Идеи за студени хапки за рожден ден?

  • 14 205
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Приятелят ми ще става на 30 и в къщи се заформя купон с около 20-тина човека. Мислехме да го правим в заведение, но се оказа, че вече сме закъснели  с резервациите - всички празнуват явно служебно Simple Smile.
Та тъй като гостите стават прекалено много, а аз съм през  деня на работа (той също) приемам идеи всякакви за студен бюфет (разни хапки, които бих могла да спретна предните дни). Не, че не е по-лесно да ги поръчам на кетъринг фирма, но понеже напоследък сме всеки месец на юбилей на някой от компанията ми се иска ги изненадам ..........приятно надявам се с нови хрумвания.

Много ви моля, помагайте Laughing!

# 1
  • Мнения: 791
Не съм голяма кулинарка и незнам дали ще са ми много подходящи идеите, но все пак ще споделя:
 - може да направиш сандвичи, като изрежеш средата на хляба с фигурки за сладки, от горе нареждаш също изрязани във форма кашкавал, салам, сирене и до  украсяваш
 - панирани кашкавалени  и сирнени топчета
 - пилешки флеики
 - салатки, може да ги поднесеш по различен начин - с палачинки на бухчички,на топки ...

Всичко от това което написах може да подготвиш предварително в после само да до нагласиш
Ако се сетя нещо друго ще пиша

виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235950.0

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 16:50 от contesa

# 2
  • Мнения: 1 483
Спаначени крокети
Език с горчица
мини банички

# 3
  • Мнения: 1 558
Блaгодаря ви!  bouquet

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
обожавам хапки (малки сандви4ета ) с майонеза и пушена сьомга, също една идея за "мазило "за сандви4и
 вземаш един узрял домат и го настургва6 , добавя се малко олио, сол, 4есън на прах (по желание). с тази смес намазва6 сандив4а и отгоре слага6 някакво 6пек салам4е ( тук отгоре слагат не6то подопно на създърмата ).
идея за топли сандви4и - бързо стават - смесваш яице със сирене, може и малко настърган ка6кавал , нарязва6 една франзела на филиики и на всяка филиика слага6 от сместа . поле във фурната запи4а6 за около 5-10 минути (докато порозовее ) и готово . много са  вкусни !
весел празник

Общи условия

Активация на акаунт