Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 101
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Аз мисля да пия от американския аспирин. Той е 325мг, а Монда май има предвид ефервесцентни таблетки от 1000мг.

# 16
  • Мнения: 13 512
Бях писала в предните теми да се пие по 250 мг. на ден. Това е четвъртинка разтворим от 1000 мг.
Разрежда кръвта и предпазва от  тромбове

 newsm78Ама такъв Аспирин от 1000 няма бе девойки китайски Mr. Green
ефервесцентният е от 1000 мг.

но и американският е добър- от него по половинка може да се пие

# 17
  • Мнения: 7 116
В ефервесцентния Упсарин С се съдържат 330 г. ацетизал и 200 г. Витамин С, също става Peace

# 18
  • Мнения: 16
Да дам отчет -1кг за два дни, от гадните странични ефекти само сухота в устата Mr. Green.
Захарче сподели какво става при теб. Мой останахме малко тровещите се.

# 19
  • София
  • Мнения: 171
Да дам отчет -1кг за два дни, от гадните странични ефекти само сухота в устата Mr. Green.
Захарче сподели какво става при теб. Мой останахме малко тровещите се.
При мен не се появяват никакви странични ефекти. Нямям кантар и не съм се теглила, а само записах мерките на бедрата и талията. Днес е седмия ден откакто започнах да пия капсулите и усещам по дрехите че са ми по - широки . Ще премеря мерките си след като изпия капулите след пет дена и ако наистина съм свалила ще продалжа приема на капсулите. Ще докладвам резултати. Не забравяите и вие да споделите вашите постижения. Успех на всички китайки.
P.S. наистина нямям апетит от капсулите и хапвам на сила за да не ми стане лошо. Пила съм различни медикаменти на които пише че намаляват апетита но само тези капсули имат ефект  Hug  Simple Smile  Joy  Peace

# 20
  • Мнения: 177
И при мен беше така. Важното е само след като спреш хапчетата много да се стараеш за да задържиш сваленото, аз се отнесох  доста несериозно и сега пак съм си в началото

# 21
  • Мнения: 59
Момичета някоя забелязала ли е де е станал по-оскъден м... повреме на цикъл, нещо като при вземането на противозачатъчни?Аз ги пия от 1 година , но не постоянно.От няколко месеца ми идва жсе по за кратко и в по-малки количества.Незнам това + ли е ил -   Thinking.Абе да не ни намалят репродуктивните способности тези котайци , че нали завладяват света и без това.

# 22
  • Мнения: 10 758
Момичета някоя забелязала ли е де е станал по-оскъден м... повреме на цикъл, нещо като при вземането на противозачатъчни?Аз ги пия от 1 година , но не постоянно.От няколко месеца ми идва жсе по за кратко и в по-малки количества.Незнам това + ли е ил -   Thinking.Абе да не ни намалят репродуктивните способности тези котайци , че нали завладяват света и без това.
Някъде из другите 6 теми май някой се оплакваше от същото newsm78

# 23
  • Мнения: 177
При мен имаше нещо подобно, но не го отдадох на капсулите, а може би наистина е от тях newsm78 newsm78 newsm78

# 24
  • Мнения: 1 685
 PeaceНе че съм дребнава Mr. Greenама да  "внеса "яснота по 1000-та мг -има "нещо"ефервесцентно, което е 1000мг ама тц не е Аспирин а вит "С' Hug

Иначе и в темата за Редуктила писах че съм в чуденка м/у него и китайците-наймного да ги изредувам.И понеже от предишни приеми и на двете ми остана Аспирин от 325/нали са 100хапа/ сега пия само него Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 488
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, КОЛКОТО И ДА МИ СЕ ИСКА НЕ МОГА ДА ИЗЧЕТА ВСИЧКО. ЗА ТОВА ИСКАМ ДА ВИ ПОМОЛЯ С ДВЕ ДУМИ, АКО НЕ ВИ ЗАТРУДНЯВАМ РАЗБИРА СЕ, ДА МИ КАЖЕТЕ КАК СЕ КАЗВАТ ТЕЗИ КАПСУЛИ, КОЛКО СТРУВАТ И НАВСЯКЪДЕ ЛИ ГИ ИМА. ЩЕ СЪМ ВИ АДСКИ БЛАГОДАРНА.
АЗ ИМАМ ОТ ТЕЗИ ТРИМ СПА НА АНА НИКОЛ СМИТ НО ОЩЕ НЕ СЪМ ЗАПОЧНАЛА ДА ГИ ПИЯ. АКО СТЕ ГИ ПОЛЗВАЛИ КАЖЕТЕ ПО ЕДНА ДУМА И ЗА ТЯХ. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО. ИМАМ ОСТРА НУЖДА ОТ СВАЛЯНЕ АН КИЛОГРАМИ/ПОНЕ 20 ТРЯБВА ДА СВАЛЯ/. ВЕЧНО СЪМ ГЛАДНА И ВЕЧНО ДЕБЕЛА. КАКВО ДА ПРАВЯ!? КАКВО ЛИ НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛА, КОЛКО ДИЕТИ СЪМ ПРОБВАЛА НЯМАМ ДУМИ И ПАК СЪМ ДЕБЕЛА. smile3511 smile3514. ХАРЕСВАТЕ МИ ВСИЧКИ И СЛЕДЯ ДОСТА ВАШИ ДИСКУСИИ. ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ.

# 26
  • Мнения: 143
" REDUCTIL"ли се казват капсулите за отслабване?

# 27
  • Мнения: 10 758
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, КОЛКОТО И ДА МИ СЕ ИСКА НЕ МОГА ДА ИЗЧЕТА ВСИЧКО. ЗА ТОВА ИСКАМ ДА ВИ ПОМОЛЯ С ДВЕ ДУМИ, АКО НЕ ВИ ЗАТРУДНЯВАМ РАЗБИРА СЕ, ДА МИ КАЖЕТЕ КАК СЕ КАЗВАТ ТЕЗИ КАПСУЛИ, КОЛКО СТРУВАТ И НАВСЯКЪДЕ ЛИ ГИ ИМА. ЩЕ СЪМ ВИ АДСКИ БЛАГОДАРНА.
АЗ ИМАМ ОТ ТЕЗИ ТРИМ СПА НА АНА НИКОЛ СМИТ НО ОЩЕ НЕ СЪМ ЗАПОЧНАЛА ДА ГИ ПИЯ. АКО СТЕ ГИ ПОЛЗВАЛИ КАЖЕТЕ ПО ЕДНА ДУМА И ЗА ТЯХ. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО. ИМАМ ОСТРА НУЖДА ОТ СВАЛЯНЕ АН КИЛОГРАМИ/ПОНЕ 20 ТРЯБВА ДА СВАЛЯ/. ВЕЧНО СЪМ ГЛАДНА И ВЕЧНО ДЕБЕЛА. КАКВО ДА ПРАВЯ!? КАКВО ЛИ НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛА, КОЛКО ДИЕТИ СЪМ ПРОБВАЛА НЯМАМ ДУМИ И ПАК СЪМ ДЕБЕЛА. smile3511 smile3514. ХАРЕСВАТЕ МИ ВСИЧКИ И СЛЕДЯ ДОСТА ВАШИ ДИСКУСИИ. ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ.
Китайски капсули за отслабване.
Май бяха 19 лв.
В София ги има в Китайския магазин на Пиротска.

# 28
  • Мнения: 10 758
" REDUCTIL"ли се казват капсулите за отслабване?
Не.

# 29
  • Мнения: 177
Днес се заредих пак с розовките, ще чакам да наближат празниците и ги почвам за да си спестя освинването ,че като си помисля за какви маси става въпрос чак се плаша  food002 eat 1dating Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт