Млада мацка - дърт и богат чичко

  • 7 670
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Богатите мъже задължително са свине,а младите им жени задължително са мръснички.Изобщо не съм съгласна с това.

# 46
  • Мнения: 17 407
МОнда, ако съм искалаа, щяла съм да напиша с подробности, НЕ си позволявай да интерпретираш! Да, касае ме и мен, и децата ми. И не, изобщо н става въпрос за материалната страна на нещата.

# 47
  • Мнения: X
Тц,няма подобни индивиди в обкръжението ми.
Извод: Явно сме прекалено стари,за да попаднем в целевата група на дъртите богати чичковци. Те искат агнешко.... Twisted Evil

# 48
  • София
  • Мнения: 1 352
В крайна сметка не е ли най-важно хората да са щастливи???
Щом такава връзка удовлетворява и двамата партньори, какво значение има разликата в годините, или това че някой си бил богат.

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
След като се женят за чичковци с пари, а не за чичковци от покрайнините, значи е за пари.
Може някъде 1:1000 и това да се случи, но то ще да потвърди правилото.
Меркантилността си е заложена в жената. Няма защо да се търсе под вола теле.

# 50
  • Мнения: 674
И аз не одобрявам подобни връзки но те са масово явление в последните 10 години.
Но все си мисля че както някой писа все пак в тези връзки има все  някакво минимално привличане.
Има някакво привличане между момичета на които е липсвала бащина обич и закрила и добри богати възрастни мъже.
П.П Мъже на 48 49 50 51 до 55 56 г. не са според мен чак толкова възрастни май... newsm78

# 51
  • Мнения: 2 723
Имам доста такива примери пред очите си.
Повечето са приятели на родителите ми, които като ги тресна малоумието на около 50 години се разведоха и сега се фукат с 20 - 30 годишните си държанки.
И никоя от мацките не изглежда влюбена, там боя е кой да вземе по-голямото парче от баницата, и колко по-бързо да му роди дете, за да го върже.
Грозни сценки съм гледала...
Ма може аз да не съм в час... може да са намерили щастието си.
Защото пък нито една от тези моми, които се усукаха около чичовците нямат добри доходи, не са материално осигурени.
Защото ако една мацка има прилични доходи, хубава кола и живее в покрайнините на София, защо аджеба ше се хване с набора на баща ми?  Sick

# 52
  • Мнения: 7 399
Не.
Чудя се за какво са и на тая мацка кинти, като няма най-важното- любов. С кого споделя радостите си? Thinking
С домашния приятел. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 13 512
Меркантилността си е заложена в жената. Няма защо да се търсе под вола теле.

Заложено е търсенсто на сигурност, включително и материална. Нормално е да искаш по-добър живот за децата си. Друг е въпросът по кой начин да го постигнеш.

# 54
  • Мнения: 2 161
А жените,които се омъжват за по-млади?Гадно ли е това,което правят?

# 55
  • Мнения: 385
Аз имам такова познато семейство,разликата в годините им е точно 25.Женени са от 10 години имат си дете и живеят като всички останали хора.Явно не е задължително всеки пример за такъв брак да е извратен,нали? newsm78

# 56
  • Мнения: 331
Прави ми впечатление, че все мъже се вълнуват от тази тема. Прецакани ли се чувстват, или?

Ми... Т'ва грозде е кисело - казала лисицата под високата асма и се облизала...

# 57
  • Мнения: 1 475
аз пък знам два случая, които са обратно на тези, богати и по-възрастни жени се женят за млади жребчета - не чак толкова толяма разлика, но не е и малка единия случай е с 10год по-голяма жена а в другия с 15год и родиха деца от жребчетата, единия сам я напусна,защото не му даваха да се докаже като мъж,  да изказва лично  мнение не бе позволено , забрани му да работи, за да не и изневери, болезнено го ревнуваше, което на него не му хареса и предпочете сам да се махне, не му хареса богатия и охолен живот Laughing, а втория е все още с жена си, но пък няма думата за нищо и също така, жена му не му дава да работи ! Незнам как живее, всеки път му се чудя! Но така е който плаща, той поръчва музиката!

# 58
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Меркантилността си е заложена в жената. Няма защо да се търсе под вола теле.

Заложено е търсенсто на сигурност, включително и материална. Нормално е да искаш по-добър живот за децата си. Друг е въпросът по кой начин да го постигнеш.

Така е. В днешно време пари=сигурност. За това не може да ги осъждаме, но не значи, че трябва да ги харесваме .....

# 59
  • Мнения: 148
А жените,които се омъжват за по-млади?Гадно ли е това,което правят?
Вярно,и аз това се замислих:никой нищо не каза за младите новоизлюпени богаташи и техните "мацки",там как седи въпроса?Или в случая  жените не са "меркантилни"? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт