Как успявате 3-та да спите заедно.

  • 2 746
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 636
Аз и бебето спим заедно в спалнята, а таткото в хола, за да може да се наспи за работа. Бебка си има стая, но още стои празна, защото се буди много често през нощта. От 5 месеца не съм спала нормалнно:twisted: ОЧАКВАМ СИ ТИКВЕНИЯ МЕДАЛ Mr. Green

# 31
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Спим в една стая- на мен така ми е много по-спокойно и няма да се налагам да обикалям къщата по няколко пъти на нощ като се събуди! Peace
 Когато го кърмих често се е случвало да спим тримата на едно легло, а откакто татито го няма си спим всяка вечер заедно с малчо! Wink

# 32
  • Мнения: 2 908
От 5 месеца не съм спала нормалнно:twisted: ОЧАКВАМ СИ ТИКВЕНИЯ МЕДАЛ Mr. Green
Аз почти година не съм спала нормално,дори една нощ-какъв медал да чакам аз? Mr. Green
У нас пък аз спя леко и при всяко събуждане на малката аз скачам като ужилена-така минимум по 3-4 пъти на нощ-всяка нощ от раждането насам.Мъж ми спи като пън,колко го молих да стане веднъж поне за нощ-ами не чува и петлите-спи като пор.Как става при дете,като моето,дето се буди и реве минимум по 4 пъти на нощ,да спи в отделна стая?Аз ли да ставам,та да ходя 4 пъти поне до другата стая-не се виждам от напролет-тогава ще я местим в отделна ooooh! ooooh! TiredНе е ли по-добре да си спи детето при родителите,че поне по-лесно се става?

# 33
  • някъде
  • Мнения: 4 955
От 5 месеца не съм спала нормалнно:twisted: ОЧАКВАМ СИ ТИКВЕНИЯ МЕДАЛ Mr. Green
Аз почти година не съм спала нормално,дори една нощ-какъв медал да чакам аз? Mr. Green
айде сега по-по-най Mr. Green
аз година и четири месеца Whistling

# 34
  • Мнения: 1 121
И тримата спим в една стая. Обикновенно съм толкова капнала, че няма сила, която да ме събуди... понякога едвам чувам мрънкането на малкия, а ти за дишането питаш... ама аз съм тежък случай, щом даже пожарната аларма не ме пробуди (добре, че беше фалшива тревога Mr. Green).

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Ние спим тримата в една стая откакто се е родила малката. Сутрин дори я взимам на спалнята при нас и така най- хубаво се спи  Heart Eyes Беба се буди по 2-3 пъти да суче и не виждам, ако е в друга стая как ще се наспя. Спя дълбоко и я чувам само като се размрънка стабилно или като ревне. Слаби шумове не ми пречат.

# 36
  • Мнения: 49
И аз доста време не съм спала нормално. Ние нямаме място и спим в една стая, но освен това, тя докъм 2 годинки все идваше в нашето легло през нощта и ни беше много тясно и неудобно. Откакто започна да си спи на нейното легло вече успявам да поспивам и аз повечко.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 14 133
Успявам  Laughing И мен може да ме събуди само рев, кашлица или бълнуване на висок глас. Не слухтя  дали се върти или подобни. За мой късмет още от раждането Сашо си спи спокойно по цяла нощ, с редки изключения.  Peace

# 38
  • Мнения: 354
и ние спим в една стая, даже дърпам кошарата на Калоян близо до леглото ни та да го наглеждм и давам я биберон, вода, да го взема и дам гърда. За сега се чувстваме добре имам намерение около 1годинка да го местим в неговата си стая.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 82
Ние сме четирима души. Голямата ми дъщеря спи в хола. Аз, таткото и "Малчо" спим в спалнята. Мъничкия спи в кошарата си, а ние с таткото сме на спалнята. Така ми е по спокойно като "Малчо" е при мен. Каката я изгледах по същия начин.

# 40
  • Мнения: 386
Ние спим в една стая и четиримата. Малката се буди от2 до n пъти на нощ, а аз съм се настроила така че освен децата друго не чувам. Таткото пък си чува сутрин часовника и рядко децата и така се справяме. Иначе ни се е случвало да спим последните сутрешни часове 4мата в едно легло, не ми пречи, важно е да поспя поне няколко часа.

# 41
  • Мнения: 669
и ние спим в една стая,но освен че се събуждам да го завивам нищо по различно

# 42
  • София
  • Мнения: 3 787
Ние спим на едно голямо легло и се наспиваме много добре.Малкия вече си спи по цяла нощ,не мърда много-много,не ни събужда.Скоро ще се местим и там-директно в неговата стая Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 924
Ами ние спим в едно легло и ни е супер удобно и уютно Grinning

# 44
  • Мнения: 176
И ние спим тримата в едно легло. За мен е най- добре така, защото се кърмим вечер, че и на поискване. Не ми се налага да ставам да го вземам и после пак да го връщам обратно. Даже мислим да му махнем легълцето от стаята, че е тесничко. А като изключим коликите, спим идеално заедно. А що се отнася до съседите...много са шумни нашите, но вече им свикнах. Пък и от умора, само докато легна и заспивам.

Общи условия

Активация на акаунт