Мъжът ми има връзка :(

  • 12 166
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 69
НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!!! гледаи да си запазиш семейството,ако има и най-малка надежда хвани се за нея.Мьжьт ти може би просто изживява някаква мимолетна авантюра,не го оставяи да си мисли за по-сериозни неща с нея.Нали е казал че иска теб и детето.Горе главата наи-важното за теб сега е да бьдеш силна и да не се предаваш.

# 76
  • Мнения: 1 726
Кажи му ,че знаеш всичко за другата. От собствен опит знам ,мъжете са так устроени ,че се мислят за много велики и че не могат да ги хванат, а всъщност се държат адски глупаво и правят елементарни грешки  и докато не им кажеш ,че сериозно са настъпили котето по опашката продължават да си правят каквото искат. Знам ,че е ужасно да се ровиш в нещата му, да подслушваш разговорите му и накрая той да те обяви за луда или параноичка, затова се подсигури добре. Говори и с другата, на четири очи , нея малко са я били явно. #2gunfire

# 77
  • Мнения: 2 751
Ако те интередува и едно мъжко мнение.
Щом държиш да си запазиш семейството опитай със сериозни разговори и анализи да разбереш причината да се стигне до тук.
И да го обгърнеш с любов и внимание... което той най малко ще очаква от теб в този момент.
Няма да ти е лесно, сигурно го мразиш яко, но това смятам ще го накара да се замисли какво губи (с теб) и какво толкоз ще спечели от тая прословута колежка (ами нищо най вероятно, като я покори няма да му е толкова интересно с нея).

Съгласна съм напълно!

Не го притискай с гняв и ревност. Само ще го тласнеш към нея още повече. (така направих аз преди години и никога не бих повторила грешката си)  Peace

# 78
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
На твое място бих поискала директен отговор. Най-вероятно ще те излъже, но поне ще си попитала.
Точно това ме притеснява, че той ако реши винаги може да ме излъже и всичко да продължи по старо му. Затова му дадох свободата да реши какво иска от живота си и да ме информира. Той беше категоричен. Но пак нещо ме човърка от вътре и не ми дава мира.... не мисля, че ще е толкова лесно.

а как така от 2 дни си 99% сигурна какво е станало?
Не съм сигурна точно какво е станало. Сигурна съм, че имат връзка. Че се "гушкат" на саме в офиса и че той е хлътнал. Не ми се пишат подробности, защото въпросната жена като нищо ще се разпознае. Знам, че чете тук.

Dioni, точно това се опитвам да направя. Умишлено не му казах, че знам за нея (не ме питайте как успях). Искам той самият да реши, че ще приключи всичко с нея. Знам, че друг начин няма Sad

1. гаранция - Франция - нямаш гарант, няма да имаш никога, доверие също няма да му имаш много време. или успяваш да живееш без доверие с надежда че нещата ще се оправят или края ще настъпи рано или късно

2. какво като жената се разпознае? не ти гушкаш нейния мъж и не виждам защо трябва да криеш че дзнаеш което води до
3. ИМА и друг начин - да си поговориш открито - той те лъже, сега ти го "лъжеш" че не знаеш...защо???? кажи открито всичко което знаеш и поискай да реши какво ще прави - явно му даваш шанс - нека знае и ти е благодарен...или ако не е - не е за теб и не виждам какво ще промениш ако криеш че знаеш

за мен за да се градят нещата добре трябав да лежат на честни отношения - честно му кажи всичок което знаеш
и по реакциите му ще прецениш какво искаш за напред от този човек

# 79
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
смс-а е само началото
тепърва ще откриваш доста по-ужасни неща
1. ти сама каза че си си страяла една година брака ти да рухва пред очите ти
не си патка - искала си да бъдеш за да не видиш, защото това би изискало нещо и от теб, а ще трябва да поискаш и от него
2. явно си имате проблеми и колежката е само отдушник
3. забрави да имаш спокойствие и доверие скоро...
4. лъжата...няма начин да си признае - мъжа ми не го направи не виждам защо твмоя да го направи още повече адз имах цял набор смс-и
казано ми бе и се повтаря и сега че това е просто майтап /да ама нали се сещаш че майтап, майтам ама на гол гъз си е живо е..не/
5. секса няма значение в случая - те.е да ли се е стигнало - много повече боли че искат да гушка ти целуват друг, щото това вече не е да си б"топнеш чушката"

говори открито
имашщ право да поискаш обяснение, имаш право да не вярваш, имаш право да си гневна - би било тъпо да се държиш като английската кралица когато семейството ти се разпада
и ще плачеш и ще крещиш - но! разговорите като свършат - там остават проблемите. живота трябва да тече и ако в къщи стане като третата световна - няма да е далече мвомента когато плъх овете ще напуснат кораба /а те вече са се и подготвили за друга лодка/ - така че това е моя съвет - не крий болката си, защото ако не си му безразлична, ако е порядъчен човек - тази твоя болка ще го жегне
ще го накара да се замисли, че и ти амаш емоции и ти имаш нужда да бъдеш гушкана
но пък и обвинения, сълзи и негативи да останат само за момнтите когато се карате
иначе в нормалния живот аз лично не лиших мъжа си от нещата които правих до тогава - те.е не станах зла и гадна, а даже и промених неща които бяха мои грешки спряма него. не веднага, но постепенно.
но и това стана възможно защото мъжа ми наистина искаше да е с мен

но! бях непреклонна за прекъсване на връзката с онази - не може да занеш дали ще стане...но можеш да настоявъш и да проверяваш -аз поне проверявах телефона лму и той знаеше
имам правото - ако ме обича и желае да е с мен - ще се примири след като така е сгафили

# 80
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
каквато и да е развръзката на тази история,даже и да е като в приказките,жалкото е,4е никога,ама никога пове4е тази жена няма да има доверие в мъжа си и ве4но ще го подозира,дебне и най-важното-тя ще се изтормози.Слу4и ли се веднъж подобно нещо,сложи му пепел на това семейство.Дори и да не се разпадне,то просто ще крета.
не съм съгласна
аз щях да съм разведена АКО не беше се случ
ило мъжа ми да залети и аз и той да си дадем ясна сметка тна къде вървяхме и какво щяхме да загубим

# 81
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Този смс е ужасен! Sad Направо би ми се скъсало сърцето... Ако мъжа ми напише нещо подобно на някоя мацка, ще съм сигурна, че е влюбен в нея.  Cry Аз лично не бих изтърпяла такова нещо. Жестоко намразвам човек, който ме предава така( явно съм голям егоист), не мога да го гледам, не искам да го целувам, за друго и дума не може  да става. Какви мили очи, какво глезене-абсурд! Веднага провеждам разговор без да крещя и обвинявам, казвам какво знам и мисля, а оттам каквото стане! Нямам нерви за да търпя и изчаквам на някой да му дойде настроението да ми каже какво му е, това може да продължи години, в които аз ще се разяждам от кошмарни мисли и фантазии! Ще се отрази на брака ми и пак аз ще съм виновна! Миличка, дано при вас всичко това е безобидно увлечение и твоят човек прекрати взаимоотношенията си с тази дама! Успех! Hug
на същото мнение съм.Говорили сме много пъти по въпроса и двамата сме на едно мнение.Пожелава ти успех независимо акво ще решиш Hug

# 82
  • Мнения: 597
Една анонимно телефонче на мъжа и ще свърши работа
Нямаш ли някоя приятелка да му се обади?

# 83
  • Мнения: 742
смс-а е само началото
тепърва ще откриваш доста по-ужасни неща
1. ти сама каза че си си страяла една година брака ти да рухва пред очите ти
не си патка - искала си да бъдеш за да не видиш, защото това би изискало нещо и от теб, а ще трябва да поискаш и от него
2. явно си имате проблеми и колежката е само отдушник
3. забрави да имаш спокойствие и доверие скоро...
4. лъжата...няма начин да си признае - мъжа ми не го направи не виждам защо твмоя да го направи още повече адз имах цял набор смс-и
казано ми бе и се повтаря и сега че това е просто майтап /да ама нали се сещаш че майтап, майтам ама на гол гъз си е живо е..не/
5. секса няма значение в случая - те.е да ли се е стигнало - много повече боли че искат да гушка ти целуват друг, щото това вече не е да си б"топнеш чушката"

говори открито
имашщ право да поискаш обяснение, имаш право да не вярваш, имаш право да си гневна - би било тъпо да се държиш като английската кралица когато семейството ти се разпада
и ще плачеш и ще крещиш - но! разговорите като свършат - там остават проблемите. живота трябва да тече и ако в къщи стане като третата световна - няма да е далече мвомента когато плъх овете ще напуснат кораба /а те вече са се и подготвили за друга лодка/ - така че това е моя съвет - не крий болката си, защото ако не си му безразлична, ако е порядъчен човек - тази твоя болка ще го жегне
ще го накара да се замисли, че и ти амаш емоции и ти имаш нужда да бъдеш гушкана

но пък и обвинения, сълзи и негативи да останат само за момнтите когато се карате
иначе в нормалния живот аз лично не лиших мъжа си от нещата които правих до тогава - те.е не станах зла и гадна, а даже и промених неща които бяха мои грешки спряма него. не веднага, но постепенно.
но и това стана възможно защото мъжа ми наистина искаше да е с мен

но! бях непреклонна за прекъсване на връзката с онази - не може да занеш дали ще стане...но можеш да настоявъш и да проверяваш -аз поне проверявах телефона лму и той знаеше
имам правото - ако ме обича и желае да е с мен - ще се примири след като така е сгафили


съгласна на 200%.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз бих му казала какво знам, без сълзи, без тръшкане, спокойно и с достойнство. Бих му казала, че на този етап още мисля какво да предприема, че не съм решила все още. Че смятам случилото се за наистина сериозен проблем и определено си мисля, че 90% от вината е негова. Че на първо място ме притеснява фактът, че се чувствам предадена. След разговора не бих се върнала отново към темата. Бих започнала да демонстрирам добро настроение, като се старая да не е престорено. Фризьор, козменик, финтес, повече време навън, нови дрешки и други глезотийки. Ще се постарая той да види, че това няма да ме съкруши и че аз, с него или без него, ще продължа напред. Той трябва да се притесни от факта, че може да ме изгуби, а не аз да показвам, че се притеснявам от това, че ще загубя него. По този начин ще разчитам сам да започне разговор за отношения ни и той да моли нещата да се върнат към старото положение. Разбира се, това ще включва прекратяване на отношенията с другата. Аз бих го изчакала един месец, за да вземе решение, но той да не знае, че чакам него. Мъжете не обичат да се чувстват притиснати, да правят неща, които някой очаква от тях. Ако все пак няма резултат, значи чувствата му към другата са сериозни - тогава бих предложила развод.

# 85
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз бих му казала какво знам, без сълзи, без тръшкане, спокойно и с достойнство. Бих му казала, че на този етап още мисля какво да предприема, че не съм решила все още. Че смятам случилото се за наистина сериозен проблем и определено си мисля, че 90% от вината е негова. Че на първо място ме притеснява фактът, че се чувствам предадена. След разговора не бих се върнала отново към темата. Бих започнала да демонстрирам добро настроение, като се старая да не е престорено. Фризьор, козменик, финтес, повече време навън, нови дрешки и други глезотийки. Ще се постарая той да види, че това няма да ме съкруши и че аз, с него или без него, ще продължа напред. Той трябва да се притесни от факта, че може да ме изгуби, а не аз да показвам, че се притеснявам от това, че ще загубя него. По този начин ще разчитам сам да започне разговор за отношения ни и той да моли нещата да се върнат към старото положение. Разбира се, това ще включва прекратяване на отношенията с другата. Аз бих го изчакала един месец, за да вземе решение, но той да не знае, че чакам него. Мъжете не обичат да се чувстват притиснати, да правят неща, които някой очаква от тях. Ако все пак няма резултат, значи чувствата му към другата са сериозни - тогава бих предложила развод.


явно не ти се е случвало щом считаш че при толкова болка и така наранена можеш да играеш Желязната Лейди и че не ти пука
аз пък считам че е грешка да се правиш на по-силна и че не ти пука - мъжа трябва да знае че го обичаш дори ако това стане през сълзи - не е унижение да плачеш когато си толкова обиден и наранен и иби било безумие да ходиш по фризьори когато дома ти се руши - поне за мен
ако не дай си БОг се стигне до развод - ще имаш достатъчно време да играеш силан жена и да бъдеш такава и да се правиш на непукист...сега е време както за война но преди всичко за любов - те.е. да му покажеш че го обичаш, че държиш на него и че желаеш да си с него - дори да плачеш за него...ад не мислиш че оная няма да ревне ако трябав да се раздели с него?!?! тогава що да е срамно да искаш и да желаеш да бъдеш с бащата на детето си и с мъжа с който последните години делите едно легло ?

# 86
  • Мнения: 14
Аз имах подобен проблем в началото на годината. Съпругът ми имаше връзка / не му е за първи път и не беше за последен /обаче любовницата / как не я е срам / взе че го заряза. Много беше нещастен горкия и сподели този си проблем с мен. Ужас. Успокоявах го , подкрепях го / през това време се чувствах като ударена от гръм и изобщо не можех да реша какво да правя /,в резултат на което той се успокои, държа се като страхотен съпруг и баща цели три седмици и после си намери друга любовница му лекува раните от предишната. И двете са му колежки, а пък какви SMS-и пишат, направо не е истина. Явно много го обичат жените, че се изтрепват за него в службата. Интересно ми е тези хора работят ли изобщо?

# 87
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз имах подобен проблем в началото на годината. Съпругът ми имаше връзка / не му е за първи път и не беше за последен /обаче любовницата / как не я е срам / взе че го заряза. Много беше нещастен горкия и сподели този си проблем с мен. Ужас. Успокоявах го , подкрепях го / през това време се чувствах като ударена от гръм и изобщо не можех да реша какво да правя /,в резултат на което той се успокои, държа се като страхотен съпруг и баща цели три седмици и после си намери друга любовница му лекува раните от предишната. И двете са му колежки, а пък какви SMS-и пишат, направо не е истина. Явно много го обичат жените, че се изтрепват за него в службата. Интересно ми е тези хора работят ли изобщо?
  Shocked  Shocked  Shocked
Абе жена, ти сериозно ли говориш???Не, сигурно се шегуваш. Ако не е шега,
би ли споделила с нас защо търпиш това положение?

# 88
  • Мнения: 14
Не е шега. Всички, на които съм разказала реагират като тебе. Това не е всичко, има продължение, но не е нужно да навлизам в подробности, защото става още по-гадно. Всеки човек сам да си отговаря за постъпките и да си понася последствията от действията. Когато някой си позволява постъпва така с майката /бащата/ на децата си трябва да е готов да изпие много горчиви чаши /поднесени от самите му  деца и от най-близките му хора/.
Каквото повикало, такова се обадило. Животът ми не се изчерпва с този мъж /не си струва да страдам заради него/

# 89
  • София
  • Мнения: 1 825
На никого не му се ще да вижда разплакана, сополива и чорлава жена всеки път като се прибере вкъщи. Не е необходимо да се залива в съзли, за да знае той, че е обичан. Ако видиш, че домът ти се руши, не знам по какъв начин ще го запазиш, стоейки си вкъщи. Да плачеш, за да го накараш да те съжали и за това да остане с теб, мисля че е грешка. Той трябва да остане при теб, защото той те обича, а не защото счита, че ти го обичаш.

За съжаление не мога да посоча конкретни примери от моя живот, тъй като не пиша анонимно. И никого не карам да се вслушва в думите ми - щом се е обърнала към нас за помощ, мисля че иска да чуе възможно най-много мнения. Тя сама ще реши как ще постъпи в крайна сметка.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 17:12 от емел

Общи условия

Активация на акаунт