Кога се учи бебето на "Дай боц???"

  • 5 903
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 464
На 7 месеца май беше Wink

# 31
  • някъде
  • Мнения: 4 955
за боц не помня, но за чао- започна да маха към 9-10м, но не беше май много осмислено от негова страна, към годинката вече го правеше без проблем, но все още понякога ен иска да го нарави

# 32
  • София
  • Мнения: 7 190
По повод ученето на разни неща, моята дъщеря е малко своенравна, и решава да си прави нещата, когато тя си поиска.
В този смисъл, когато беше на около годинка, щях да се разбия от показване на "чао", обаче тя не пожела да го повтори, вместо това започна да произнася самата думичка.
Или пък: уча я да казва боц, тя решава, че ще танцува, или ще прави "брррр".
Характер, какво да се прави  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 9 973
Моето бебе от 1месец прави "боц"
Аааа моето пък откакто се е родило. Wink Laughing
голямо генийче си родила Joy Joy

# 34
  • Мнения: 6 441
Еййййй, забравили сме да я научим! ooooh! Дали е късно? А дали се е отразило твърде фатално на интелекта и?  Sick
Едва ли  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 3 695
Не съм я учила да прави боц. Измислям й по-оригинални неща, това много банално. Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 6 011
Майка ми го научи,когато беше на 6-7 месеца. На мен това не ми е интересно и не съм го учила преди това. Чао не иска да казва и показва. Обаче го научих да подава ръка при запознанство! bowuu

# 37
Еййййй, забравили сме да я научим! ooooh! Дали е късно? А дали се е отразило твърде фатално на интелекта и?  Sick

няма такова чудо като "фатално", детенце не е научено на боц, но пък е правило нещо друго...
мойто дяте тепърва ще го тормозя, ама на ... вече три дни повтарям боц.... ама той няма намерение даже да ми боцне пръста

# 38
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не съм го учила. Много са ми досадни такива циркаджийски номера.

# 39
  • Мнения: 1 264
На 4 месеца даваше боц. Правех какви ли не щуротии да го залисвам. Така го залисвах и на консултациите, за да стои за малко мирен, та да го претеглят.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт