Люта зима иде тук - ПАЗАРДЖИК сковава в студ(15)

  • 8 571
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мммммммного е вкусна тортата, сигурно цяла нощ не се спала да я направиш Joy
Да ти е живо и здраво синчето и много, много до те слуша и радва, е и таткото де   bouquet

# 46
  • Мнения: 2 336
Мммммммного е вкусна тортата, сигурно цяла нощ не се спала да я направиш Joy
Да ти е живо и здраво синчето и много, много до те слуша и радва, е и таткото де   bouquet
Благодаря , ти не си ли в болницата вече newsm78 на това бебе май му е харесало вътре

# 47
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Tiredвсе още не, следобяд ще се обадя да ми кажат дали има свободни легла и заминавам. Въпреки, че предпочитам да си спя у нас и тази нощ Confused
При всички случай утре сутринта в 6ч ще ми пуснат система.

# 48
  • Мнения: 2 577
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83585&photo=58
ей го нашето човече на половин годинка. Боже, като гледам каква съм била бухтичка и той колко пухкав е бил... Heart Eyes

# 49
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 newsm78 не отваря, иска парола. Дай пак Laughing

# 50
  • Мнения: 2 336
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83585&photo=58
ей го нашето човече на половин годинка. Боже, като гледам каква съм била бухтичка и той колко пухкав е бил... Heart Eyes
Изтормозила си детето, къде са му сега бузите Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 2 577
Ми откакто спря с кърмата - това е резултат и от как проходи...

# 52
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ама каква дълга косаааааа Laughing

# 53
  • Мнения: 2 577
о, да. Той се роди с много коса и не му окапа и на 10 месеца косата му беше много дълга. Тези снимки са в 6 месец. Те повечето мами са го виждали с дълга коса. сега е постоянно на подстрижки Mr. Green

# 54
  • Мнения: 227
Мечтание, наддавате като по книга,разкажи после за погачата на мен ще ми бъде интересно.

ted, честит ви мини празник,да сте здрави и безгрижни.

mama_iana,а каква коса има синчето ти,да знаеш само колко мацки,като го видят - ще му завидят,пък не се знае и коя мини-мацка ще го хареса,кажи има ли вече обожателки?

# 55
  • Мнения: 2 577
хеххе, бе нещо сме все мъжка компания. набелязахме си една, ама тя е много малса - на 5 месеца и много реве, та за сега чакаме да се оправи и да се запишем. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 171
Здравейте пазарджишки майчета  bouquet  bouquet  bouquet.
Бихте ли ми казали от къде пазарувате за вашите бебчета.
Ние очакваме бебче, та се чидих къде човек може да иде и да си напазарува всичко необходимо за новороденото, на едно място и на прилични цени... newsm78 newsm78 newsm78

# 57
  • Мнения: 2 577
Ако имаш път до Пловдив - отивай направо в Борсата Вис Виталис/ до хотела на ванко едно и малко след Мосю Бриколаж/. цените са много добри и има абсолютно всичко за бебето. Те си шият там дрешките, не са на супер, супер качество като например някакво английско производство да речем/, но за българско са много добри. Аз пазарувам само оттам. Там има абсолютно всичко - от мебели, до бельо, козметика, бебешки аксесоари. Абе всичко. Най-важното, че цените са прилични
 и то много прилични! /бодитата са най-скъпото 5лв и то големите размери. За малко бебе са между 2.5-4лв.там има и колички/ Чиполиното най-вече/
В Пазарджик няма такова място , от което да напазаруваш всичко. Единствено бимбото може би, но там 80 процента от стоката е от вис виталис и е с надценка. виждала съм ги да зареждат оттам много пъти.

# 58
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да както mama_iana   ти е казала Вис Виталис и също така Пигис Хаус (след Метро) Laughing

# 59
  • Мнения: 2 577
Брей, това Пигис хаус как така не го знам...
Иначе точно до метро/ от вътрешната страна/ е Хипо - н там едиснствено за новородено може да видиш количките, че има голям избор от най-масовите марки за БГ и винаги има промоции и ниски цени. Оттам всичко друго е скъпо и не става за нищо. Иначе има хубави играчки, но за по.големи.

Общи условия

Активация на акаунт