Харесвате ли пончо?

  • 5 267
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Много ми е лелинско .. не ми харесва.

# 46
  • Мнения: 1 802
Всъщност разликата между пончото и пелерината каква е?  newsm78
Майка ми навремето ме обличаше във бяла пелерина, аз много я мразех (пелерината, де).

# 47
  • Мнения: 1 512
Да, харесва ми. Дъщеря ми има пончо с поло-яка и го носи от миналата зима. Аз пончо си нямам, не съм виждала по магазините.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 890
Не харесвам одеала с дупки.  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 2 199
Харесва ми и си оплетох дори  Flutter

# 50
  • Мнения: 511
Харесва ми, но досега съм нямала Tired Сега майка ми ми плете едно по модел на Нинка, дано се получи Sunglasses

# 51
  • Мнения: 595
Да,но съм харесла до сега само 2-3 модела.

# 52
  • София
  • Мнения: 7 800
Харесвам пончо, имам няколко модела и ги нося от време на време. Не харесвам дългите модели и прекалено дебелите подобни на черга.

# 53
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Зависи. На Алекс съм й харесала и смятам да й взема, на деца определено ми харесва. На себе си може би не бих облякла. Аз имам пелерина, и нея рядко слагам макар да ми харесва, просто не се възприемам в такива дрехи.

п.п. Иля дай снимки, имаме еднакъв вкус горе - долу, ще ми е интересно да ги видя.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 800
Иренка, ще снимам утре и ще покажа.

# 55
  • Мнения: 54
Не харесвам.

# 56
  • Мнения: 13 512
Да, харесвам ги и имам няколко. Плетени, рехава плетка. /Купени, естествено, няма да седна  да си ги плета/.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 020
И откъде ги купувате?   newsm78 Защо никой не ще да си каже???  Laughing

# 58
  • Мнения: 13 512
Имам едно от Мис Сиксти от Лондон- черно, още едно черно- поло, но отворено отпред под яката- от Италия, кафяво- от Испания.  За другите- не се сещам.

# 59
  • Мнения: 3 376
Не ми харесва изобщо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт