно ще убедя да ми ги вземат, освен в големите магазини както е казала санела. Утре ще пробвам. И в ТБ ще пробвам. Ако не, отивам в БНБ и толкова. Здраве да е. Все пак е поправимо, само ще се разкарвам малко, ама на който му е къс акъла...Благодаря за съветите!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт