най-големия ми срам

  • 4 499
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
Не разбирам защо се срамуваш от ситуацията? Човекът просто е бил един от многото страхливци. Най-вероятно не е смеел да ти каже, че има друга. И сега смята, че всичко е минало и на теб вече не ти пука.
А теб просто те боли, защото си осъзнала една лъжа чак сега.
Не му казвай нищо. Каквото било-било. Гледай напред.
нищо няма да казвам  ooooh!
просто така ми избиха балансите че цяла нощ не мигнах. Наистина май съм 1 тъпа овца

# 31
  • Мнения: X
Ех , знаеш ли колко по-срамни неща има от това?!
Заеби го!Голяма работа!
Възможно е докато е бил с теб да не е бил с нея, така че какво толкова се впрягаш не знам.

# 32
  • Мнения: 1 761
Не си губи времето с този хлапак.
Прости си вземи поука за в бъдеще.

# 33
  • Мнения: 385
В такава ситуация и аз съм била преди време. Опитах се да подпитам това-онова, подразбрах някои неща,но не ми стана по-леко,така че просто спрях да се интересувам и продължих. Предполагам,че знам как се чувстваш защото и ние бяхме колеги и се засичахме всеки ден,но няма да напусна работа я. Не мога да те съветвам,защото няма май вярна тактика,както го чувстваш така постъпи. И ако можеш не се терзай. Heart Eyes

# 34
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И на мен би ми било гадно, независимо от колко време сме разделени. Човек живее с илюзията, че преди да се раздели с половинката си, нещата са вървяли добре. И да откриеш, че е имало лъжа по време на това "добре" не е приятно. Всъщност, боли доста.

Аз в тази ситуация бих го "клъвнала". Ей така, язвително. За да изпусна пАрата. И за да не си мисли господинчото, че са толкова хитри със "сестричката".

Но пък има и друго. За мен бившия не може да бъде приятел след края. Особено като няма дете във връзката.

# 35
  • Мнения: 6 167
Разделили сте се. Той има нова връзка. Сигурно мисли, че наистина сте вече само приятели.
За теб явно не е така. Моят съвет е да не говориш нищо и нищо да не показваш. Дръж се на положение, ако стане нетърпимо намери нова работа и начин да не го виждаш. Имаш право да си щастлива и да вървиш по пътя си.
Очевидно е, че той няма чувства към теб, игричките са безсмислени.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, не така!
Може връзката им да е започнала след раздялата ви.
Това, че момичето е звъняло посред нощ, не означава, че саимали интимни отношения.Те може да са се развили на един по-късен етап, а докато ебил с теб, да е имало само интерес - повече от нейна страна, а после е нямало причини той да отбягва девойката.

Впрочем, той, като представител на стрелците, скоро ще смени и нея, няма страшно Crazy
Тези хора заживяват с някоя жена или веднага, или никога. А за да заживеят с някоя веднага, тя трябва силово да се нанесе при тях Mr. Green
Или да бъдат сериозно обезпокоени от вероятността някой да им я вземе.

# 37
  • Мнения: 474
Миличка извинявай, не съм чела другите постове и ако копирам някой да ме извинява....
....аз не разбирам от какво трябва да те е срам. От това, че в такава ситуация си се държала напълно адекватно...???? Срамуваш се от това, че те е изиграл и сега ти го навира в лицето ли? Няма място за срам........ от начина по който пишеш тук ми се струва, че той може само да съжалява, че те е изпуснал...  Hug Продължавай напред - живота е кратък  Hug

# 38
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не знам,той колко е виновен и какви са му чувствата ,но колкото повече премислям ситуацията,толкова повече ме навежда на мисълта за добрите родители на момчето,че имат голям принос за новата му връзка(а,може да му е мърморено на главата ,много от преди) със засмяното съседче-на възраст сходна за него,според повечето родители.Така ,че може всичко да е временно в тази ситуация-момчетата допускат да бъдат манипулирани от родители и близки на тази възраст,но едва ли ще се наложат на сърцето му.Ти си го познаваш най добре ,но и този факт за гостоприемните му родители ,не е за пропускане. Confused

# 39
  • Мнения: 2 197
Виж сега - ти самата си прекратила тази връзка, което означава, че оттук нататък кой с кого излиза и какво и кога е правил за теб не са важни. Просто трябва да разбереш, че въпреки прекараните прекрасни мигове с него връзката ви е приключила. Не е необходимо да разсъждаваш какви са му отношенията с другата жена. Аз лично бих се радвала да прекратя връзка ако имам подозрения, че  партньора ми се среща с друга. Би трябвало да се радваш, че нещата са приключили така, а не много по-късно и много по-болезнено. Представи си, че бяхте продължили и имахте дете.
Ще го срещаш достатъчно често. Преодолей чувствата си и карай напред. На следващото събиране може ти да се появиш с някой красавец.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 890
     Идиот с идиот !!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Аз като казвам, че такова чудо като приятелство между мъж и жена няма, не ми вярват... #2gunfire
     Добрата новина е, че си го разбрала що за стока е. Живей си живота и гледай напред. Успех ! Hug
 

# 41
  • Мнения: 45

нищо няма да казвам  ooooh!
просто така ми избиха балансите че цяла нощ не мигнах. Наистина май съм 1 тъпа овца

Не, не си тъпа овца!  Hug Защо? Защото си обичала, вярвала? Защото сега те боли? Ами нормално, не мислиш ли?

Както вече някой те посъветваха, също бих казала да направиш всичко възможно да успееш да се държиш на положение. Колкото и каквото да ти струва. Никакви въпроси, никакви обяснения. За подобни вече е късно  Sad, а още е рано за "приятелски" такива, поне при теб. Тона ти, изражението ти, ще те издадат най-вероятно. Нямаш ползва от това, никаква, само някой нежелан отговор, може да те накара да се чувстваш още по-зле. Ако можеш мисли за хубавото време заедно, не се зареждай с неприязън, нито към него, нито към "новата". Това е живота, тегли чертата, поне привидно. С времето нещата ще си дойдат на местото, или поне пътищата ви окончателно ще се разделят.   bouquet

# 42
  • Мнения: 141
запо4ни живота си на 4исто.Аз смятам,4е не ти си тая,която трябва да се 4увства глупаво.

# 43
  • Мнения: 13
Гледай на пред,не си тъпа овца!Нали си чувала поговорката,,който последен се смее,най-добре се смее",така че ти пожелавам съдбата, да ти поднесе подобна ситуация за него! Тогава ще се чувстваш по-добре.

# 44
  • София
  • Мнения: 38 612
Знам че ще прозвучи малко крайно, но защо не си потърсиш нова работа?

Общи условия

Активация на акаунт