Витилиго 2

  • 293 933
  • 1 182
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 56
Gerna, д-р Дурмишев има син, който също е дерматолог и работи в кожната клиника на медицинска академия. Не съм ходила при него и не знам дали е толкова добър като баща си, но пък може да опиташ. Да се надяваме, че има желанието на баща си да работи по въпроса...

# 181
  • София
  • Мнения: 238
Да, Лазар Дурмишев мисля, че се казва. И аз не знам колко е добър в тази област, но може би ще пробвам! Мерси!

# 182
  • Мнения: 30
Любомир Дурмишев

# 183
  • Варна
  • Мнения: 138
Винаги е стряскащо и потискащо, когато се появи ново петно. Трудно го възприемам, въпреки, бе вече 2,5 години се боря с тази проклетия. Постигам известен резултат / не съм престанала да пия билките на д.р Порязов/, и винаги когото си помисля, че нещата се оправят-хоп нещо ново цъфва. Ето сега - под очите. Не са особено бели петна, но със сигурност са по-бели от останалата кожа #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ясно е , че не трябва да се предаваме.   bouquet

# 184
  • Мнения: 4 651
nnnnn, хич не се радвам, че те виждам да знаеш.
Само спокойно   bouquet!

Кажете какво слънцезащитно ползвате за лице. Трябва ми нещо с много висок фактор и може би детско, за да става за мазане по клепачите. Трябва да почвам да мажа нещо, че се боя от тен като дявол от тамян Simple Smile.
На Ла рош СП60+ ползвах преди, но май вече го няма.

# 185
  • Мнения: 918
Вече ви писах, че една моя колежка започна да се гримира в бяло около очите, явно си мисли, че си слагам грим Mr. Green Я спокойно, по добре бели кръгове, отколкото черни около очите Laughing  Peace

# 186
  • Мнения: 12
Здравейте,
имам витилиго от няколко месеца /2-3/. Диагнозата ми я поставиха от около месец и се почувствах много зле. От тогава до сега петната прогресивно нарастваха. Започнах да търся методи, начини и медикаменти за лечение. В момента ползвам Vitix gel.
Чета, че полза от него няма, но съм длъжна да пробвам... Едновременно с това пия и едни хомеопатични - за тях още не мога нищо да кажа. Днес научих за някакво мазило, което се прави само в Египет и се продава само там. Разпитах разни познати с подобен проблем и те ми казаха, че също са го чували и ефекта бил потресаващ Simple Smile. Дори на моя приятелка /козметичка/ нейна клиентка се е излекувала напълно от него. Но за съжаление никой не знае наименованието на лекарството. Моля, ако някой е по-добре запознат и знае нещо за това египетско чудо да пише. Било с екстракт от растение наречено на латински "Ammi Мajus Linn". 
Благодаря.

# 187
Здравейтеееее!  Hug
аз съм на 14 и от 6 години имам витилиго.
боря се с него,но е адски трудно и си признавам,че съм страшно несериозна.
в 4 клас се лекувах доста упорито и резултатът беше.. уау! имах по прасците много петна и по цялото стъпало.и по лицето имах,но изчезнаха.също и по слабините.
но нали съм тъпа и спрях лечението.
появиха се отново. и повече.  Confused от 1 година се лекувам с билките и мазилата на д-р Порязов и има доста добър резултат. (в началото на болестта бяха много бели,сега избледняха и мисля,че състоянието ми се подобрява  Mr. Green)
ядосвам се,защото ако бях продължила сега сигурно нямаше да имам..
но всеки прави грешки.
ходих на дерматолог.каза ми,че ако упорито се лекувам до 2-3 години може да изчезнат напълно.
петната просто изчезват постепенно,постепенно.
и съм много щастлива! трябва да мислим положително и да не обръщаме внимание на странните втренчвания на хората по плажа #Crazy Laughing и шушуканията.аз го преодолях вече..  Rolling Eyes Wink Sunglasses не ми пука особено от мнението на другите..аз съм това ,който не ме харесва.. няма с какво да му помогна Mr. Green
казват,че болестта е на психическа основа и аз съм убедена в това.защото миналата година бях в адската депресия,заради тъпата болест. и плюс тва не се лекувах..и резултата беше трагичен.нови петна,по-ярки.. на лицето  Close
не губете надежда,тя умира последна..! Peace

# 188
  • Мнения: 56

в 4 клас се лекувах доста упорито и резултатът беше.. уау! имах по прасците много петна и по цялото стъпало.и по лицето имах,но изчезнаха.също и по слабините.
но нали съм тъпа и спрях лечението....
Радвам се за теб, че си получила подобрение.  bouquet
А когато получи първото подобрение пак с билките на Порязов ли се беше лекувала?

# 189
Някой лекувал ли се е с Алое Вера? Сега започвам с това пък да видим дали ще има някакъв ефект

# 190
  • Мнения: 4 651
Аз, звезделина, писали сме по-горе.
Инжекции са ми били. Репигментация нямаще, но не имало и нови петна 2 години. Скоро се появи едно малко на корема.

# 191
  • Мнения: 12
Ot kade i kak mojem da se snabdim s bilkite i mazilata na dr. Poriazov?

# 192
  • на село
  • Мнения: 3 917
Отдавна не съм се включвала в темата, не че съм се справила с Витилигото, просто отдавна спрях да се боря с него.
Само да ви кажа, че си взех Витиколор, все пак идва лято и ще покрия някое друго петно, през зимата така или иначе не се забелязват, току що се наплесках и забелязвам добър резултат, аз по принцип съм доста бяла, та лесно замаскирах петната.

f(x) за слънцезащитния крем в момента се мажа с този на Биотрейд, мисля че беше 50 или 60 фактор, в една оранжева кутийка е.
 Обаче разглеждам каталога на Евромед/ изпратили са ми го с Витиколора/ и те имат защитен крем Uveblock 50+ на Isispharma, следващия път може да си взема него.

# 193
  • Мнения: 4 651
Мерси НелиCA. Като взема заплата ще потърся един от двата.
А за боренето с витилиго и аз на натам съм се запътила. Абе все още имам някакви импулси да пробвам това и онова, но така нямам 5 минути да се усмихна от доста време, че много бързо забравям.

Телефони на Порязов мисля имаше назад в темата или в първата тема. Но не ги откривам нещо. Да каже някой който си е поръчвал.

# 194
  • Варна
  • Мнения: 138
0726/2193
0726/4921
но както споменах по-горе, билките не спират появата на нови петна, което според мен е най-важното при лечението на този проклетия

Общи условия

Активация на акаунт