МОЛ ВАРНА

  • 45 738
  • 687
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 312
Познат, който работи по строежа на Мола каза, че няма да има ледена пързалка. Не можели  да прокарат ток толкова високо и нямало да има. Нещо не мога да повярвам на тая работа newsm78 newsm78
JoyАбсурд да е това причината.
Бурж Ал Араб не се осветява със свещи на последните етажи.
Айфеловата кула също.

Аз нямам търпение за детският кът.
Вчера раздаваха флайери по центъра и пише,че ще е на 1000 кв.метра и на децата ще се обличат тениски с отличителен чип.
Предполагам ще има някакво проследяващо устройство,джи пи ес нещо ако излязат и се загубят newsm78

# 676
  • Мнения: 11 747
Бурж ал Араб е само 300 и нещо си метра, а там имат дързостта да строят Бурж Дубай на 1000м и  мисля, че и там с електричество се планира да се осветява.

# 677
  • Мнения: 2 768
Хич даже не стигнах до пързалката (ако я има де)! Беше такъв кучи студ, че свършихме работа и беж да ни няма на топло.

# 678
  • Мнения: 17 407
Май ше стане за 12-ти, но според мъж ми има още мнооого работа след това. Туй за тока е голяма смехория, даже и за зле-та като мен, той отказва да го коментира. Mr. Green

# 679
  • Мнения: 6 904
Те го обявиха вече на сайта за 12-ти. А и ще има тест ден, който е на 10-ти, така че трябва да са готови до тогава.

# 680
  • Мнения: 97
Аз от цветния квартал май само с такси ще ходя..........мн. далеч ми е  Crossing Arms

# 681
  • Мнения: 1 312
Аз да поясня за детският кът Wink,че ще е на площ 1000 кв.м.,не на такава височина Wink.
Така,че дишайте дълбоко-ток ще има Mr. Green

# 682
  • Мнения: 6 039
много отдавна отпадна ледената пързалка. Щеше да има тефлонова, но за да се построи на последния етаж, няма как да работят останалите етажи надолу. Или ще отворят МОЛа без пързалка на 12 юни, или ще го отворят към края на годината с тефлонова. пързалка.

# 683
  • Мнения: 17 407
Да, аз имам информация, само дето нищо общо няма с МОЛ-а това Mr. Green
НА колхозния пазар- магазин Хубава жена Wink

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Те го обявиха вече на сайта за 12-ти. А и ще има тест ден, който е на 10-ти, така че трябва да са готови до тогава.
На този "тест ден" май могат да присъстват само първите 100, които се регистрират на сайта.  Peace

# 685
  • Мнения: 6 904
На този "тест ден" май могат да присъстват само първите 100, които се регистрират на сайта.  Peace
Да, това го знам, мисълта ми беше, че на 10-ти вече трябва да може да работи и да са го привели в приличен вид. И съответно не би трябвало да имат проблем да го открият официално на 12-ти.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 841
На този "тест ден" май могат да присъстват само първите 100, които се регистрират на сайта.  Peace
Да, това го знам, мисълта ми беше, че на 10-ти вече трябва да може да работи и да са го привели в приличен вид. И съответно не би трябвало да имат проблем да го открият официално на 12-ти.
Ооо да, вероятно ще го открият на 12ти. Днес във вестниците вече е обявено, че на 12ти е официалното откриване.

# 687
  • Мнения: 8 769
Темата се превърна в откровен чат.
Заключ.

Общи условия

Активация на акаунт