Люта зима иде тук - ПАЗАРДЖИК сковава в студ(15)

  • 8 568
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Браво само така !!!Мен много ме окуражиха едни думи на баба ми :"Славе,всички хора където ги виждаш с поли и панталони все така са излезли на белия свят."
Аз седбах малко да се разведря цепи ме една глава и незнам кво да пия като кърмя.парацетамола не ми помага.

# 16
  • Мнения: 14
Ужас веднъж да не си проверя правописа и веднага грешка.Това е от главоболието.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз се успокоявам с това, че ако беше толкова страшно жените нямаше да повтарят и потретват Thinking

# 18
  • Мнения: 2 577
Браво само така !!!Мен много ме окуражиха едни думи на баба ми :"Славе,всички хора където ги виждаш с поли и панталони все така са излезли на белия свят."
Аз седбах малко да се разведря цепи ме една глава и незнам кво да пия като кърмя.парацетамола не ми помага.
Темата ни може да се похвали с кърмачки и то дълго кърмили: Ива, Деси, Нели/даже май още кърми/, аз, Петя, другата Петя. От тях само аз май съм кърмила до годинката... bombs
Ама според мен друго за глава не е препоръчително... newsm78

# 19
  • Мнения: 14
Ох ще видя какво ще ми донесе мъжа ми отиде до аптеката

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Слави Вие колко сте големи?

# 21
  • Мнения: 1 938
ViFresh, леко раждане и от мен!   bouquet
Честито на всички червени фенове!
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

slavi_lux, аз пия само парацетамол, когато ме боли глава. Рядко го пия изобщо, де...

# 22
  • Мнения: 2 336
Аз пък за глава "удрям" по един Аулин /ама не кърмя/ Naughty за кърмещите акъл не мога  да давам

# 23
  • Мнения: 1 040
записче Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 511
Айде честита нова тема и без кавги да е!  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 227
   ViFresh,леко раждане и от нас,да знаеш чак мъничко ти завиждам за трепета и вълнението,което ти предстой от срещата ти с малката шушулка,мисля,че се помни хубавото от раждането,останалото се забравя с времето.
 Неповторими мигове от нас  lovekiss

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Айде и аз да се запиша - пък и вече съм официално в списъка  Mr. Green

Силве, леко раждане и от мен!   bouquet Пък да се похвалиш и тук  Peace

Нелкич и аз те обичам  Heart Eyes

viva333 , благодаря ти за милите думи !

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 09:06 от Belladona

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Благодаря Ви момичета   bouquet отивам за последни изследвания и запис на тонове, ще съм на линия по-късно Peace

П.П.Belladona  познах тееее Laughing

# 28
  • Мнения: 2 336
Добро утро  food010
това се казва приятно начало на темата Hug

Силве, леко раждане и от мен!   bouquet Пък да се похвалиш и тук  Peace
непременно да се похвалих Peace

# 29
  • Мнения: 227
ViFresh,пиши как си,що си,да знаеш как те мисля и теб,предстой ти нещо ново и много прекрасно,мен неизвестното не ме плаши,само малко може би,признавам,но на мен ми действа добре и ми помага във важен момент от живота ми - добрата дума,речена навреме от доброжелател.
Когато ти изтекат водите,ако можеш пиши,ако ли не - помисли си за нас, вярвам,че всяка една от нас  ти желае леко раждане,а мисълта върши чудеса
 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт