Гълтате ли...?

  • 8 551
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Нищо не гълтам, мога да се задавя така!

Заспивам лесно.

# 16
  • Мнения: 200
Нищо не гълтам, мога да се задавя така!

Заспивам лесно.

Мацко, то от алкохола освен да се удавиш ,но да се задавиш? newsm78

# 17
  • Мнения: 1 400
Мда. Антикукумицин - много хубаво хапченце. Сама си го забърквам. Ако някой има нужда- ще споделя рецептата.

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 830
Ех, с това моето мръсно подсъзнание Blush ooooh!.Не , нищо не гълтам Laughing

# 19
  • Мнения: 6 029
Гецко, алкохол за приспиване не пия, действа ми разбуждащо. Идеше реч за гълтане на неща за заспиване.

# 20
  • Мнения: 22 880
Заспивам с доза:
 Discovery channel,Discovery civilizations,animal planet или National Geographic 
Според зависи.

# 21
  • Мнения: 1 288
нищо не гълтам. лягам и веднага заспивам. напоследък гушкам една топла грейка и отнасям плувката.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 783
Не гълтам.

# 23
  • Мнения: 3 042
Нямам нужда от приспивателни. Ставам към 6,00ч и вечер понякога още преди 22ч съм дълбоко заспала.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 161
Хапчета и алкохол не гълтам.Когато съм сама, не мога да заспя без телевизор.Прегръщам дистанционното и така заспивам.

# 25
 EmbarassedИ аз си помислих нещо друго от заглавието,не не гълтам нищо ,само облизвам една лъжица мед и лягам.

# 26
  • Мнения: 5 370
Какви ти приспивателни, какви 5 лева???? Аз съм готова-заспала още в транспорта, бе, увиснала на собствените си ръце като съща маймуна. А ако съм седнала-задлъжне си пускам плеъра, че да не заспя. Tired

# 27
  • Мнения: 90
Заспивам като мечка, още щом видя леглото. Понякога само си пийвам по една ракийка, но тя е за отпускане, не за приспиване.

# 28
  • Мнения: 189
Заспивам с книга. Много често пред телевизора. Гълтам всичко, с изключение на лекарства за сън.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Заспивам много бързо като легна.

Общи условия

Активация на акаунт