Нека да поговорим и за семейните скандалчета

  • 2 514
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Мисля, че е достатъчно красноречиво - няма двойка, която да не се кара. И не желая да изпадам в допълнителни обяснения на неща, с които всеки е запознат много добре.

Твое си е правото да вярваш или не. Аз съм запозната със сигурност само с това, че хората са различни.

Така е, в предишната си връзка не сме имали нито един скандал-може да съм се цупила за нещо, но просто човекът не беше скандалжия и никога, ама никога не ми е повишавал тон! Никого не задължавам да ми вярва Peace

# 31
  • Мнения: 514
Ние също имахме период дето се карахме за глупости!Не се притеснявай ще отмине важното е да не ставаме дребнави и заядливи и да си го изкарваме на половинките си защото често те нямат ВИНА!  bouquetСега като е лошо времето и човек/по точно майките на малки бебета/по малко излиза и разнообразява се изнервя и това се отразява в/у взаимоотношенията в семейството! Rolling Eyes Rolling Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 397
 И при нас скандали няма, спорим за нещо и инатът му ме изнервя, но просто прекратявам спора, защото е ясно, че никой няма да отстъпи и няма смисъл.  Забелязала съм, че се случва, когато много се застоим в къщи.

# 33
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, откакто започна сегашната си работа, която е свързана с чести отсъствия от вкъщи, вече почти не се караме за нищо. То по принцип мъжът ми е много спокоен и отстъпчив човек, та обикновено аз съм причината за караниците. Ако не се хващам за нищо, сигурно никога няма да се скараме. Преди, като си работеше тук и си беше вкъщи всеки ден, си се карахме, но все за битовизми, не е имало нищо сериозно. И пак, става дума за малки скандалчета, никога в осемгодишния ни стаж като двойка, не е имало момент, в който да сме разсърдени един на друг, да не си говорим или нещо такова. Сега, като не сме постоянно заедно, като че ли започнахме повече да се ценим, липсваме си и като се видим, нямаме време и желание (дори аз, лудата скандалджийка) за караници.

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, те са ни солта на брака (нищо, че го нямаме). Лошо е когато скандалчето премине в голям скандал. Тогава нещата не вървят на добре и това е повод да се замислите и поговорите сериозно. Важното е и двамата да отчетете, че имате еднаква вина за скандала. Ако единият се мисли за цвете и винаги му е виновен другият, каруцата скоро ще се обърне...

# 35
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ако единият се мисли за цвете и винаги му е виновен другият, каруцата скоро ще се обърне...
Sad за съжаление при сестра ми е така Tired

# 36
  • Мнения: 3 886
Караме се да по-често спорим.
Да ви кажа мен ме е страх по-скоро от това да спрем да го правим.
 Ако спрат да ме дразнят някои неща които прави или казва значи просто вече не ми пука.
Което пък се сещате до какво води.
Peace Peace

# 37
  • Мнения: 6 167
Не, никога не се караме. Понякога аз обяснявам, той се съгласява и/или  чака да ми мине. Мъдър човек Laughing

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Караме се за глупости, но бързо ни минава.

# 39
  • Мнения: 292
Караме се всеки ден и то по много. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 40
  • Мнения: 46 511
До скандали не стигаме, общо взето спорим. Имаме много "хубав" пример от съседния блок, на който сме свидетели през вечер и ни държи влага да не минаваме тая граница  Sick грозна картинка  ...

# 41
  • Мнения: 3 500
Недейте, това ще се отрази и на детето. Поговорете, че трябва малко да се въздържате. Защо си тровите живота за глупости?

# 42
  • Мнения: 243
От време-на време, ама той изчаква да ми мине и после всичко е ок Laughing

# 43
  • Мнения: 209
Понякога се караме,нормално е,не мисля че съществува 100% разбирателство...но поне много бързо ни минава

Общи условия

Активация на акаунт