Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 102
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 487
по дяволите някой ще ми каже ли тези капсули какви са по подробно четох ,четох но никъде не видях newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 10:56 от тодор

# 61
  • Мнения: 10 758
по дяволите някой ще ми каже ли тези капсули какви са по подробно четох ,четох но никъде не видях newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
китайски Wink

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 225
Момичета имате ли идея дали в Бургас ги има и къде? има ли разлика между двата вида?   bouquet
В Бургас зелени има в дрогерията(май беше магазин за здравословни храни) на Кирил и Методий-17 лв .Розови имаше в аптеката  на Младост-24 лв.Инфото ми е от октомври.

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 17:32 от krasito

# 63
  • Мнения: 230
Втория път като ги пих почти не отслабнах, получих ужасен запек и съм на твърдото мнение да не ги пия никга повече Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 124
Само аз ли ще съм китайка  newsm78
и аз  bowuu
изпих 2 опаковки от розовите, нищо не свалих, ама и нищо не качих, пък ядях като държана на въже по празниците.
от днеска ги почвам пак + тае бо, масажи с антицелулитна мазня и по-малко манджа, пък да видим.

# 65
  • Мнения: 13
Моля,някой да каже в Стара Загора има ли ги? #Crazy

# 66
  • Мнения: 917
Момичета имате ли идея дали в Бургас ги има и къде? има ли разлика между двата вида?   bouquet
В Бургас зелени има в дрогерията(май беше магазин за здравословни храни) на Кирил и Методий-17 лв .Розови имаше в аптеката  на Младост-24 лв.Инфото ми е от октомври.
Мерси   bouquet
Сега ще поровя назад, за да видя каква е разликата между зелени и розови  Simple Smile  а ако на някой му се пише да каже  Simple Smile
kaPTuHa  ако ги купя и аз ще съм китайка с теб  Laughing

# 67
  • Мнения: 3 216
Втория път като ги пих почти не отслабнах, получих ужасен запек и съм на твърдото мнение да не ги пия никга повече Crossing Arms

За запека трябва да се поемат повече течности,то и на опаковката мисля,че си беше казано.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 225
Момичета имате ли идея дали в Бургас ги има и къде? има ли разлика между двата вида?   bouquet
В Бургас зелени има в дрогерията(май беше магазин за здравословни храни) на Кирил и Методий-17 лв .Розови имаше в аптеката  на Младост-24 лв.Инфото ми е от октомври.
Мерси   bouquet
Сега ще поровя назад, за да видя каква е разликата между зелени и розови  Simple Smile  а ако на някой му се пише да каже  Simple Smile
kaPTuHa  ако ги купя и аз ще съм китайка с теб  Laughing
Зелените са по-слаби-повечето момичета,които бяха пили от тях пишеха,че нямат ефект.
Розовите са по-силни и съответно почти всички споделяха,че им намаляват апетита.Пиши в темата дали успя да ги намериш,че май и аз ще трябва да ги потърся отново! Embarassed
При всички случаи се върни назад в темите за да се запознаеш по-добре с тези капсули преди да започнеш с тях!.Успех!

# 69
  • Мнения: 319
Здравейте Китайки  bouquetЗащо всички отдават болежките си на капсулите? ShockedМиналата година октомври месец си ги купих,отслабнах 3 кг още на 5 ден  а ги пих 24 дена и това беше  Sad вечер неможех да спа това ме съсипваше и аз го одадох на капсулите.Незнам дали от мн четене за тях се бях настроила така негативно и вечр като си лягах все си повтарях -Сега няма да мога да спа от тези капсули (адреналинки)и ето че сама си внушавах и поцели нощи немигвах.Но ето че сега пак си ги купих защото  почнах да качвам и станах 71 кг а бях 65.Ефекта от първата изпита опаковка е  Peace-6 кг Hugсега пак съм си 65 ,продължавам и с 2 опаковка.Умишлено невлизах в темата да невзема пак да си внуша глупости че ще имат сранични ефекти,и ето резултата е на лице Peaceсвалени кг спа си като бебе никакви болежки сърбежи и тем подобни Mr. Greenединствено мога да кажа като недостатък е съхненето на устата,но това си е нормално защото и при др хапчета съм го получавала.Капсулите си ги купувам от аптеката на младост в Бургас от розовите и струват 24 лв и смятам да продължавам да си ги купувам ако имам парички поне 3 месеца после почивка  Laughing

# 70
  • Мнения: 488
Момичета здравейте!
Имам един конкретен въпрос/разбира се ако някой има представа/ имам "Trim Spa" в мен от доста време. Незнам дали да го пия. Когато ми го донесоха лятото започнах, но все забравях да го пия. Моля ви ако някой го има и го е пил да сподели мнението си за този продукт!
Благодаря все пак. И се извинявам за това че се намесвам така, но темата нали се казва капсули за отслабване и за това реших да пиша тук. Простете ако съм сгрешила.  bouquet

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 225
Темата е за едни китайски капсули,които си нямат име-наричат се Китайски капсули за отслабване.
Относно Trim spa-май ги няма в БГ,но щом вече си ги купила-изпий ги.Ние ще чакаме да се похвалиш с резултат! Wink
Копирам едно мнение на друга мама ,която ги е пила-само това излиза с търсачката:
 
Цитат
Пила съм Trim Spa. не знам дали ги има в БГ,но на мене много ми помогнаха по отношение на апетита,изобщо не ми се ядеше.Пак смятам да се "подкрепя" с тях,че сега съм в цикъл,и мога да изям и слон..ама ако е сладък-по-добре! Тук струват 10$ за 30 табл. Не са скъпи изобщо,защото както аз ги пиех нередовно,биха ми стигнали за 15 дни,а може и за повече.За първата седмица+ диета,свалих 4 кила,доволна бях,нишо не съм си върнала,а продължавам да си слабея,а ве4е си хапвам...за 20 дни свалих 7 кила,като само в началото пих хап4етата,а после ги спрях.Номера е само да ти помогнат в началото,когато още много ти се хапва,а като ти се свие корем4ето., и видиш и резултат-волята и мотивацията ти се връщат,и нямаш нужда от такава помощ.
 
 Успех!
 

# 72
  • Мнения: 488
Красито благодарна съм ти много миличка! Hug  bouquet
Наистина ги няма тук в БГ, но аз ги поръчах на една приятелка от щатите ми ги прати. Ще започна,даже още сега ще пийна за да не забрава, и щом има някакъв резултата/дано да има/ ще пиша Обещавам!!!!! Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 1 092
Ехооо, има ли още някой, който пие от капсулите  newsm78
аз днес си купих от розовите/не знаех че има и други  Wink/ и от утре започвам  Sick

# 74
  • Мнения: 32
привет на всички! днес ми е втори ден

Общи условия

Активация на акаунт