Столче за кола

  • 1 264
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 678
poli - според мен проблема ви е , че не си свикнала детето от самото начало на стол...моя от двумесечен е в столче и никога, никога не го отвързвам или вадя от стола, докато сме в движение...
да кажем че само 20 процента съм съгласна с горенаписаното :
 1. Сложих я в стол за кола на 11 м защото тогава си купихме кола .( столчето е меко и много удобно , широко е и е до 36 кг )
но например столчето й за хранене го купих на 7 мес и тогава когато нямаше сили да се изправя стоеше кротко само с напъни да излиза и с виковете , които непрекъснато търпях. (тоест свикнах я от малка да стои в стол за хранене )
 2. Столчето й за хранене смея да твърдя , че е едно от най добрите ( Чиполино Гранд Конфорт ) меко и удобно .
 3. Ей богу само 1-2 месеца стоя седнала в това столче
 4. Сега е на 1г 4 м и се хвърля по него в цял ръст , слагаме я на масата с нас да се храни - непрекъснато е права - дори снощи се измуши от коланите и се качи върху таблата си да тропа...... Shocked Shocked Shocked
така че не съм съгласна с това че ако я бях научила още от малка да стои в столче за кола сега няма да е проблем ...забрави просто при нас не върви и това е .

# 16
  • София
  • Мнения: 44 098
И все пак не бих я оставяла отвързана да се вози...но ти си решаваш ест..

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
По принцип столчетата,при които се ползват коланите на колата са по-удачни при деца над 15 кг.Също и височината е от значение,зацото коланът може да минава пред лицето на детето ,ако е по-ниско.
напълно съм съгласна
ние купихме столче когато малката беше на 1 г
вече 5-ти месец го ползваме и коланите от самото столче не мога да й закопчея- тя просто не дава и не стои вътре вързана.
За мен беше много важно да има колани самото столче ( нашето е дори до 36 кг и има колани )- но сега са ми абсолютно излишни

Ако детето не е здраво закопчано, така че да можеш да пъхнеш един пръст само няма никаква полза от столчето.

Общи условия

Активация на акаунт