Режим на Пиер Дюкан - 47 част

  • 21 875
  • 629
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 090
Честито намаление, Мария! smile3501 newsm51
О, Фотка е тук! wavey

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 08:56 от krikri

# 16
  • Мнения: 11 546
Мише Hug
Мария честито килце!  bouquet

# 17
  • в семейството
  • Мнения: 404
Добро утро и от мен момичета!
От кога не съм ви писъла  ooooh! , ама ви чета  Peace .
Не знам вече колко и кога свалих, но днес навършвам 1 месец във фамилията на Дюкан и рекапитулацията е -7кг.  Peace

Благодаря на ранобудните за  кафенцата . Кака обичам като се събудя да ми е готово кафето  Wink .

Приятен и успешен ден на всички!   bouquet

# 18
  • Мнения: 615
Благодар момичета, аз много се радвам. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 123
Добро утро , момичета, уморихте ме от смях с това, как се чувствате дебелички, всички , които са около мен и спазват този режим, имат същото чувство, вкл. и аз, дано да сме наред с мозъка Laughing, щото иначе става зле, аз също се втелясвам непрекъснато , чета етикетите като луда , ама всичко е в името на фигурата,
Лек и слънчев ден на всички

Фотка, и аз днес правя 1 месец Дюкан, как не се сетих, имам същото постижение като теб,   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро  утро, милички и запис от мен в новата темичка! Peace
При мен нищо ново, даже не съм помръднала тази сутрин Tired
Ц още няма, тази сутрин теста е отрицателен......
Отдавам го или на смъкнатите за кратко време килограми, или просто на организма ми му трябва време, за да привикне сам, защото до миналия месец бях на противозачатъчни.....
Няма да пиша повече в момента, че само нехубави неща казвам!

А нещо хубаво- днес съм с нов панталон, с един размер надолу и с нова блузка! Много съм фЬешън! Joy

Кри, Дезир, благодаря за кафенцето! Hug

Хубав ден, сладурки!  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 202
 Grinning Добро утро!
Как съм проспала пускането на новата темичка Simple Smile))
Днес си направих за закуска три принцески с кайма и яйце с дюканско хлебче Simple Smile) Много апетитно  love001
Хе! Мишле:)) Честити панталонки. За малко да отседнеш в тях Simple Smile)
Аз пък имам покачване Sunglasses

# 22
  • София
  • Мнения: 1 783
Добро утро на всички   bouquet
Мишле, в началото на режима и моят Ц се пообърка, нормално е докато организмът се адаптира. Ако започне месеци подред да не е както трябва, тогава щесе наложи консултация с гинеколог.

# 23
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен,докато се огледам и пак съм последна, но да се запиша. Днес ми е 10 ден на П,от утре съм на ПЗ, после като се претегля ще пиша как съм се справила.
Лек и успешен ден на всички от мен.

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Добро утро и от мен  Heart Eyes
Вещи, ти си знаеш   bouquet
Мерси за кафенцата на Кри и Дези   bouquet
Мише, ще се свършиш, мила  Hug
Мария, честито намаление  Hug
Фотка, Пупа, честит първи дюкански месец, имате чудесни резултати  Peace
Мишле, гуш от мен  Hug И браво за новите малки дрешки  Flutter
Бачи, много вкусничко звучи  Heart Eyes
Мама Мия - много протеинови дни, лелеее  Shocked Няма начин да няма хубав резултат  Hug
Момичета, нямам търпение за утре да се видим, изперкала съм тотално тези дни и имам нужда от голямо разтоварване  Whistling
Айде, хубав ден, после пак ще ви видя  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 3 090
.
Не знам вече колко и кога свалих, но днес навършвам 1 месец във фамилията на Дюкан и рекапитулацията е -7кг.  Peace
Фотка, Пупа, поздравления, супер резултат за първия дюкански месец!  smile3501 newsm51 Продължавайте в същия дух, момичета!  bouquet
Мама миа , чакам с нетърпение резултата!  bouquet
МИшле, на мен цикъла  ми беще проблемно обилен преди Дюкан, сега се е нормализирал. След противозататъчни винаги има аномалии. Peace
Бачи Hug много апетитни закусчици   chef аз го давам на палчинка с айрян, както винаги. Пък и днес ми е протеиновия четвъртък, приготвила съм риба, шунка и черен дроб, едни познати ми дадоха домашен.
Бубе  Hug

# 26
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аман от вас  Joy Joy
връщам се да чета  Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
КриHug Heart Eyes Ако знаеш как чакам съботата  newsm44 newsm68 Много ще се радвам да се видим  Hug
ДеатаHug

# 28
  • Мнения: 3 360
Добро утро!  bouquet

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добро утро красавици.
Честито намаление на Мимето.
fotka ,чудесен резултат,дано и другия месец е толкова успешен.
Вещи благодаря за темата  bouquet,вече съм 95кг твърдо,а началото ми беше 05.11 ако имаш време и не забравиш драсни ги там,за кг.не държа да се надяваме да станат по малко.
Мише забравих да ти честитя новата работа,много щастливи дни да имаш там.
Мишле_ ,успокой се и не го мисли повече.Сега имаш още месец да се изчистиш и да подготвиш почвата за бебо.
Аз да ви кажа от свалянето на кг.също имах промяна с МЦ,не ми дойде 9 месеца ама резултата спи сега,а Деси който я помни скоро ще роди нейните бебоци,така че скоро Мишле ще впишем още едно бебче ти само не се притеснявай.
PUPA.браво и на теб,абе вие сте герои.
Аз след малко излизам на разходка,времето е супер и малчо като се събуди ще цока и марш на вън.
СЪНЧЕ ,тоя чизкейк къде да го диря,пусни ми рецептата моля тееее.

Общи условия

Активация на акаунт