Танцувай с мен 2! - тема 2

  • 17 166
  • 400
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 353
Пепито определено се представи много добре .С нея учихме в едно училище тя беше в хореогравска паралелка , което ще рече че тя от години се занимава професионално с танци .Заедно със сестра и ходиха да танцуват по заведенията във Варна и лятото на Златни пясъци.Определено ми е фаворитка много позитивно и усмихнато момиче , голяма сладурана , пожелавам и успех  Hug
И на мен ми е фаворит Пепи.Ти в кое училище си учила?Аз учих с нея в началното.Имахме традиция в училище всяка година се играеха разни народни танци,нещо като конкурс между паралелките,и тя ни правеше 2 години подред хореографиите.Много се е променила външно дори първия път като я видях не се светнах изобщо,чак от името ми проблесна.Страхотна е просто. Flutter Hug

# 76
  • Мнения: 1 666
Снощи останах много, ама много, разочарована!
Какъв беше тоя хип-хоп  newsm78... каква беше тая хореография  Shocked... смях! Миналата година беше много по-добро представянето, ама и хореографите бяха по-добре избрани!
На всичкото отгоре повечето се бяха вдървили и вглъбили в себе си  newsm78, а за хип-хопа трябва дух!
Полина определено си игра танца от кастинга, специално сега го намерих и си потвърдих впечатлението. И защо такива високи оценки???
Пенка пък сякаш искаше да се самонаблюдава от страни.
Ирина пък как можа никаква емоция да не вкара.
Общо взето май само Нели ми хареса. Сякаш успя да пусне ритъма в себе си.
Вярно е, че Петя показа единственото различно танцуване, но не съм убедена, че това е хип-хоп.

# 77
  • Мнения: 106
И на мен Петя най ми хареса, а също и Нели. От останалите изпълнения останах меко казано разочарована. Хореографията беше много слаба, а и наистина повечето мацки го обръщаха на кючек. Дано момчетата днес покажат повече.
И аз така мисля. Слабо се представиха и бяха доста далече от хип-хопа, дори и Петя, чийто танц наистина бе най-оригинален. Може би не са били обучени както трябва, защото с народните танци се справиха страхотно.

# 78
  • Мнения: 738
Аз съм за Нели, снощи тя, Петя и Наталия ли беше, която танцува с Ъпсурт newsm78, се представиха най-добре. Ако сте гледали клипове на БГ рапъри, значи сте наясно,че момичетата си танцуваха точно хип-хоп Peace
А Пепито ми го докара направо на чалгария, да ме извиняват фенките и Peace

# 79
  • Мнения: 106
В този ред на мисли, как ли ще изглеждат еротичните танци и кючека  newsm78
Гледала съм клипове на БГ рапъри, но не открих прилики. И там се връткат и дупят, но начина е различен  Grinning

# 80
  • Мнения: 624
Петя най-много ми хареса Peace Peace Peace

# 81
  • Мнения: 119
На мен също танцът на Петя най-много ми хареса! Но по-скоро се чудя защо и другите хореографии не бяха нещо такова , а наподобяваха смесица от чалга и еротични танци?Наталия също много добре се "вписа" в обстановката.

# 82
  • София
  • Мнения: 461
Още един глас за Петя Peace Като цяло още от кастинга най-много ми хареса.
А Полина направо ми се струваше, че всеки момент я ще литне, я ще се разчекне, много смешна беше. Mr. Green

# 83
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Петя наистина беше най добре с танците тази седмица Peace,другите бяха на вълна еротични танц.А Поля ми се стори ,че танцува добре на кастинга ,а сега нещо не ми допада много,много,но ще видим Thinking!Пенка нещо и тя не се представи както трябва,незнам защо ми се сториха много вдървени! Peace

# 84
  • Мнения: 325
И на мен ми хареса Петя. Танцът на Наталия беше най-близо до понятието хип-хоп и мисля, че тя се справи много добре. Не ми е ясно защо я оцениха толкова слабо. Журито е много слабо - нищо не разбират.

# 85
  • Мнения: 170
Пепито определено се представи много добре .С нея учихме в едно училище тя беше в хореогравска паралелка , което ще рече че тя от години се занимава професионално с танци .Заедно със сестра и ходиха да танцуват по заведенията във Варна и лятото на Златни пясъци.Определено ми е фаворитка много позитивно и усмихнато момиче , голяма сладурана , пожелавам и успех  Hug
И на мен ми е фаворит Пепи.Ти в кое училище си учила?Аз учих с нея в началното.Имахме традиция в училище всяка година се играеха разни народни танци,нещо като конкурс между паралелките,и тя ни правеше 2 години подред хореографиите.Много се е променила външно дори първия път като я видях не се светнах изобщо,чак от името ми проблесна.Страхотна е просто. Flutter Hug

Учихме заедно от 9 клас в Елин Пелин , но в различни класове тя беше хореогравска паралелка.
Относно снощния изпит танца на Петя най-много се доближаваше до хип-хоп .Всички други не бяха на ниво  , много вдървени и с почти еднакви хореографии.
Тази вечер очаквам повече от момчетата  :peace

# 86
  • Мнения: 2 897
Петя най-много ми хареса Peace Peace Peace

На нея й се падна най-гадното парче,според мен,но тя танцува перфектно вчера.
Мисля и очаквам,че момчетата ще се представят по-добре тази вечер.

# 87
  • Мнения: 434
Петя беше страхотна.Тя е моята фаворитка Peace
Чакам да видя какво ще покажат мъжете след малко и тогава ще гласувам.

# 88
  • Мнения: 1 992
Ей, режисьора е много зле! Много близки планове в най-неподходящия момент, загубваш цялостна представа за танца.

# 89
  • София
  • Мнения: 5 828
Мирослав беше много готин, хареса ми  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт