Бебешка близнашка тема II

  • 21 894
  • 348
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Понеже старата темичка набъбна ви отварям ново поле за изява Laughing
Добре дошли са всички нови попълнения! А именно:

Гоца с Николай и Радослав, hellche   с Дани и Лора, irka_s с Божидар и Божана,  fata_morgana с  Джордана и   Мариза, Nelly Dieva със СтанимЪрко  и Любомир,  liddi със Стефан и Николай, Mimiki със Сава и Веселина, mecheto с Александър и Самуил, Franky с Христо и Елица, tanini с Кристиян и Ясен, kassi с Християн и Михаил, meglenita и госпожиците й Ева и Ема, както и всички мами на поотраснали вече момичета и момчета х 2  Flutter
Очакват се и новите попълнения двойни бебчета от DessiJ, viki_79,pitia, mari73, estrella, Zoq, Veni_Bo, rumialka, dobi_sh, PEPI 78, aniji, slonchetka, hrispi, Lale32 и avalena

Приятно споделяне и обмяна на опит, мили дами и тук таме някой господин Laughing

Линк към старата тема


Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 15:50 от Kremi (двойна доза)

# 1
  • Мнения: 7 803
ха така първа съм  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 895
Джъмперче, по повод последните ти линкчета в миналата тема направо ме хваща яд, че индустрията за продукти за близнаци не е по-развита тук в Бг. В Борисовата има един татко на близнаци, който през пролетта и лятото разхожда дребните закачени за много смешна рикша отзад на колелото си. Адски готина джиджавка Peace

# 3
  • Мнения: 105
Здравейте в новата темичка да ни е честита ,както и първия хубав сняг искамда ви попитам нещо можете ли да ми помогнете , къде да намеря космонафти за 1г.9м предварително благодаря и пренасям въпроса от старата тема шейни за близнаци ,лек ден на всички

# 4
  • Мнения: 1 895
Ето една стара тема за зимни шейни. Не са съвсем за близнаци, но поне са някакъв ориентир. В поста на mam@ на първа страница от темата има дадени снимки на шейни, две от които стават за возене на две дечица, но не и за бебоци.

# 5
  • Мнения: 1 069
Креми, благодаря за новата темичка.
ОХ, тая Деси, ще ми докара инфаркт докато роди, никакви новини няма... Да стискаме палци до довечера да е минало всичко като по вода....

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 15:50 от Kremi (двойна доза)

# 6
  • Мнения: 1 174
И аз силно стискам палци на Десси!И чакаме новините да ги донесе Нели. Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 711
Здравейте в новата ни темичка Simple Smile И н а мен много ми харесаха шейните за близнаци и жалко че не са се сетили да ги внесат тук, или ако са аз не съм виждала.

И аз стискам палци на Деси, дано всичко да мина гладко  Praynig Нели чакаме от теб новини.

# 8
  • Мнения: 450
Kremi,  раждането подред на номерата ле ще става,
че да знаем и не се изпреварваме тогава  Joy Laughing Joy

Тихичко стискам палци на Деси, то като му дойде времета ще ни каже, бабите едно време са крили, при  раждане не е хубаво било много хора да знаят, докато не мине всичко smile3517

# 9
  • Мнения: 7
Хайде и ние да се запишем този път в хубавата темичка Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 3 414
Айде и аз ЦОП в нова тема.Много готина бре Laughing Стискам палци за Деси!
На нас ни предстои втори прием пентаксим Sickпреди него кожната ни изписа капки,обаче Ради едното му оченце секретира и днес два пъти направи голямата работа ама втория рядко,претесни ме и взех че му дадох чай от шипки,дано не е нещо вирусно стискайте палци.
Ние вече четвърта седмица сме без таткото,свеки помога,ама.........Поне като изведа кучето си почивам,а сега като има и сняг,една тишина чистота,разтоварвам.

# 11
  • Мнения: 1 069
Момичета, никакви новини нямам... Ще откача направо....

Леле, Гоца, и аз си почивах като извеждах кученце докато свеки беше в къщи. Нашия тати беше командировка и тя реши да помага, не че имам нещо против, но тази жена не оставяше децата на мира, само на ръце, ужас  #Crazy Единия почне да хълца - а тя веднага решава че му е студено, другия мрънка (от колики) тя мисли че е гладен, ако я слушах трябваше да ги храня на всеки 30 минути...  #Crazy Но най се дразнех на думите "Мама строга, не дава папу, ще чакаме" ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ не издържах - за една седмица децата се хранеха на 2 часа (до толкова ми издържаха нервите). Добре че поне нощем я нямаше - иначе щях да издивея тотално и безвъзвратно  hahaha

# 12
  • Мнения: 256
Ха,и аз веднъж да се запиша в близнашката тема  Heart Eyes
Стискам палци на всички бъдещи мами  Praynig
Ние сме добре като изключим лошото време и факта ,че ако не ме навън на обяд отказват категорично да ядат Twisted Evil.Свикнала сам ги навън и сега ми се връща.Само да не вали ги храня навън на около 0 градуса-друга кукувица няма,дори паршивите гълъби са се скрили-само аз с течащ нос  Grinning
Момичета,стискайте ми палци,че на 13 декември се местим в друг апартамент и не ми се мисли....фирма ще ни пренася,но пак ще е ужас.....Знам,че това са бели кахъри,ама все пак...

Поздрави на всички   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 174
Нели,като видях,че си писала веднага чета да не би да имаш новини за Деси.Доста се посмях на разказа ти за свекито Joy,аз се дразня моята пък като казва все-"мама каза не,мама не дава,мама ще се кара",все едно аз съм лошото ченге,аааааааааа Naughty
Гоца, как е адаша Ради и Ники,много са пораснали  HugЗахранихте ли се вече,дано да не е болничък Ради ,а пък ако ви отложат малко ваксината няма страшно Peace
Жалко наистина,че тук няма нищо за близнаци,като люлка,шейна,триколка Close

# 14
  • Мнения: 3 638
Хайде късно-късно и аз да се запиша в новата темичка. Креми, мерси!  Hug

Ние днес пак сме ревливи и на всичко отгоре Мариза така ми изкара акълите, така лошо се задави, цялата беше станала червена, не мърдаше и не дишаше  Cry Направо много се шашнах, тя и Джордана ми го прави този номер още на 12 дни, та звънях на Бърза помощ тогава и явно нямаше начин и Мариза да не ни уплаши със задавяне  Whistling Както и да е, поне от предишния път съм тренирана и бързо овладяхме положението, но пак си поревах след това  Cry

Нели недей така със свекървата  Naughty Питаш ли ме мен не само без баби, ами и без никакъв близък и сродна душа, чак свекърва ми се приисква  Joy

Галфи, стискам палци за местенето, то наистина ще е голямо преживяване сигурно  Crazy

Гоца, как познаваш, че са акали рядко? Моите все рядко и със залп я правят голямата работа, да не би да трябва да се притеснявам?  Mr. Green

Пък аз нали съм в ниска и плоска Холандия, страната на велосипедите, да ви пусна снимка на "рикшата", дето я споменава Креми. Много са готини наистина, но най-често срещаната гледка е като на следващата снимка. И мен това ме чака като се научат да седят бебочките  Crazy
 

Общи условия

Активация на акаунт