Изтръсквате ли през балкона?

  • 5 752
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 078
Онзи ден в стремежа си да си изтупат покривката с възможно повече боклуци по нея получих на балкона си и 2 прибора.
Какво направи с тях? Аз бих изчакала да дойдат да си поискат и пред тях бих ги изхвърлила! В кофа за боклук, а те, ако искат, да си вадят!

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Онзи ден в стремежа си да си изтупат покривката с възможно повече боклуци по нея получих на балкона си и 2 прибора.
Какво направи с тях? Аз бих изчакала да дойдат да си поискат и пред тях бих ги изхвърлила! В кофа за боклук, а те, ако искат, да си вадят!

 newsm10 точно така!

# 32
  • Мнения: 292
Само покривката Peace

# 33
  • Мнения: 1 307
аз нищо не тупам
но съседите ми са страшни....

Имаме голяма и хубава тераса, но е просто абсурд да се ползва. Целя блок я ползва за кофа за боклук.  Sick

Егати селяндурите живеят в тази държава!!!!  smile3511

Разлепи на всички етажи над теб съобщение, че ако не престанат да те заливат с боклуци, ще подадеш жалба в полицията.  #2gunfire

# 34
  • Мнения: 142
 Laughing  да не мислите че са разбрали .... Laughing

не вярвам някой да дойде да си ги потърси, засега си стоят на една маса на балкона и чакам да видя дали ще се сетят
но като знам как изобщо и не поглеждат като тупат едва ли са разбрали, а и аз не ги знам кой са, има доста етажи над мен  Sad
един път бях на балкона и видях как се тупа със замах, бях замерена с костилки от маслини и оглозгани ребра  Sick
от тогава на балкона се излиза на бегом и само в краен случай 

аз там съм под наем и изобщо не ми пука, още 3 най-много 4 месеца трябва да ги издържа.
Селяни са а блока е в хубав столичен квартал, на хубаво място и над мен са все мезонети - така са искали като са строили блока - все собственици на земята са
Не им знам родствените връзки, но са си група  и изобщо не ми се хабят нерви с тях, както казах още малко и се изнасям. 

# 35
  • Варна
  • Мнения: 25 275
Изтупвам малките килимчета пред балконските врати Wink Понякога и покривките.

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
покривката, но рядко.
И цукалото, ама преди това викам 3 пъти "пази се", "пази се", "пази се" и мятам.  Joy

# 37
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 946
Не. Нищо не изтръсквам през балкона и прозорците.

Килимите минавам с прахосмукачка, одеяла пера. Големи покривки ползвам сигурно 2-3 пъти в годината и при нужда ги минавам с прахосмукачка или събирам трохи на ръка. Иначе се храним на малки покривчици с големината на поднос и тях тупам в мивката.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 397
Тупам само одеяла през балкона, но винаги гледам дали от долу има някои  Peace
А над нас си тупат всичко в/у нас  #Cussing out  отваря се прозореца и се хвърля каквото и да е даже не си правят труда да погледнат  #Crazy

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 23 737
Да, изтръсквам си покривката. Обаче - това си е моят двор с моите рози и моята кола под моята тераса всичкото оградено с ограда. Не тръскам на улицата. Надопустимо е според мен върху главите на хората.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 20:39 от Янтра

# 40
# 41
  • Мнения: 1 464
само покривката но по-често в мивката отколкото през терасата Peace

# 42
  • Мнения: 463
Не, нищо не изтърсвам.
Ядем върху малки покривчици, които после изтърсвам в кухненската мивка.
И аз така. На мен проблем ми е миенето на терасите, че ми наводняват сандъчетата с цветя. Но не разбират от дума и това е! Понякога намирам фасове и пепел в сандъчетата, но е много рядко. Всъщност имам само 3 етажи над мен, то не е толкова трагично положението.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 051
Лелеее, за изтупването през терасата мога да рева до утре! Терасата ми е страхотна,примерно дълбока 2м и широка-3. Супер удобна да си седнеш лятото с ракийката, на 9 етаж сме и пред нас няма нищо почти до хоризонта. Ние също сме под наем и това май е най-хубавото в целия апартамент. Но съседите отгоре изхвърлят какво ли не през терасата. Един фас падна върху сенника на количката(детето беше на 2 месеца и спеше вътре!),постоянно падат фасове и бокуци. Но върхът беше коато мъжът ми бил отвън,още пушеше и върху главата му се изсипала солидна порция обелки от слънчолед. Той,бесен,поглежда нагоре и започва да крещи. И вижда съседката да си доизтупва вестника, в който е чоплила и да си го прибира за повторна употреба! Shocked hahaha Joy
Иначе аз изтупвам покривката вътре в терасата, но пък така организирам терор на "гугутите", защото имаме котка. Добре,че сме на високо и няма много врабчета,че тогава си е чист геноцид.

# 44
  • Мнения: 46 545
Тупам само, ако няма нищо, примерно, ако сме яли спагети.

Иначе си тупам покривката на терасата и мета, въпреки, че рядко има остатъчци, най-големите бели прави хляба, а ние не ядем.

А на мен ми тупат, много, но ... Tired

Общи условия

Активация на акаунт