Баниците Бела водят до оргазъм

  • 3 982
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
За секс с децата всеки говори.Надявам се.Но говорите ли с децата си за чудото оргазъм?Бихте ли обяснили това явление още при първите разговори за секс?Бихте ли казали на 4-5 годишно дете що е оргазъм?Ако да-защо да?Ако не,също моля за обяснение.



Моля,темата да остане в клюкарника.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 867
Говорим. Докато предъвкваме баницата.
А вие оргазми крадете ли?

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Децата ми знаят що е то секс. И че понякога има връзка с баницата за вечеря Laughing
До оргазмите не сме стигнали още, ама и не слушат Тройка на разсъмване.

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Моля,темата да остане в клюкарника.[/b]

Имаш ли предпочитания към коя страница да врътна ключ, защото сама знаеш в какво ще се превърне иначе добре зададената тема?
Бих обяснила що е то, когато детето ме попита, независимо от възрастта му.
Засега не ми се е налагало.

Може би трябва да и пусна някой сутрешен (или пък вечерен) блок, та барем чуе непознатата и така вълнуваща дума.

П.П. Карри, и ти ме кефиш, като изключим огромният ти подпис.
Би ли го смалила до препоръчителните размери, посочени в подфорум "Правила".
Благодаря предварително и покорно.

# 4
  • Мнения: 2 161
Моля,темата да остане в клюкарника.[/b]

Имаш ли предпочитания към коя страница да врътна ключ, защото сама знаеш в какво ще се превърне иначе добре зададената тема?
Бих обяснила що е то, когато детето ме попита, независимо от възрастта му.
Засега не ми се е налагало.

Може би трябва да и пусна някой сутрешен (или пък вечерен) блок, та барем чуе непознатата и така вълнуваща дума.

П.П. Карри, и ти ме кефиш, като изключим огромният ти подпис.
Би ли го смалила до препоръчителните размери, посочени в подфорум "Правила".
Благодаря предварително и покорно.
Реза,струва ми се,че в тази тема няма да се наблъскат да пишат.Ако все пак греша,можеш да я заключиш в момента,в който спрем да говорим по темата.А именно за оргазмите и децата.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако все пак греша,можеш да я заключиш в момента,в който спрем да говорим по темата. А именно за оргазмите и децата.

Позволявам си да премахна постовете, които не са по темата, в такъв случай.
Не бива да се толерира провалянето и, според мен.

# 6
  • Мнения: 7 474
Нито за секс още говорим, нито за оргазми  Laughing само баница хапваме
Обаче аз като бях малка, прочетох в една книга за семейството и питах майка ми какво е това Mr. Green
Отговор нямаше, само смях  Whistling

# 7
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Не мисля, че тази възраст е подходяща, за да обясниш на детето си що е то оргазъм, а и мисля, че не би те разбрало.
( а рекламата на баницата е адски тъпа  Mr. Green)

# 8
  • Мнения: 2 161
Едно уточнение-баницата Бела няма нищо общо.В темата за тази баница прочетох мнение,което ме изуми,плюс това заглавието е подбрано умишлено така,за да ви привлича.Не споменавайте тази така оспорвана баница,защото Реза ще я заключи.

# 9
  • Мнения: 2 161
 Не мисля, че тази възраст е подходяща, за да обясниш на детето си що е то оргазъм, а и мисля, че не би те разбрало.
( а рекламата на баницата е адски тъпа  Mr. Green)
Ето какво написах преди малко в друга тема по повод това,дали да обясним на малкото дете за оргазма:
"Да,защо да не му се каже,че когато мама и татко правят секс,изпитват удоволствие,което се нарича оргазъм и после се ражда едно красиво,малко човече.Импровизирам в момента,мога и по-красиво да го кажа"


Не си ли съгласна с мен?

# 10
  • Мнения: 3 423
Синът ми е кърмено бебе.
Продължава да ме обарва.
Няма смисъл от обяснения.
Той знае какво е оргазъм.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 867
Не знам какво да кажа, без да споменавам баниците  Mr. Green

Ако ме попитат какво е оргазъм, ще им обясня. Виктория може и да ме е питала вече, не помня. Не обръщам специално внимание на тези разговори... Първото "упражнение" на Габриела по самостоятелно четене включваше думи като "пенис" и "влагалище", за секс ставаше дума, но не помня дали точно оргазъм споменаваха. Детска беше книгата, без рецепти за баници.

# 12
  • Мнения: 2 161
Само 4-5 ли сме във форума,които изпитват оргазми и говорят за тях?

# 13
  • Мнения: 765
Онзи ден дъщеря ми ме докосна по гърдите и констатира, че "мама има цици" , а след това се пипна и каза "аз няма цици". Държа да отбележа , че думата "цици" не присъства в разговорите ни по време на вечеря , например. Но това , че аз имам цици (обикновено използвам думата гърди), а тя не е факт, който вече е научила някак си .Тя е на 2 . Предполагам, че когато е на 5, на 6 или и аз не знам кога ще е чувала и други думи, не толкова безобидни. Възможно е да чуе думата оргазъм и ще трябва да и обясня нещо, в случай че попита.  Ще обясня , че "оргазъм" трудно може да се обясни,  защото аз наистина и на възрастен трудно бих обяснила какво точно представлява оргазма и че така както "няма цици" и не може да разбере какво е , така не може да разбере и оргазма, защото той е част от секса, а секса е само за възрастни и децата няма смисъл да се задълбочават в темата.
 Ще импровизирам, но ако ме попита няма да се правя , че не съм чула или че такива неща не се говорят. Аз ще обясня колкото мога - тя ще разбере колкото може, а то не е много  Grinning

# 14
  • Мнения: 9 865
Да. Другите симулираме, как да го обясним.  Mr. Green
Сериозно, сто пъти започвах да се изказвам по темата, но се отказвах, защото аз нямам собствени деца. Въпреки това не виждам каква е пречката, ако е назрял моментът да говорим за секс да обясня за оргазма. То детето няма да има внезапна практическа полза от моите думи, но поне няма да разчитам на радиото да ми го възпитава или да и напомня да си свърша работата.

# 15
  • Мнения: 677
OргазЪма е като зарята, бе. Нема, нема, па си ебе майката.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Само 4-5 ли сме във форума,които изпитват оргазми и говорят за тях?
Съмнявам се, но мислех, че питаш за разговорите с децата.
Според мен не е удачно /говоря за дете на 4-5-6 год/
Същия успех бих постигнала ако говоря за френска, анален секс, клитор и прочие.



# 17
  • Мнения: 2 161
барабалекс,без друго на децата се налага да им се обясняват нещата по няколко пъти през годините.При всички положения преди да узреят достатъчно,вече ще са наясно какво точно е това и има ли почва в техните бъдещи връзки.Може и да греша,но съм сигурна,че не греша,обяснявах на голямата си дъщеря Анна за мастурбацията и оргазма точно защото желая тя да се обича и да се уважава.И малката Пипи,каза:Е,защо на Анна казваш нещо,а на мен нищо?Когато й споменах и на нея с две-три думи за какво говорим,тя каза:Ама вие за секс ли говорите?Еее,стига с тоя секс,бе!

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
OргазЪма е като зарята, бе. Нема, нема, па си еба майката.

Именно, Тони. Но, когато отиваш на вечерно забавление, очакваш да има заря.
Така и децата - трябва да очакват, че нещо се случва по време на секс. Няма, няма, па избухне...

# 19
  • Мнения: 2 161
Само 4-5 ли сме във форума,които изпитват оргазми и говорят за тях?
Съмнявам се, но мислех, че питаш за разговорите с децата.
Според мен не е удачно /говоря за дете на 4-5-6 год/
Същия успех бих постигнала ако говоря за френска, анален секс, клитор и прочие.




Който ги има под ръка оргазмите,той може и свободно да си говори за тях.В този ред на мисли,ти имаш ли клитор?

ПП А какво означава "френската"?

# 20
  • Мнения: 25 600
Шанел, някои от нас имат синове, така че оргазмите са им гарантирани.   Ако имах дъщеря, може би по-отрано щях да я подготвям как да си потърси късмета от баницата.  Mr. Green

Не си спомням дали и какво сме говорили за оргазмите, може би е имало нещо покрай разговорите за секса и защо не всеки път се раждат бебета. Оттам - че секс се прави и за удоволствие, което се нарича оргазъм. Сигурно съм го споменала между другото, но когато беше малък, този род думички изобщо не го впечатляваха. Когато тръгна на училище, му връчих книжки да чете. Там не само се споменава, но и достатъчно подробно се описва кое, как и защо. Въпроси ми е задавал само относно някои неясноти, свързани с човешката анатомия. Иначе нямам проблеми да разговарям на такива теми, особено когато се използват точните термини.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Подозирам, че синът ми сам ще се научи що е то оргазъм и изобщо няма да му дойде на ум да ме пита. Онзи ден бръкна в панталонките на една парцалена кукла и ме попита "Чулката дей?". Казах му, че куклата няма "чулка". Както и Маги от неговата група, защото са момиченца. Толкова засега. Ако някой ден ме попита за друго, тогава ще му мисля.

# 22
  • Мнения: 516
Какво е оргазъм още не съм обяснявала. Но тия дни обясних, за какво служат тестисите. Справих се. Така, че един оргазъм ли ще ме уплаши?

# 23
  • Мнения: 2 070
синът ми е на 14 и съвсем скоро и сам ще разбере,що е то оргазъм?
дъщеря ми е на 4 и изобщо не мисля че ще ме разбере.
все пак 4-5 годишна възраст,малки ми се струват
да разберат що е секс,а камо ли оргазъм
иначе изобщо не се притеснявам да говоря на такива теми

# 24
  • София
  • Мнения: 1 176
Същия успех бих постигнала ако говоря за френска, анален секс, клитор и прочие.
Който ги има под ръка оргазмите,той може и свободно да си говори за тях.В този ред на мисли,ти имаш ли клитор?
ПП А какво означава "френската"?

Разликата опира, не дали говоря свободно, а с кого говоря.
Който е убеден, не се опитва да убеждава, в този ред на мисли, не ми звучиш убедително.
"френската" съжалявам и на мен не ми говори нищо.

# 25
  • Мнения: 25 600
синът ми е на 14 и съвсем скоро и сам ще разбере,що е то оргазъм?

И мислиш, че не знае вече?  Crazy
Да не бъркаш оргазмите със секса? За първото не е задължително да има партньор.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 161
Същия успех бих постигнала ако говоря за френска, анален секс, клитор и прочие.
Който ги има под ръка оргазмите,той може и свободно да си говори за тях.В този ред на мисли,ти имаш ли клитор?
ПП А какво означава "френската"?

Разликата опира, не дали говоря свободно, а с кого говоря.
Който е убеден, не се опитва да убеждава, в този ред на мисли, не ми звучиш убедително.
"френската" съжалявам и на мен не ми говори нищо.

Публикувах темата не защото се раздирам от съмнения да говоря ли на децата си за оргазмите или да не говоря.Аз вече съм го направила.А защото исках да разбера колко от младите жени,които пишат тук са отчайващо задръстени.Защото тук не става въпрос само за оргазъм,а за това,да говориш свободно за всичко с децата си.Много е трудно и на не всеки се отдава,разбирам това.

# 27
  • Мнения: 2 070
синът ми е на 14 и съвсем скоро и сам ще разбере,що е то оргазъм?

И мислиш, че не знае вече?  Crazy
Да не бъркаш оргазмите със секса? За първото не е задължително да има партньор.  Mr. Green
Сийке,червена точка за теб Wink
аз съм свикнала да свързвам оргазмите с мъжа си
и съвсем забравих за другите вариянти

# 28
  • Мнения: 677
Много моля, да ми дефинирате "оргазъм". И без да използвате думичката "кулминация". Благодаря!

# 29
  • Мнения: 25 600

и съвсем забравих за другите вариянти

Недей! Чукай, преди да влезеш в стаята му.  Wink Mr. Green

# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Публикувах темата не защото се раздирам от съмнения да говоря ли на децата си за оргазмите или да не говоря.Аз вече съм го направила.А защото исках да разбера колко от младите жени,които пишат тук са отчайващо задръстени.Защото тук не става въпрос само за оргазъм,а за това,да говориш свободно за всичко с децата си.Много е трудно и на не всеки се отдава,разбирам това.


Ами че пусни анкета де! Нали не очакваш да ти кажа, че съм отчайващо задръстена открито, поне да се прикрия малко Mr. Green.

# 31
  • Мнения: 9 865
Ако сексът е поезия, то оргазмът е поантата.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 176
С един конкретен въпрос /поне така мислех/ успя да прозреш и да си направиш глобални заключения за цялостната сексуалната тематика, обсъждана от младите жени ... с децата им.
Права си, трудно е, няма как да ти се отдава всичко.

# 33
  • Мнения: 1 895
... защото исках да разбера колко от младите жени,които пишат тук са отчайващо задръстени.Защото тук не става въпрос само за оргазъм,а за това,да говориш свободно за всичко с децата си.Много е трудно и на не всеки се отдава,разбирам това.


Това ми се вижда малко крайно! Не знам какви са твоите критерии за "отчайващо задръстена жена". Много е възможно да се разминават с моите. Не се смятам за задръстена, говоря с децата свободно за "цици", "пишки" и други актуални за момента думички донесени от градината. До разговори за секс не сме стигали още, нито до обсъждане на оргазма. И да ме попитат в момента мога да се пробвам да го обясня, но не знам дали ще ме разбират. Просто на 5 години мисля, че като цяло тематиката им е леко чужда. Разбира се говоря конкретно за моите деца. Може би защото са разнополови - виждали са се голи, виждали са и мен, голотата не ги впечатлява оттам и не задават въпроси по темата - явно не ги вълнува още. Но като цяло разбирам гледната точка на every me, има голяма разлика дали обясняваш на 5 годишно или на 8-9 годишно дете. Не е въпрос на задръстеност, а на степен на зрялост на събеседника( да се разбира любопитният малчуган).

# 34
  • Мнения: 14
Ако е започнат разговорът по темата - изчерпва се.
Най-яката му част е това.
Останалото е физиология - не е кой знае колко забавно. 

# 35
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако сексът е поезия, то оргазмът е поантата.

По-лесно ще ми е да обясня на дъщеря ми какво е оргазъм, отколкото поанта.
Честно.

# 36
  • Мнения: 9 865
Ако сексът е поезия, то оргазмът е поантата.

По-лесно ще ми е да обясня на дъщеря микакво е оргазъм, отколкото поанта.
Честно.
Grinning ми като дойде време за поанта може да се каже, че е поетичен оргазъм.
Обяснението не беше за децата, а за
Много моля, да ми дефинирате "оргазъм". И без да използвате думичката "кулминация". Благодаря!
избягвах кулминация.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 867
Оргазъм се получава от баница белла, а за поантата какво трябва да откраднеш?

# 38
  • Мнения: 14
хе-хе, древното се забавлява, което е добре

Откога тези теми предизвикват патриархален свян?
Излишната превзетост убива мерака.
И какво, прошепвате тихо "Скъпи, де ми е поантата?"

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 171
хе-хе, древното се забавлява, което е добре

Откога тези теми предизвикват патриархален свян?
Излишната превзетост убива мерака.
И какво, прошепвате тихо "Скъпи, де ми е поантата?"

Не, не...Шепнем тихо и дрезгаво "Мило, къде ми е баницата Белла?" Joy.

# 40
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Вижте..много е просто.

Когато Печо Пух получи гърненце с мед - това е секс.
Когато изяждайки го открие, че гърненцето има двойно дъно с ОЩЕ мед, вече е оргазъм.

Тедо...

# 41
  • Мнения: 4 371
На мен никой нищо не ми я обяснявал. Майка ми ми купи две книги, за различни възрасти, сигурно ги знаете. И някакво филмче гледах по телевизията. Трудно ми е да разговарям с майка ми за секс и до ден днешен. Срам ме е.
Детето още е малко, пък и е момче, не знам как ще се развият нещата, но не искам да го е срам от мен Confused

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вижте..много е просто.

Когато Печо Пух получи гърненце с мед - това е секс.
Когато изяждайки го открие, че гърненцето има двойно дъно с ОЩЕ мед, вече е оргазъм.

Тедо...

Само за Тедо ли?
И на мен ми се прияде мед...

# 43
  • Мнения: 742
Ако попита, ще отговоря. Засега не виждам причина да повдигам въпроса.

# 44
  • Мнения: 677
Приятно проста, егаси и ника, хохо! А сега ми обяснете как ше обясните с думи оргазъма на дете. Пак мерси!

# 45
  • Мнения: 742
Ако ме попита сега(на 5 години):

"Мамо, какво е оргазъм?"

"Когато решиш да имаш свое бебе, ти и таткото ще се гушкате и целувате и ще ви е толкова хубаво, че сърцата ви ще се разтупкат и ще пърхат като птичета. Това е оргазъм."

Ако ме попита на 7 години(когато всъщност няма да ме попита, защото ще го е научила от някое друго дете  Mr. Green, а ако ме попита, то ще е за да ме "изпита"), ще й кажа, че когато хората правят любов, идва един момент, в който удоволствието е толкова силно, че сякаш ток те е ударил.

Ама после ще трябва да обяснявам какво е да те удари тока.

# 46
  • Мнения: 2 161
Оргазъм е когато се почувстваш като Джейми с вълшебното фенерче.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Оргазъм е когато се почувстваш като Джейми с вълшебното фенерче.

Шанелче, много ме веселиш тия дни.  Laughing

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
  А сега ми обяснете как ше обясните с думи оргазъма на дете. Пак мерси!

Не ме четеш ли, Сопран?
Искаш бан ли?

# 49
  • Мнения: 386
Вижте..много е просто.

Когато мечо Пух получи гърненце с мед - това е секс.
Когато изяждайки го открие, че гърненцето има двойно дъно с ОЩЕ мед, вече е оргазъм.


ТОВА Е ВЕЛИКОТО ОБЯСНЕНИЕ, което СЕ ТЪРСЕШЕ.

ЩЕ СИ ГО зАпиША на чИСТо!



REZa, ТИ си БУХЪл-ЪТ на тази тема!

# 50
  • Мнения: 2 386
Искам да съм 5 годишното дете на приятно простата майка..  Crazy
Много красиво, браво!

Идеята с късмета в баницата също не е лош.

# 51
  • Мнения: 5 877
Не съм говорила, не ме е питала, не намирам за нужно. Аз разбрах на 18  Mr. Green

Няма да го пазя в държавна тайна - ако пита, де  Laughing
Но не мисля, че трябва човек да се сили да изпреварва събитията - хубаво нещо, пък не е за деца, ха стой да видиш.

# 52
  • Мнения: 6 167
Само 4-5 ли сме във форума,които изпитват оргазми и говорят за тях?

Ето ме и меееен  Laughing
Нямам дете, но съм готова да обясня на всеки 4-5 годишен какво е оргазма.

С мен никога не са провеждали разговори за секс, оргазъм и пр.
Ако съм питала ( аз май не съм) са отговаряли с класическото "Като порастнеш ще разбереш". Ми.... разбрах. Нямам травми, които да терапирам при психолог.

# 53
  • Мнения: 15
Знам, че няма да ме питат, и аз не съм питала, сама съм си го обяснила в точния момент. Иначе, няма да увъртам и да избягам, ако все пак решат да ме попитат, ще обясня според възрастта...ще се справя

# 54
  • Мнения: 3 405
Говорим да, детето знае, че оргазъм е удоволствие от секса. Повече не му трябва към момента да знае.
А баницата носи друга наслада за други сетива.

# 55
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Съжалявам, че ще повторя някого, но във възраст 4-5-6год. не  мисля, че детето ще разбере какво е оргазъм и ако ме попита ще и кажа, че когато мама и тати се обичат и правят секс им става много хубаво, стигат до оргазъм и така се правят бебета. Смятам, че на тази възраст това обяснение няма да събуди нездрав интерес и ще задоволи любопитството.
 Какво значи задръстени родители?

# 56
  • Мнения: 536
Дъщеря ми е точно в тази възраст. Вече ме е питала какво е секс, как точно се правят бебетата, как влизат в коремчето на мама, откъде се раждат. Давам тази информация "на час по лъжичка" т.е. отговарям точно на въпроса с думи прости и не давам информация за която не съм попитана. Например като видя кутийка с презервативи и попита какво е това аз казах "презервативи". Не съм обяснила за какво служат, защото не ме е попитала. На нейната възраст ми се струва излишна информация. Ако ме попита ще и кажа. Струва ми се рано да пита за оргазма, но ако го направи ще обясня. Може би като начало ще кажа, че когато хората правят секс и много се обичат изпитват голямо удоволствие което се нарича оргазъм или нещо в този дух ще кажа. Ако е по-голяма - повече.

# 57
  • Мнения: 25 600
Естествено, че информацията трябва да е съобразена с възрастта на децата и със способността им да я възприемат.
Например, когато синът ми беше в първи клас, един ден се върна от училище и от вратата ме попита какво е сперма. Обяснението ми явно го задоволи (и съвпадна с чутото в училище), но няма да забравя слисаната му физиономия, когато завърших "лекцията" с думите: "Ама защо ме питаш, нали ти обясних, когато беше малък и искаше да знаеш как се раждат бебетата?". Ами забравило беше детето, нали не го е интересувало точно това тогава.  Mr. Green
Та по въпроса, не бих говорила с дъщеря си за оргазми преди пубертета, освен ако тя не ме попита сама.

# 58
  • Мнения: 227

Ето ме и меееен  Laughing
Нямам дете, но съм готова да обясня на всеки 4-5 годишен какво е оргазма.

[/quote]Всеки 4-5 годишен не е твоето дете Party

# 59
  • Мнения: 1 113
Снощи обяснявах в подробности как се прави секс. Оргазмът го заобиколихме. Все още не е чувала тази дума за да пита за нея. Но пък за такива подробности ме разпитва, че чак ми стана неудобно в един момент. Естествено, преглътнах неудобството си и обясних. После само я предупредих да не се вживява в ролята на учителка и да преподава това, което е научила от мен на другите деца. Със сигурност знам майки, които предпочитат варианта за пчеличките и птичките.

Аз май не съм много по темата. Само един път споменах оргазъм  Crazy

# 60
  • Мнения: 742
Снощи пекох баница - оргазма го получих доста по-късно  newsm78 Mr. Green

Дали не трябваше и да ям, тогава сигурно ефекта щеше да е по-бърз  Mr. Green

Сафо, май са те проверявали снощи колко знаеш  Wink

# 61
  • Мнения: 25 600
Снощи пекох баница - оргазма го получих доста по-късно  newsm78 Mr. Green


Еххх, традициите отдавна не са това, което бяха...  Tired
А едно време първо беше оргазмът, а после на сутринта жената точеше баница.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 677
Да заключим: След баницата, сутрин или вечер, винаги следва оргазъм!
Правете баници, а не война!

# 63
  • Мнения: 385
Моя син е на 9 г. говоря за абсолютно всичко с него, никога не съм имала проблем с това да му обясня що е то  секс, раждане, наркотици, алкохол и евентуалните рискове. Той се движи в компания на по-големи деца и непрекъснато задава въпроси, на него съм му казала, че това което си говори с приятелите си е едно, но ако има питане и нещо го притеснява и интересува по-добре да поговори с мен. Хубаво е, че той не се притеснява да пита, нито аз да отговарям. Даже ми е приятно, че споделя с мен, дано да бъде така и за напред.

# 64
  • Мнения: 742
Ми да заключим (Reza, къде си Mr. Green)





# 65
  • Варна
  • Мнения: 428
Ей, шашнахте ме. Малко прекалено рано ми се вижда да обяснявате на дете на 4-5 години какво е оргазъм. Честно. Моят син е на 4 и нещо и още не ме е питал какво е секс, пък камо ли оргазъм...

# 66
  • Мнения: 6 167
Сега всеки път щом вадя кори от фризера ще мисля за тази тема.

# 67
  • София
  • Мнения: 38 476
Нещо не можах да схвана връзката между баниците, оргазма и децата.
Знам само че нещо тука сте объркали причинно-следствените връзки.
Още много отдавана тука във форума сме си говорили че една жена прави баница на сутринта след хубав секс - т.е. баницата идва след оргазма.
А пък на детето ще му разкажа като попита.

# 68
  • Мнения: 3
...една жена прави баница на сутринта след хубав секс - т.е. баницата идва след оргазма.

Хах, сега разбирам, що всяка сутрин жена ми все с баница ме тъпче  Crazy

По темата - тц...има неща, които е по-добре да се почувстват, а не обясняват.

Общи условия

Активация на акаунт