За уголемяването на бюста...

  • 4 130
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 541
Това е просто кошмарна история, но тук идва логичният въпрос- КЪДЕ СПИ ПРОВОСЪДИЕТО?!? Защото такъв доказан шарлатан не не нормално да си продължава практиката, че и да се ракламира даже!  Imp И аз гледах преди много време И&Л и просто не можех да повярвам на очите и ушите си....и бях сигурна, че това няма да остане така, но както се вижда пак паричките поръчват музиката  #Sniper  Защо не се заведе гражданско дело или знам ли....то май по- добре да се съберат паричките за делото от пострадалите и да се наеме един "отмъстител"  Twisted Evil То очевидно друго решение на проблемите с "влиятелните" хора в България няма!
А на Онтева гърдите са и точно толкова истински, колкото аз имам естествена черупка на гърба. Аз съм я виждала в дните преди да "изгрее" като модел и тогава поне си ги беше оставила вкъщи сигурно  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 625
Цитат на: Nadia79
Цитат на: anya
От естесвени, по-естествени!!! Wink

Сигурна ли си??
В някакво интервю твърдеше, че няма никакви корекции по нея...... и аз се впечатлих от нейната "естествена" красота Wink


Ами почти никакви корекции няма само на носа, челюстта и бюста поне за това знам! А да не говорим за корекцията в годините! Когато аз бях на 22 тя беше на 24. След това аз станах на 26, а тя пак беше на 24! Пък после почна да расте и надолу! Какво ли не правят за да останат в бизнеса! Не говоря празни приказки, мъжа ми я познава от малка!

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
В днешният "24 часа" съботния очерк е отново за естетичната хирургия и вредите от нея.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
не съм чела 24 часа от събота и предаването по ТВ не съм гледала, но този гел си го спомням. Една приятелка искаше да си го сложи в устните. Ако не се лъжа беше някъде 97-98г( не съм сигурна). Спомянм си, че беше РАЗРЕШЕН за употреба. Естествено никой не гарантира какво може да се случи с теб след 10 години, но наистина беше разрешен за употреба и малко хирурзи го изпозваха. След няколко години се разбра, че прави големи поразии и го забраниха. Сердев  тогава също спря да го слага, но уви той беше от малкото, които го работеха с него...
Значи според мен това важи и за всяко лекартсво. Никой не ти дава гаранция, че е безвредно...Според мен да се рекламират такива продукти като селикон и лекарства е толкова престъпно, колкото да се прави реклама на цигари и наркотици.

# 34
  • Мнения: 500
На този "лекар" трябва да му вземат разрешителното. След като има толкова много поражения, независимо, че не дават гаранции за гела- вината е на лекаря според мен. На мен пък тук един масажист ми разказва някакви упражнения и самомасажчета за хубав бюст- казва връщал се стегта както преди. за сега съм скептично настроена, но да видим:))) Все пак не се касае за операция или силикон.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Защо да му вземат разрешителното? Човека ползва нещо, което е разрешено и в момента в , който го забраняват той спира да работи с него...
Била съм свидетел как той обясни, че най-безвредно е мастна тъкан и физ. разтовор, но те след 6 месеца се абсорбират от организма. Тогава и предложи някакво обръщане на мускулите.
За мен той няма вина. Виновен е този, който е дал разрешителното за ползване на гела м/у другото някой потъртси ли коментар от мин. на здравеопазването? Зададе ли  въпросс ЗАЩО са го пуснали този продукт на пазара и естествено с какво ще обещетят тези жени...

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
По време на предаването по БиТиВи онзи ден се коментираше именно това. Развяваха се и рзрешителни. Гела е бил разршен за употреба до 98 година, но с и точнението "само за медицински нужди". Което за мен поне звучи при необходимост при специфични медицински дейности. Докато естетичната хирургия в никакъв случай не е по-необходимост / има и изключения разбира се, но разглжданите случаи не са от тях/.
Т.е. въпросния д-р Сердев е тълкувал разширително това разрешение според мен, възползвал се е от липсата на изрична забрана гела да не се ползва за друго извън медицинските нужди и е започнал да си го инжектира под път и над път.
Пропуск на предаването според мен беше, че не бяха поканили юрист. Той щеше да внесе яснта от юридическа гледна точка, докато сега се получи едно грозно дърляне между доктори без особена полза за посдтрадалите.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а какво ще рече при мед. нужди като този гел така или иначе си е вреден?
И при каква мед. нужда се използва препарат, който може да те убие...

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: DEianaZ
а какво ще рече при мед. нужди като този гел така или иначе си е вреден?
И при каква мед. нужда се използва препарат, който може да те убие...


Нямам си на представа Laughing
Вероятно има критерии, които обособяват що е то медицинска нужда, но аз не съм запозната с тях.
Мисля, че в конкретният случай би следвало да се търси солидарна отговорност от Изпълнителната агенция по лекарствата като специализиран държавен орган за надзор върху качеството, ефективността и безопасността на лекарствата и съответният лекар.

# 39
  • Мнения: 1 413
Цитат на: Lilly
На мене ми се струва, че по добре е каквото бог дал, но здрави отколкото сексапил на такава цена...



  202uu
Момичета, сексапилът идва от готиния партньор, от усещането, че сме обичани, не от силикона! Ако сме поддържани и обичани не ни трябва друго!
Забелязахте ли на "Оскарите", че нямаше силиконови бомби-и американците отричат тези практики.
Искам да кажа, че и със силиконови имплантанти може да не сте щастливи...ако професията го налага-може би, но иначе...никого не искам да разубеждавам-само споделям мнение!

# 40
  • Мнения: 2 755
Цитат на: me4eto
Това е просто кошмарна история, но тук идва логичният въпрос- КЪДЕ СПИ ПРОВОСЪДИЕТО?!? Защото такъв доказан шарлатан не не нормално да си продължава практиката, че и да се ракламира даже!

Какво може да направи правосъдието, след като жените доброволно са подписали т.нар. информирано съгласие, с което те декларират, че са запознати със съответните рискове. При това положение, всеки шарлатанин и некъдърник, ще си "измие ръцете" в Съда. Ето защо, всяка жена решила да се разкрасява чрез пластичната хирургия, трябва преди това добре да проучи нещата, да се консултира поне с 2-3 хирурзи, да потърси информация от други жени, подложили са на такава оперативна интервенция и не на последно място да внимава, какво подписва.
Според мен, всяка жена решила да си направи пластична операция, би трябвало да се консултира преди това с психолог. Много често, желанието за промяна е продиктувано от някаква друга нужда, най-често емоционална. Проблемите в личен и служебен план не се оправят със 300 грама силикон или няколко сантиметра по-малка обиколка на ханша и бедрата. Изключвам звездите от шоу-бизнеса, за които визията е от първостепенно значение.

Общи условия

Активация на акаунт