Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 719
  • 612
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 613
Извинявам се за правописните си грешки, ама съм много уморена и нещо не съм в кондиция- Tired Embarassed

# 76
  • София
  • Мнения: 2 245
Вчера бях на 2 кафета и чаша вода. Днес пих едно кафе. Вода не мога да пия в това време ако ще живота ми да зависи от това.  Rolling Eyes

Джини, Naughty ти си знаеш...но като си прецакаш бъбреците ... верно ще ти зависи живота. Не се глези, а ПИЙ ВОДА! И витамини....

# 77
  • София
  • Мнения: 2 613
Мише, какво означаво надписа на италиански под снимката ти-  Embarassed
Аз имам мечта, да уча този език, ама засега не ми остава време и средства да се захвана, може-би по-нататък да намеря- Rolling Eyes
Но от много одавна искам да уча този зик, просто съм влюбена в звученето му- Grinning

# 78
  • Мнения: 2 180
 Laughing Е, Мише как ме усети каква съм глезана! Не мога-аз преди режима не пиех вода. Това за мен е голямо мъчение. Хайде лятото по-ставаше, но повече от литър и половина не съм можела да изпия. Сега като съм си в нас изобщо не мога.
П.П. Смених си аватара, че много хора насочих към форума и темата ни, и не искам да виждат как се излагам.  Mr. Green

# 79
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ралче- влюбена в Рим. Завинаги!
Това пише на аватара   на мишето Wink

# 80
  • София
  • Мнения: 3 090
Джини  Hug ще ме накараш да си ровя из старите публикации да търся за водата Laughing Видях веднага аватара, супер е!

# 81
  • София
  • Мнения: 2 613
Благодаря, Деатаbouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 2 245
Да, Ралче...влюбена съм в Рим  bowuu  ако искаш да учиш италиански ти препоръчвам - http://dante-sofia.net/main/page.php?items_id=51

Деата!  Hug

Джини,  Naughty според мен е глупаво да си проваляш режима така...какво означава не мога...има само не искам. Вода е...не  е отрова!

Кри!  Hug

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Джини, а какво ти е отношението към айряна, разтворени степчета, чай??? Все пак ако изобщо не можеш да пиеш вода можеш да си избереш нещо подобно и да си я набавяш и по този начин.

# 84
  • Мнения: 3 640
Деатка, менюто ти е било сууууперррр!  Hug Hug Hug Пускай ги тези сармички в рецептурника, че запреглъщах вече, ще се удавя.  Joy Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 2 613
Благодаря, Мише- ще разгледам линка- искам да уча и то одавна, ама нещо все синамирам оправдания, а искам да го уча, просто защото много и харесва, не защото ми трябва професионално, но то нищо не се знае де, по-нататък може и да ми дотрябва- Rolling Eyes
Джини- сили се и пий вода, или чай зелен или билков, ама пий, наистина като се студено е по-трудно, но наистина е важно, аз по себе си съдя- Heart Eyes
Кри- като ти видя лентичката и ми ства едно коледно още от сега, нямам търпение да идват празниците вече и не толкова заради някакво ядене по време на тях, а заради атмосферата на топлина и обич, която идва с тези празници- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Нямам време за писане, но Джини с нейната вода (по-скоро липсата й) ме провокира. Джини, наистина ме ядоса, ама съвсем сериозно, без да се сърдиш  Naughty За здравето ти става въпрос, не знам защо така безотговорно подхождаш  Shocked Ако не можеш да пише вода, значи спри този режим, изобщо не си прави шега с тези неща. Приемането на повече белтъчини ако не е придружено с много вода е ужасно вредно, в книгата е написано точно и ясно. Помисли си добре, всички ти го казаха преди мен, оня ден май си пропуснала поста на Бачи за хемодиализата  Rolling Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 2 245
Ралче,  Hug и аз го уча, защото ми харесва. До сега не съм го използвала за работа, но от 3.12. това ще се промени.  Crazy Знаеш ли колко много фирми търсят хора с италиански...

# 88
  • София
  • Мнения: 2 245
Нямам време за писане, но Джини с нейната вода (по-скоро липсата й) ме провокира. Джини, наистина ме ядоса, ама съвсем сериозно, без да се сърдиш  Naughty За здравето ти става въпрос, не знам защо така безотговорно подхождаш  Shocked Ако не можеш да пише вода, значи спри този режим, изобщо не си прави шега с тези неща. Приемането на повече белтъчини ако не е придружено с много вода е ужасно вредно, в книгата е написано точно и ясно. Помисли си добре, всички ти го казаха преди мен, оня ден май си пропуснала поста на Бачи за хемодиализата  Rolling Eyes

Съгласна съм с теб, Бубе. Нещата са сериозни!

# 89
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Мише - Hug аз изпитвам същите чувства към Париж ,така че напълно те разбирам  Heart Eyes
Пуснах ги тия пусти сърми---дори закусвах днес с тях  Joy, сега се сетих и за чушки с яйца  и тях ще ги пиша....
джини- на мен също ми е трудно да пия много вода ,но се старая...правя си чай, разтварям си сокчета, айрянче, 1 кола лайт и готово..можеш да си докараш страшна беля  Naughty
сънче- дано навреме съм ги пуснала ...изплуваййййй  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт