Отговори
# 75
  • Мнения: 292
Всички ли спите   newsm78
Аз все още имам гости cheersпък как ми се спи smile3524 newsm46

# 76
  • Разград-София
  • Мнения: 273
аз съм тука ... както винаги немога да спя ... ама гледам че вече сте се измели  ... така че ... сладки сънища ...

# 77
  • Мнения: 50
Добро утро, мацки  Grinning. Малииии, няма никой  Mr. Green. Спите сладко, а Mr. Green.

Лек и успешен ден ви желая. Тук вали сняг.

# 78
  • Мнения: 39
    Добро утро на всички.Ако може някой да ми каже за детската кухня  от кой месец почва 3 група newsm78

# 79
  • Мнения: 50
Иве, като навършите 10 мес., мисля беше, но пак си зависи от детето. Ние я започнахме на 10 и нещо. Павла я прие добре, дъвчеше добре, имаше достатъчно зъби, не съм пасирала. Ще прецениш според детенце.

# 80
  • Мнения: 39
 Добре,но аз ли трябва да кажа в кухнята или те ?

# 81
  • Мнения: 3 219
Ти им кажи, те не могат да помнят всичко, аз Дани към 11 месеца го прехвърлих, т.к. беше по начало по-късно захранен. Съветвам те да не бързаш, цял живот ще ги яде тези манджи. Peace

# 82
  • Мнения: 500
Здравейте и от мен!Тази сутрин Лъчка вече се "предаде" на сополите и май и на кашлицата... SadНе съм я водила на лекар,щото гърлото е добре,за сега...Уф!Аман вече с тез болести!Айде да свършва тая година,че много се изтормозихме вкъщи!
Гичева,и тук сутринта валеше нещо,като сняг,но сега е дъжд ли....и аз не знам. newsm78А иначе по високите места(разбирайте гарата,щото това ни е гледката на нас...  Mr. Green)е побеляло.
Айде,аз ще тръгвам.Лек и успешен и усминхат ден ви желая!  bouquet

# 83
  • Мнения: 441
Добро утро и от мен.Да почерпя по 1 кафенце   food010 за разсънване.
При нас няма нищо ново,всички слава богу сме здрави  Praynig
Пожелавам на всички болнички  yu5 скорошно оздравяване   action032(че на някой доста им се събра напоследък  ooooh!newsm20.
Лек и усмихнат ден от мен ,на пук на гадното време  newsm51

# 84
  • Мнения: 39
 ок благодаря.Аз по принцип не бързам,но Теди яде само супата и кремчетата  3 седмици не вземахме  пюре  и сега пак почнахме ,но не иска да го яде.Хайде лек ден

# 85
  • Мнения: 50
Иве, и аз съм на мнение, че не трябва да се бърза с манджите, както ти е писала Бубито. Павла също е по-късно захранена, още щях да чакам с манджите, но вече не искаше да яде пюретата на втора група, затова минахме на трета. И дълго време си ядеше само супите.........май нямаше смисъл толкова рано да минаваме. Тя и сега предпочита супи. А иначе сестрата напомня, пита, като се сети, но и ти си питай. Не знам защо в Разград захранват рано, забелязала съм го това........ Но си е до дете, все пак.

Мирка, да оздравявате. Ох, и на мен ми писна от тия болести.

# 86
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Е,ама много сте несериозни.Как можете да гласувате с "Някой ден след нова година",това си е направо никога. Confused
  И занм,че и този път като си дойдем само Бубето ще е на линия,другите ще се изпокриете. Crossing Arms

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 11:38 от Фантичка

# 87
  • Мнения: 500
И аз,и аз... Mr. Green
И преди,да ме питате,що не съм на работа,да си кажа....Лъчка ми е болна,завърнаха ме от работа... Cry

# 88
  • Мнения: 441
  Е,ама много сте несериозни.как можете да гласувате с "Накой ден след нова година",това си е направо никога. Confused
  И занм,че и този път като си дойдем само Бубето ще е на линия,другите ще се изпокриете. Crossing Arms
E,не така де...ако времето е хубаво и аз ще съм на линия,дано и всички сме здравички  bowuu
Мирка,дано Лъчка се оправя бързичко  Praynig и без усложнения да минете .

# 89
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз,и аз... Mr. Green
И преди,да ме питате,що не съм на работа,да си кажа....Лъчка ми е болна,завърнаха ме от работа... Cry

 Миличкото,да ни лекувате другарчето,че да си поиграят дечицата. Hug
 А с теб може от рано да се запием по комшийски  Mr. Green,щот се каним и прасето да уважим,че много дебело станало.

Общи условия

Активация на акаунт