Календари вече принтят начинаещите Фотошоп-ки...(5)

  • 27 132
  • 416
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 400
момичета напълно ви разбирам, но ето в такъв вид е снимката как да я изрежа по-добре newsm78
http://images.tedkamar.multiply.com/image/1/photos/1/600x600/28/ … amp;nmid=59524380
Даваш ли да ти я изрежа?   bouquet
Може, може. Пускали сме много уроци за видовете изрязване Peace Усвоява се на принципа опит-грешка-опит  Hug
П.П - тази не е същата от колажа.... Thinking

# 286
  • Мнения: 2 336
момичета напълно ви разбирам, но ето в такъв вид е снимката как да я изрежа по-добре newsm78
http://images.tedkamar.multiply.com/image/1/photos/1/600x600/28/ … amp;nmid=59524380
Даваш ли да ти я изрежа?   bouquet
Може, може. Пускали сме много уроци за видовете изрязване Peace Усвоява се на принципа опит-грешка-опит  Hug
П.П - тази не е същата от колажа.... Thinking
давам да я изрежеш, не е същата но е от същата сесия затрила съм я някъде снимката от колажа, намера ли я че я предаставя Wink

# 287
  • Мнения: 2 336
Вейдър ето и снимката от колажа Вейдърhttp://images.tedkamar.multiply.com/image/2/photos/1/600x600/29/DSC07934.JPG?et=tymvy25exlwanKdvEYerTg&nmid=59524380

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
И аз се накиприх с коледен аватар  Flutter
А относно изрязванията - не че откривам Америка  Laughing но ето какво установих за Пен Туула.
При натиснат Ctrl - местиш вече поставена точка
При натиснат Shift- можеш да местиш водачите .. май паралелно се движат
При натиснат Alt - можеш да "чупиш" водача
При клик върху поставена вече точка - я изтриваш
При клик върху пътечка - поставяш нова точка

И при една добре увеличена лупа, и овладяване на тези клавиши като бърза комбинация не е толкова трудно  Hug

# 289
  • Мнения: 1 884
ханна като пръв помощник на дядо Коледа си, истинско джудженце.  Flutter

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
 Laughing Вярно съм като джудженце, само дето в този момент съм джудженце с тумба като на Дядо Коледа  hahaha нали съм в осмия и си чакам подаръка обаче след Коледа  baby_neutral

# 291
  • Мнения: 1 400
Тед, честно казано не се занимавах кой знае колко с прецизността, но все пак мисля, че е по добре http://images.gabulinka.multiply.com/image/3/photos/3/500x500/18 … amp;nmid=21067691 Ако бях се постарала още малко - щеше съвсем да се изчисти, но нали идеята е вие да се научите да изрязвате прецизно Hug
Специално за този колаж би могла спокойно да използваш и хавлийката от снимките , да не я орязваш - така или иначе на плажа се използват хавлии Wink
Опитай Peace

# 292
  • Мнения: 2 336
за този какво ще кажете, приемам критики

Вейдър благодаря за показното , косата е станала екстра, права си че и хавлията можеше да влезе в колажа

# 293
  • София
  • Мнения: 7 242
Ами много по-добр е Grinning Дръпни само малко мацката към планината и опитай да поприкриеш с кошницата още по-добре мястото, където би трябвало да са краката й /дръпни я макс. към морето или, ако можеш я позавърти/. И евент. под слънчицета един оранжев надпис като него, за да не е така самотно /но може и без него. Да не стане претрупано пък/.
Извинявай, ако прекалявам със съветите, но аз много обичам да ми дават, дори и да не ги намирам винаги за удачни Grinning

# 294
  • Мнения: 179
 момичета аз само да се запиша , че много съм изпуснала Sad . Тези дни нямах никакво време да седна пред компа и за контролното нищо не направих и изобщооооо ......  оф дано тези дни ви понастигна , че като гледам колко сте задобряли Simple Smile ... само така момичетааааа Simple Smile Joy

# 295
  • Мнения: 2 336
така по-добре ли е

# 296
  • София
  • Мнения: 7 242
Добре е, но мястото, където трябва да са краката не е прикрито и човек неволно се пита къде ли са Wink. Не ти разполагам с пдс файла, но нещо такова имах предвид /извинявам се, че е зацапано, но го спретнах набързо/:

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
На самотен остров гола мацка и бебе си правят пикник?!  newsm78  Joy

# 298
  • Мнения: 2 336
размаза ми се мацката Sad

оф, цял ден се занимавам с този колаж, ще пробвам друг

# 299
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Днешното ми вдъхновение Laughing


Общи условия

Активация на акаунт