ЛиКвИдАцИя !!!/НАМАЛЕНИЯ/АКЦИИ/РАЗПРОДАЖБИ - 2007

  • 102 119
  • 906
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Егати и темата, малко информация, много запис.  Confused

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Всички чакат намаленията,а тях още ги няма Mr. Green

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
чакаме,още малко остана и ще ги има за Коледа

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
В Tendenz има 50 % намаление, но аз не им харесвам зимната колекция - ботушите са предимно от изкуствена кожа.

# 49
  • Мнения: 429
имат и естествена кожа, но са по мадамски модели. С много високи токове и остри. Не ми харесаха много, но аз си падам по по спортни

# 50
  • София
  • Мнения: 4 397
запис  Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 1 020
ако знаете скалада за бебешки и детски дрешки зад ВИТА, да знеате че до 15.12 има намаление от 30% на всичко.

Сега е момента има много хубави неща!
Къде точно е този магазин (ако може адрес), и има ли за новоредени бебета?

# 52
  • София
  • Мнения: 7 097
имат и естествена кожа, но са по мадамски модели. С много високи токове и остри. Не ми харесаха много, но аз си падам по по спортни

Така е - ботушите им от естествена кожа са на много високи токове, а аз също не нося такива.

# 53
# 54
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
А неееееееееее  Joy Joy Joy

# 55
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
В ZARA на бул. България има страхотни намаления на детски дрешки и обувки  Peace

# 56
  • Мнения: 2 614
В Calliope в МОЛ - София - 50%  Peace

# 57
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ахаа, сетих се значи, къде ще да е този магазин. Ами те въпросните Аутлети там, всичките са гола вода или поне аз, нищо не си харесах нито веднъж, колкото и пъти да съм влизала. Дори съм виждала блузки с петна за по 30- 40 лв. Shocked

Аз не мога да съм полезна с информация, тъй като не съм обикаляла скоро по магазините и не съм наясно с намаленията.

# 58
  • Мнения: 545
В тази тема голямо записване пада!Да не би да се разиграва после новогодишна томбола с награди за запис? newsm78 Laughing
Иначе по темата,днес най-накрая мъжа ми е почивка и след като накърмя малката,тръгвам към Мол-а!!!!!!!!!!!!Ще докладвам!

# 59
  • София
  • Мнения: 7 097

Очакваме доклада с нетърпение  Grinning

В тази тема голямо записване пада!

И аз така и не разбрах каква е целта на това да се запишеш  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт