Ревнувате ли?

  • 4 492
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 759
Глупаво е да ревнуваш.Това означава,че не си сигурен в себе си.
                    Тц, че не си сигурен в другия, по-скоро...

# 61
  • Мнения: 1 586
Естествено,че ревнувам, и аз съм човек !+това обичам мъжа си и то много!

# 62
  • Мнения: 139
Много изгарящо чувство!
Може да се побъркаш!
В последно време съм по - добре!
Никакви поводи не ми е давал никога!
Просто ми влизат някакви бръмбари в главата от време на време #Crazy

# 63
  • Мнения: 5 577
Не. Аз не съм иделно вярна, не го очаквам и от него.

# 64
  • Мнения: 660
Мне не съм ревнувала последният никога,май никой дори,макар,че последният муньо си го бе въобразил нещо хахахах
Той си мислил,че съм го ревнувала,пък мен ми беше криво,че е бил такъв смотаняк и се бутал на всяка фуста ,която му обърне внимание.Пък и той беше хиляда пъти по грозен и по зле от мене,за какво да го ревнувам... Rolling Eyes
То обратното беше по вероятното,ма той толкова тъп беше,че дори и се правеше на много неревнивият,пък зад гърба ми все ми ровеше по пощите ми и изобщо по профилите ми в нета... Mr. Green

# 65
# 66
  • Мнения: 1 479
Не и няма за какво.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 762
аз пък чистосърдечно си признавам, че го ревнувам....... е, не го тормозя момчето, ама все пак ме яде червейчето понякога, ей така без причина........ а бе либоф- това е  Wink

# 68
то не е и нормално да няма ревност щтом държиш на другия newsm10

# 69
Като цяло не съм ревнива, но когато има основателни причини - ревнувам. Но пък не го показвам или ако го покажа, то става дискретно. Обикновено надушвам неприятностите, но пък тогава много ми заработва въображението. И си представям разни неща, които не са съвсем така. За това избягвам да показвам ревността си.

# 70
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Fani_73, Моля те, пусни анкета!!

Аз ще гласувам и с краката "ДА"

По-важно обаче е какво стои зад тази ревност - дали има почва или е параноична? И какво ще направи госпожата, когато съмненията й се потвърдят? Дали ще е готова да изгони мъжа си от къщи, дали ще започне нов живот сама с децата си или ще преглътни всичко в името на "децата", "парите" или "хорското мнение".

Мъжът ми иска подаръкът му за 50-тия му рожден ден да бъде двойка каки - руса и мулатка и аз да му ги подаря. Разликата ни е 2 години. Трябва ли да му обещая такъв подарък отсега?! (Между другото той е сериозен за това)
  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 750
Дали го ревнувам?
Аз не съм сигурна дали мога да обичам...вие за ревност говорите!Какво е това чувство всъщност? newsm78
Ей тъй както си седиш и започваш сама да си вкарваш разни филми в главата...после си вярваш...и накрая се ядосваш на това което сивото ти вещество е сътворило ли?На това ли му викате ревност?
Или мъж ви е коцкар нек'ъв и все се задява по женки във ваше присъствие,което пък ви кара да ревнувате?
От кое по точно ревнувате!(питам ревнивките) Mr. Green
Защото това чувство ми е абсолютно непознато....а както и казах...че и любовта не ми е особено позната де...така,че опитвам се да разбера и двете позиции ама нещо не се получава! Thinking
Към ревнуващите-момичета,живейте си живота спокойно,съсредоточени върху собственото си ''аз'' а не върху всяка една крачка на съпругът ви(гаджето ви).Кому е нужна тази ревност рзяждаща душичките ви!Дори и да има повод от ревност...какво от това!
''Човек като иска да изневери и с лайняно въже да го вържеш...ще го пригрезе и пак ще отиде!'' Mr. Green
Така,че....живейте си спокойничко и да не ви пука!Оставете мъжете да бягат след вас...не вие след тях! Wink

# 72
# 73
  • Мнения: 1 312
Не. Аз не съм иделно вярна, не го очаквам и от него.

Продължаваш да ме изненадваш.
Спечели ми уважението.

# 74
  • Мнения: 373
Fani_73, Моля те, пусни анкета!!

Аз ще гласувам и с краката "ДА"

По-важно обаче е какво стои зад тази ревност - дали има почва или е параноична? И какво ще направи госпожата, когато съмненията й се потвърдят? Дали ще е готова да изгони мъжа си от къщи, дали ще започне нов живот сама с децата си или ще преглътни всичко в името на "децата", "парите" или "хорското мнение".

Мъжът ми иска подаръкът му за 50-тия му рожден ден да бъде двойка каки - руса и мулатка и аз да му ги подаря. Разликата ни е 2 години. Трябва ли да му обещая такъв подарък отсега?! (Между другото той е сериозен за това)
  Mr. Green
Ами ти защо не поискаш за своя следващ юбилей двама пича , пък ти за 50-тия му осигури каките.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт