КИЛОГРАМИТЕ

  • 2 658
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 430
Два месеца след раждането бях с килограмите, на които забременях.
Качих 14кг през бременността.

# 46
  • Мнения: 4 300
.... Ако някой може да ми даде някакво логично обяснение на тази заблуда ще се радвам да го чуя. Докато кърмех не съм яла повече отколкото преди и след това. Като се изключи ограничаването на кафето и лютото и тоталната липса на алкохол.
Не е заблуда мисля. При кърмене се горят по 500 калории на ден.

По темата- качих 16 кг, висока съм 173 см и не ми личаха кой знае колко. В родилния дом оставих 12. На 3я месец бях толкова, колкото преди да забременея.
Сега полекичка гледам да сваля още 3-4 кг до идеалните ми. Корем почти нямам, но не правя коремни преси. А имам нужда пт стягане  Embarassed

# 47
  • Мнения: 864
Качих 20кг. през бременноста.До 4-ти месец вече си бях старите килограми.
А отслабнах с много разходки и движение  Grinning

# 48
  • Мнения: 2 172
Аз качих 13 кг.,след раждането незнам точно колко съм свалила..предполагам около 9,защото две следмици след това си бях пак старите килограми от преди забременяването.За тези 2 седмици бях стопила оставащите....чак да не повярвам.А иначе не съм от много слабите и съм доста склонна към напълняване,но извадих късмет  Joy

# 49
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Качих 13кг, 15дни след раждането си влизах в дрехите от преди да забременея, въпреки че ми остават 2кг за сваляне за да съм както преди.

# 50
  • Мнения: 814
След първата ми бременност свалих много бавно и трудно, но с втората ги свалих точно за 1 месец.

# 51
  • Мнения: 313
През бременността наддадох 20 кг, в родилното оставих 10. Докато кърмех (6.5 месеца) не свалях, защото трябваше да се храня пълноценно. А след това за три месеца свалих 12 кг и сега дори съм с 2 кг по-малко, от когато забременях.

# 52
  • Мнения: 4 496
Влязох да раждам 82 кг.
Излязох от болницата 70 кг.
Кърмих 4 месеца, като за това време отслабнах 5 кг.
Сега съм 61 кг.

# 53
  • Мнения: 679
Когато забременях бях 60 кг., първите месеци свалих и стигнах до 53  Sick. Когато тръгнах да раждам бях 68, като последните 5 кг ги качих в 9-тия месец /родих една седмица преди термина/. От болницата излязох 62 кг. В момента 1 година след раждането съм 56-57 кг. Кърмих почти 11месеца.
Мисля че успешно възвърнах килограмите и не се стремя да свалям повече. Друг въпрос е че покрай работата, която скоро започнах, грижите за бебо и нямащата край домакинска работа се слабее.

# 54
  • София
  • Мнения: 17 592
Качих 30, още имам да свалям 10.

# 55
  • Мнения: 842
И с двете си бременности качих по 15 кг. първия път ги свалих без никакъв проблем са 8 месеца, втория път - синът ми е на 6 месеца, а ми остава само още 1 кг.

# 56
  • Мнения: 48
Качих 10 кг.Когато излязох от болницата бях 53 кг.Дъщеря ми е на 1г и 1 м.и сега съм 48кг

# 57
  • Мнения: 1 264
Качих 13 кг. Като се върнах от болницата бях -6кг. След около 9-10 месеца си върнах кг-те, че и съм 1-2 отдолу. Не съм се подлагала на диети. Просто много разходки, забравям да се храня покрай детето и така.

# 58
  • Мнения: 1 193
Аз след първото раждане, успях да се възстановя още на 2-я месец. Но, сегааа ми идва да се  #2gunfire. Качих почти 30 кг., като ми спря кърмата пих чай за отслабване, свалих 25 кг. Сега се боря с едни 5 кг и не мога. Стоя си на 70кг и не мърдам, купих пак пустия чай, че волята ми хич я няма. Добре, че съм висока и не ми личи. Дай боже да измислят и хапчета за коремни преси  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 649
с бременността качих 18кг, до 6-тия месец на децата си върнах предишните, а сега-още 1г и 3месеца по-късно вече съм още 9кг по-слаба Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт