Много ми е коледно...

  • 3 886
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 999
Не просто обикновено, а направо ми е досадно. Не го обичам този празник и това си е. Може би ако не работех и имах повечко време, за да обикалям магазините и да търся подаръци за децата, щеше да ми е по-празнично. Ама мен ежедневието ме смазва, а и това, че още нямам нищо за под елхата е смазващо. Пак ще трябва в последния момент да обирам огризките от щандовете. Пфуй, за майки трябва да има предколедна отпуска - поне една седмица, за да мога да организирам веселбата.

# 31
  • София
  • Мнения: 389
На мен коледното настроение ми идва с Никулден - даже обикновено на този ден слагам коледната украса  Simple Smile
Още малко остава значи...  Simple Smile

# 32
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
С тоя дъжд днеска ми е по-скоро есенно отколкото Коледно Tired

# 33
  • София
  • Мнения: 672
На мен ми е Коледно още от Юли месец Simple Smile Тогава си мечтаех каква хубава коледа ще е с бебо Simple Smile А вече е декември и постоянно се вълнувам от предстоящите празници  Hug

# 34
  • Мнения: 2 960
 coldЩЕ стане още по коледно  когато завали снега. Днес ми стана празнично и приятно когато видях да окрасяват коледно с гирлянди магазинчето до нас.....след това при разходката с малкия на пазарчето при нас вече провдаваха разните там пееши джунджурийки, празнични играчки и всичко за коледната елхааааааааа santa2 ей докато се огледаме и дядо коледа ще сложи подаръци под елхата  madnoel People Santa Close-mas:

# 35
  • София
  • Мнения: 308
За мен това ще е много специална Коледа! Въпреки че термина ми е в началото на януари имам усещането, че точно по празниците ще се случи Чудото! И си пожелавам  Дядо Коледа да ни донесе най-прекрасния подарък.     Grinning

# 36
  • Мнения: 817
Радвай се на хубавото си настроение! Hug

# 37
  • Мнения: 45
И на мен ми е коледно, даже вече украсих макар да е рано. Обичам суетенето покрай купуването на подаръците и приготвянето на трапезата.

# 38
  • Мнения: 2 960
За мен това ще е много специална Коледа! Въпреки че термина ми е в началото на януари имам усещането, че точно по празниците ще се случи Чудото! И си пожелавам  Дядо Коледа да ни донесе най-прекрасния подарък.     Grinning


Ауууууууу дано дано има такава вълшебна новина PraynigПо коледа стават чудесааааааааа -вярвай  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 672
За мен това ще е много специална Коледа! Въпреки че термина ми е в началото на януари имам усещането, че точно по празниците ще се случи Чудото! И си пожелавам  Дядо Коледа да ни донесе най-прекрасния подарък.     Grinning


Ауууууууу дано дано има такава вълшебна новина PraynigПо коледа стават чудесааааааааа -вярвай  Peace

Е наистина - нека посрещнеш Коледа с най-прекрасното бебче на света!  Hug

# 40
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не ми е коледно. Може би вече трябва да украсим елхата и сигурно ще се появи и празничното ми настроение. Незнам...Въпросът е кога да намеря време да го направя?

mirka76, пожелавам ти го и аз от сърце.

# 41
  • Мнения: 403
Елхата я направих още края на ноември Mr. Green

# 42
# 43
  • Мнения: 881
И на мен вече ми е коледно и много весело.Украсихме елхата,малката коконка толкова се радва на лампичките и на играчките,че все ходи до елхата взима няколко играчки и започва да се радва Simple SmileОбичам Коледа и това си е Grinning
Мирка 76 желая ти най прекрасния коледен подарък Hug

# 44
  • Мнения: 4 451
Темата ти е страхотна! Grinning Толкова настроение лъха от нея! И на мен ми е невероятно коледно. Това е любимият ми празник и съм много щастлива.
Весел празник желая на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт