ЧЕЗ?!

  • 9 532
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 18 679
Щом разсъждаваш по този начин ,мога да ти пожелая само успех в това  начинание. Wink smile3505
Благодаря Hug

# 61
  • Мнения: 385
Обещах да напиша когато се разбере нещо по конкретно за тримесечното отчитане. Според общите условия на ЧЕЗ дружеството има право на отчитане на електромерите на три месеца, начина на изчисление го има пак там, а общите условия ги има в сайта на ЧЕЗ Електро.
Тримесечното отчитане ще започне от м. Юли 2008г.

# 62
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
ЛУ детина,благодаря!

# 63
  • Мнения: 385
За нищо,ако мога с нещо да ви ориентирам няма проблем. Излезе ли нещо ново ако има интерес ще пиша.

# 64
  • Мнения: 824
Днес дойдоха техници от Енергото,за да направят проверка на часовника.Наистина не е бил сверен и за това сме плащали повече дневна,отколкото нощна енергия.Сега остава само да подам молба и да ми приспаднат надвнесените суми.

# 65
  • Мнения: 824
Благодаря на модераторите! Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 7 716
И на мен ми бяха надписали, но аз отидох директно и поисках среща с началника. Приспаднаха ми надписаното за срок от шест месеца назад.

# 67
  • Мнения: 385
Днес дойдоха техници от Енергото,за да направят проверка на часовника.Наистина не е бил сверен и за това сме плащали повече дневна,отколкото нощна енергия.Сега остава само да подам молба и да ми приспаднат надвнесените суми.
Най-сетне вече ми стана неудобно. Дано нямаш повече проблеми с Енергото.

# 68
  • Мнения: 824
Цитат
Най-сетне вече ми стана неудобно. Дано нямаш повече проблеми с Енергото.
 
Благодаря ти, Лу_детина за съдействието. Heart EyesА случайно да знаеш за какъв период имам право да ми преизчислят сметките?Живея в нова кооперация от 3 години и подозирам,че през цялото това време часовника не е бил настроен.Това не е ли по вина на Енергото?Нали те приемат елинсталацията като дадат Акт16 на сграда?Или греша?

# 69
  • Мнения: 385
По този въпрос знам малко, но имаш право на преизчисление на сметката за целия период през който не ти е работил часовника. Ако например електромера ти е двойнотарифен, но няма начислена нощтна енергия за една година назад, преизчислението се прави за една година назад и така.

# 70
  • Мнения: 224
Я и аз да питам. Енергото ме накара да платя сметка от преди 10 години. Дори не е на наше име, впоследствие аб. № става наш. Жалвах се и аз на горещи телефони, сайтове и прочие. Всеки незнам. Платих я. Мога ли да направя нещо по въпроса да ми върнат парите?   Thinking

# 71
# 72
  • Мнения: 385
А ти? Защо пишеш като гост?

# 73
къде си?в чез или електроразпределение?

# 74
  • Мнения: 385
В ЧЕЗ България, а ти?

Общи условия

Активация на акаунт