Спрей за блясък

  • 6 448
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Аз имам на Vitastyle Спрей за блясък - перфектен е. Разбира се, върху изправена коса е много по-хубаво. Преди сешоар винаги ми слагат кристали, а след това спрей и резултата е шеметен

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
А отзиви за този серум за блясък ?  Thinking - http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=350

Tony_in_love , готово.  Peace







Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 17:06 от Иля

# 17
  • Мнения: 1 885
А отзиви за този серум за блясък ?  Thinking



Иля, постни линк към страницата, не към снимката, че някой път не излизат от златната рибка Simple Smile

# 18
  • Мнения: 19 296
някой ползвал ли е серума за блясък на Джон Фрийда.днес се пръснах в магазина и никаква разлика не видях,а пише,че са професионални серии за коса.

# 19
  • Мнения: 1 224
Записссс Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 1 885
Искам да споделя, че си купих въпросния спрей глос на рене. Снощи го пробвах ама на мръсна коса и не съм сигурна дали ще дам обективно мнение.
Блясък наистина дава, но е малко като лак... съвсем леко втвърдява косата ама много леко.
Иначе мирише на едни спрейчета, ако се сещате едно време имаше за оцветяване на коса или кичури. Аз 6ти - 7ми клас, все си правех синя косата и майка ми откачаше  Mr. Green

Днес като си правя косата пак ще тествам на чиста и ще кажа дали омазнява или нещо...

# 21
  • Мнения: 1 885
Ето снимка от снощи. Хубав блясък дава, но предполагам, че като я изправя ще е още по-добре

http://newavatar.hit.bg/PC094826.jpg

Иначе ми подариха и друс спрей за блясък на орифлейм. Прилича на дезодорант... с едни снежинки отпред.

# 22
  • Мнения: 36
Tony_in_love откъде си купи въпросния блясък за коса и каква му е цената?
 
 

# 23
  • Мнения: 1 885
От една аптека където продават продукти на Рене. 17лв и нещо беше  Peace

# 24
  • Mонтана
  • Мнения: 413
изглеждаш супер

# 25
Аз ползвам ето този флуид,много съм доволна,наистина ми става по-блестяща косата особено като я изправя с пресата

Днес си поръчах от тази серия шампоан за изправяне на чуплива коса и маска с копринени протеини.Една приятелка каза,че от маската косата и растяла по-бързо и спряла да цъфти.Като пристигнат ще ги снимам да ви ги покажа

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Когато искам лека фиксация на прическата + бясък /много блясък!/ ползвам този спрей:


За ежедневна употреба не става, защото има фиксиращ ефект, лек. Но наистина придава много блясък.

За всеки ден ползвам това:


Косата става като коприна, или като от реклама на Пантен. Просто страхотна. Peace
Издухвам я след измиване с четка и сешоар.

# 27
  • Мнения: 284
Аз ползвам ето този флуид,много съм доволна,наистина ми става по-блестяща косата особено като я изправя с пресата

би ли споделила от къде го купуваш и колко струва Praynig

# 28
  • Мнения: 3 830
Когато искам лека фиксация на прическата + бясък /много блясък!/ ползвам този спрей:


За ежедневна употреба не става, защото има фиксиращ ефект, лек. Но наистина придава много блясък.

За всеки ден ползвам това:


Косата става като коприна, или като от реклама на Пантен. Просто страхотна. Peace
Издухвам я след измиване с четка и сешоар.



Това откъде може да се купи и колко струва?
И за двете питам.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 858
И двете са по 22 лв., от фризьорски салони, в които продават Лореал профешънал.
Флуида /лилавото/ е адски икономично.

Общи условия

Активация на акаунт