Хипоалергенни млека?

  • 19 202
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
препоръчвам го детето ми добре го понася ,харесва го и добре наддава

# 46
  • Мнения: 2
препоръчвам го детето ми добре го понася ,харесва го и добре наддава

е наистина е скъпичко взимам го по 28лв. кутията и е за 1 седмица но не съм привърженичка на честата смяна на млеката .

# 47
  • Мнения: 506
Ние сме на Фризопеп.

# 48
  • Мнения: 27
Ние също сме на ХИП ХА от самото раждане и сме доволни. Вече сме на 2-ката и също й харесва на мойта бебе. Изхождането е нормално. Обаче съм срещала всякакви вариации на цени. Аз го купувам на 22.50 лв

# 49
  • Мнения: 218
Здравейте!Онзи ден педиатъра при когото водим малката на частно ме пита дали в семейството ни има някой с алергии от нещо и аз се сетих,че баща ми е алергичен от пчели и комари.Като му казах това той веднага ми каза,че трябва да давам на бебето хипоалергенно мляко  #Crazy  и ни изписа Фризо 1 ХА.Вече започнах да го давам,но съм в голяма чуденка какво общо има алергията на баща ми от пчели с детето ми newsm78

# 50
  • Мнения: 793
Аз давам Нан ХА от 3ти месец. Преди това бяхме на НАН Сенситив. Доволна съм от НАН ХА,не съм го сменяла и нямам такова намерение,цената е около 13 лв.

# 51
  • Мнения: 93
Ние сме на Аптамил ХА и съм доволна,понякога давам и Аптамил комфорт /че не на всякъде има ХАто/
Кутията е между 16 и 20 лв / 400гр/ ,не е много евтино,но 1во ни понася добре,доста го хвалят,а и си е захранена от болницата с Аптамил.А за алергии ,аз съм имала и затова ни казаха да пие такова,само не питах до кога,да не стане лошо пък ,ако прекалим ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт