Режим на Пиер Дюкан - 53 част

  • 24 910
  • 600
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 980
Доре, тоталиш те издадоха ! hahaha
Аз най обичам дробчетата по селски, с лук, гъби, чушки, домати ммммммм...

# 61
  • Мнения: 1 314
А сега да ви питам 2 кулинарни въпроса:
1. Като правите желираното мляко със степче, колко желатин слагате на колко мляко?
2. Преди няколко дена правих за пръв път пиле в плик, в едния бях сложела само зеленчуци, и беше ок, но в другия бях сложила пилето и картофи/за другите, де/, и ми беше залепнало. Да сипвам ли вода в плика?

# 62
  • Мнения: 615
Някой знае ли в Пловдив къде има овесени трици?

Има в диетичния магазин на ул. Гладстон, до Дома на техниката
диетичния магазин до фото пинк
и в диетичния магазин в пресечката на бившето второ районно, която отива към главната.

# 63
  • Мнения: 138
Някой знае ли в Пловдив къде има овесени трици?

Има в диетичния магазин на ул. Гладстон, до Дома на техниката
диетичния магазин до фото пинк
  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 807
А сега да ви питам 2 кулинарни въпроса:
1. Като правите желираното мляко със степче, колко желатин слагате на колко мляко?
2. Преди няколко дена правих за пръв път пиле в плик, в едния бях сложела само зеленчуци, и беше ок, но в другия бях сложила пилето и картофи/за другите, де/, и ми беше залепнало. Да сипвам ли вода в плика?
Цвети, на 2 кисели млека слагам 2 пак. желатин на фирма Биосет.
относно водата - аз винаги слагам някаква течност - поне 1 чаша /може и вино/ и става като сосче   chef

# 65
  • Мнения: 1 314
Сноуче, благодаря ти! Hug Сега си приготвям желираното мляко, предишния път го направих с половин пакетче на Йоткер и 1 кисело мляко и не можа да стегне, сега сложих 1 пак и 1 мляко!  chef

# 66
  • София
  • Мнения: 1 244
Запис и аз  Grinning
Искам да питам: ПЗ периода нали се води за задържане на сваленото през П?  newsm78 Защото поне при нас така се получава.
И ... открих, че Ескуизата с подсладител става таман като бита сметана .. мням Blush

# 67
  • София
  • Мнения: 807
Запис и аз  Grinning
Искам да питам: ПЗ периода нали се води за задържане на сваленото през П?  newsm78 Защото поне при нас така се получава.
И ... открих, че Ескуизата с подсладител става таман като бита сметана .. мням Blush
мммм... това е добро откритие!   chef  bouquet
Да, ПЗ е за задържане, а през дните на П се сваля по-интензивно. Въпреки че и през другите дни има известно намаление, понякога...

# 68
  • София
  • Мнения: 2 613
Phil- досега разглеждах снимите на твоето бебе, още повече че разтопих пред екрана- Crazy
И аз искам- Grinning

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 776
И ... открих, че Ескуизата с подсладител става таман като бита сметана .. мням Blush

Браво на вас, бе! Аз за какво се трепя да ви пиша рецепти? Дюканската торта с какво беше украсена, ъ #2gunfire

# 70
  • Мнения: 911
Действай Рал4е,

какво се чудиш?! Там процеса е необратим, само да прихванеш и връщане няма.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 613
Маша- другият месец ще отида на преглед, да видим всичко ли е наред с мен и тогава- Praynig
Аз пък от кога не съл яла отт ази Ескуиза- направо съм забравила вкуса и, ще взема скоро да хапна и аз- Grinning

# 72
  • Мнения: 1 575
момичета, много е хубаво!!! Сега излизам от банята - направих аеробиката!!! Ушите ми бучат , краката ми треперят, ръцете не ме слушат , а дупето щеше да ми се отскубне и да падне на земята от друсане...нищо и никакви упражнения , а ефекта в-ху тялото е супер! Без колебание препоръчвам всякакво движение по всяко време , по възможност , естествено ! Ха сега да видим колко съм сериозна  Thinking

# 73
  • София
  • Мнения: 1 244
дорчестър, извинявай!   bouquet Не съм обърнала внимание на твоята рецепта, затова си "присвоих" откритието... Ще опитам тортата ти!   bouquet

Phil- досега разглеждах снимите на твоето бебе, още повече че разтопих пред екрана- Crazy
И аз искам- Grinning
Ми давай!  Grinning

# 74
  • Мнения: 745
Толкова много съм отслабнала на размери, че сега реших да си пусна за продан повечето дъки в Продавалника и да си купя по малки размери, защото вече ми падат, а някои бяха нови. Hugнаправо съм на седмото небе. Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт