За или против обеца на момченце?

  • 5 222
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 841
Хм, zа мен материала в който са толквоа напред не е наред. Как да е може и аz да съм се пообъркала, но се надявам моето момченце на 9 години да се интересува повече от това дали ще го zапиша таzи година в отбора по плуване или волейбол (примерно) отколкото дали да си продупчи ушите.  И ще си дам доста труд да му насоча интересите в желаната от мен насока  Hug
На 14 сеинтересувах и аz доста от външният вид , да , но чак пък пиърсинг , татуировки   #Crazy а не може ли и силиконови подплънки? На какв ще приличат теzи деца, като станат на по 20?



Преиграваш. Едното не пречи на другото. на 12 години започнах да слушам heavy metal, ходех с окъсани черни дрехи, носех безопасни игли вместо обеци, правех си и черен лак (тогава нямаше) от безцветен лак и няколко капки блажна боя в него  Crazy Това съвсем не ми попречи да вляза в елитна гимназия, която да завърша с много добър успех...
Не съдя за хората по външния им вид или по временните им забежки в определени периоди на живота. Това е просто смешно.

# 31
  • Мнения: 141
добре, сверявам го  Wink нека си надупчи детето ушите колкото ще. Ако иска 1 , ако иска 10 дупки да си направи, ако иска да си направи и 5 татуировки и каквото иска. Все ще му мине някак. Съгласна с всички , аz просто се пообърках малко. Със zдраве  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 1 529
На 9 не.Бих му обяснила колко е опасно да не се инфектира.Бих му обяснила ,че трябва да стане на 14 години и тогава ,ако все още иска... Страшни са цигарите, алкохола и наркотиците и трябва да им се говори още от малки за вредите. Не разбирам майки,които сами дупчат ушите на момчетата си за да са по интересни...

# 33
  • Мнения: 2 957
добре, сверявам го  Wink нека си надупчи детето ушите колкото ще. Ако иска 1 , ако иска 10 дупки да си направи, ако иска да си направи и 5 татуировки и каквото иска. Все ще му мине някак.


Аааа..не.Аз не бих позволила:)
Просто казвам,че не трябва да сравняваш твоето време с настоящето.

# 34
  • Мнения: 3 323
На 9 не.Бих му обяснила колко е опасно да не се инфектира.Бих му обяснила ,че трябва да стане на 14 години и тогава ,ако все още иска... Страшни са цигарите, алкохола и наркотиците и трябва да им се говори още от малки за вредите. Не разбирам майки,които сами дупчат ушите на момчетата си за да са по интересни...

Хихи! А, как бързо идват тези 14.... Добре, че му мина дотогава! Но, пък на 14 искаше татуировка, та не се е свършило,де! А, най неприятното е че чичо му /който е 5 години по голям/ има такива... Е, как да обясня, че това не е редно...

# 35
  • Мнения: 2 643
Какви 9години,бе хора,няколко мои познати пробиха ушичките на синовете си между 1 и 2 годинки #CrazyЕдната от тях ми е по-близка и я попитах защо го прави,а отговорът беше-как защо?за да изглежда като пич! #Crazy

# 36
  • Мнения: 3 323
Какви 9години,бе хора,няколко мои познати пробиха ушичките на синовете си между 1 и 2 годинки #CrazyЕдната от тях ми е по-близка и я попитах защо го прави,а отговорът беше-как защо?за да изглежда като пич! #Crazy

На едни такива ... синчето на 3 години, беше с обичка на ... Плейбой ...златна и с платина... Sick

# 37
  • Мнения: 141
Какви 9години,бе хора,няколко мои познати пробиха ушичките на синовете си между 1 и 2 годинки #CrazyЕдната от тях ми е по-близка и я попитах защо го прави,а отговорът беше-как защо?за да изглежда като пич! #Crazy

На едни такива ... синчето на 3 години, беше с обичка на ... Плейбой ...златна и с платина... Sick

май всички плачем zа сверяване на календара или поне на културното ниво ... гледай какво правят хората #Crazy

# 38
  • Мнения: 3 323
Айде, нема нужда! И по стария /календар/ си ми е ОК!

# 39
  • Мнения: 2 957
sako_ksana    пак ще ти повторя,че когато ти написах да си погледнеш календара исках да ти кажа просто да не сравняваш своето детство с това на децата сега.Не ставаше въпрос нито за обеци,нито за татуси-върни се и виж какво съм ти написала;)Щото ти като си била на 14 и на момичетата не даваха да ходят с обеци,нали?!

Иначе по темата както вече казах,аз не бих му позволила.Докато аз се грижа за него няма да позволя да ходи като "пич".
 

# 40
  • Мнения: 141
sako_ksana    пак ще ти повторя,че когато ти написах да си погледнеш календара исках да ти кажа просто да не сравняваш своето детство с това на децата сега.Не ставаше въпрос нито за обеци,нито за татуси-върни се и виж какво съм ти написала;)Щото ти като си била на 14 и на момичетата не даваха да ходят с обеци,нали?!

Иначе по темата както вече казах,аз не бих му позволила.Докато аз се грижа за него няма да позволя да ходи като "пич".
 


недей така лично да приемаш нещата, просто иzполzвам иzраzа  Hug

# 41
  • Мнения: 385
Съжалявам,че не пуснах анкета,но и така е ясно,че около 90% от вас са против. Изглежда,че баща му е бил прав да не разрешава, колко ужасно. Rolling Eyes
Благодаря ви за мненията,решението ...

# 42
  • Мнения: 3 146
Какво стана, ще я сложи ли все пак?
Аз също бих се поколебала дали да не му разреша, но принципно съм против на тази възраст, едва ли решението е лично негово, не заради друго  Hug

# 43
  • Мнения: 385
Ще я сложи ако баща му разреши, аз нямам нищо против,още повече,че ще е нещо малко и семпло няма да му сложа розова халка я. Пък е и чуден подарък за Коледа си мисля,но чакаме тежката дума на баща му.

# 44
  • Мнения: 3 146
Ще я сложи ако баща му разреши, аз нямам нищо против,още повече,че ще е нещо малко и семпло няма да му сложа розова халка я. Пък е и чуден подарък за Коледа си мисля,но чакаме тежката дума на баща му.

 Laughing Laughing Laughing

Нашият татко никога не би разрешил, мъжете са чувствителни на тази тема  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт