AVON- обсъждане на продукти -3

  • 32 958
  • 645
  •   1
Отговори
# 30
  • у нас
  • Мнения: 443
Аз от две седмици ползвам Visual Perfection SPF 25 и съм очарована и моята кожа е смесена ,но клони към суха .

# 31
# 32
  • Мнения: 3 835
Искам да си взема някакво кремче на Avon. Simple Smile
Чудя се между Visual Perfection SPF 25 и Ageless Results SPF 15.
Отзиви?? Thinking

Първият е тонираният, нали?
бубанка много го харесва  Peace

# 33
  • у нас
  • Мнения: 443
Искам да си взема някакво кремче на Avon. Simple Smile
Чудя се между Visual Perfection SPF 25 и Ageless Results SPF 15.
Отзиви?? Thinking

Първият е тонираният, нали?
бубанка много го харесва  Peace
да Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 9 475
Да, ама моята кожа е по скоро суха.  Не знам. Thinking
И още нещо, дали се ронят, в смисъл, като ги слагам под ФДТ, да не започнат нещо да се държат особено. Wink
Имах един такъв злополучен опит с един крем на Виши Close и от тогава много внимавам за това Naughty. Просто крема се ронеше като кир по лицето, ако решах да сложа ФДТ отгоре. Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 92
Някой ползвал ли е солите от мъртво море, във вана ли се изсипват, или..? Гледам че ще ги спират, та се чудя дали да не ги пробвам все пак.. тази серия е една от доста сполучливите.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 914
Искам да си взема някакво кремче на Avon. Simple Smile
Чудя се между Visual Perfection SPF 25 и Ageless Results SPF 15.
Отзиви?? Thinking

Първият е тонираният, нали?
бубанка много го харесва  Peace
да Peace

Aма той е с фактор 20.  Thinking

# 37
  • Мнения: 87
Eдно питане и от мен - има ли от серията за коса АТ продукт,който оформя къдрици на права коса?

# 38
  • София
  • Мнения: 372
Eдно питане и от мен - има ли от серията за коса АТ продукт,който оформя къдрици на права коса?
на права коса къдрици се оформят с ролки или маша Laughing

Иначе като продукт за оформяне на къдрици да не стоят бухнали и разплетени има течен гел
АЗ съм с къдрава коса и използвам крем за оформяне на къдрици,но в момента не го намирам в брошурата,и определено съм доволна

# 39
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам питане за гел-крема на Solution от зелената серия. Как се използва точно - като пяната /с отмиване/ или ...

# 40
  • Мнения: 354
не, ползваш си го вместо крeм, обаче внимавай с количеството, че като се напласти и започва да се бели. иначе много добре матира и съм страшно доволна! Peace

# 41
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
 hug
Мерси, май няма да го вземам тогава, имам достатъчно кремове, а и сезонът изисква подхранване на кожата, а не матиране ... поне до пролетта  Thinking

# 42
  • Мнения: 3 835
Някой ползвал ли е солите от мъртво море, във вана ли се изсипват, или..? Гледам че ще ги спират, та се чудя дали да не ги пробвам все пак.. тази серия е една от доста сполучливите.

Аз ги ползвам за вана, но за краката. По-ефикасни са при простуда отколкото обикновената морска сол.

# 43
  • Мнения: 1 645
Момичета ,кажете нещо за новия Трезел. По описание ми се струва много хубаво ухание,но не мога да го помириша дори и на страничката,защото нямам каталог. Моля ви за вашето мнение Peace

# 44
  • Мнения: 3 835
На мен ми допада - прилича ми малко на Кристалната аура.
Подходящ е за зимата.

Ето и нюансите му:
1. Слива, дива боровинка
2. Орхидея и пачули
3. Кехлибар и мускус

Общи условия

Активация на акаунт