Преподавател от СУ

  • 8 306
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Но като цяло - доста се преекспонира тази работа със сексуалния тормоз и много често невинни случаи се преиначават и утежняват излишно, докато реални - се подминават.
Много повече бих се стреснала, ако преподавател/шеф/колега ме хване за задника, отколкото ако ми разкаже мръсен виц или ме покани на водка (за трети път - зависи от контекста).

Добре де, докато те хване за задника ще има и други намеци преди това. От нищото, малко са тези дето директно за задника ще се заловят. До тогава ще ги слагаме в графата "невинни случки"? Не е ли по-добре да го стопираш на ниво "мръсен виц". Тук не генерализирам - все пак правим разлика между хората...

# 61
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Ама чакайте сега... аз все така не слагам в една графа мръсни вицове и директно хващане за задника. Зависи защо, кога, как, кой...
Все пак - да, има сексуален тормоз, не знам дали точно в този случай, но както Анда посочи - девойката не съвсем невинно го подвежда сама, за да го снима.

# 62
  • Мнения: 5 877
Мръсният виц не е свалка. Никой не сваля мацки така. Служи просто за разсмиване, кога по-добре, кога по-зле.

Тези, с които можеш да бъдеш приятел и да идеш спокойно на кафе, не са същите, дето ще посегнат към задника или ще те изнудват за оценка.

# 63
  • Мнения: 1 217
полина, стига и ти. Нима разказването на мръсни вицове е тормоз?
не съм казала,че е тормоз,макар че той като разказваше и тримата се смееха като нерези.
аз се чувствах доста неловко и неприятно,пътя ми се стори стращно дълъг,едвали щеще да се чувстваш различно.
но както и да е ,това е било преди повече от 8 години и сега съм много далеч от тези неща.

# 64
  • Мнения: 2 891
Историята с вицовете е въпрос на вкус. Или се смееш наравно с тях, или се нервираш.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Съгласна съм, Анда. Не са едни и същи, но кога и как го разбираме...
За въпросните коцкари, всичко служи за тяхната кауза - и мръсните вицове също. Изпитала съм го на собствен гръб - не вярвах и мислих, че всичко е на приятелска основа и колегиално си разказваме вицове, докато не ми олиза ухото гадината. Ама що да се стига до там.
Девойката го вкарва във филма именно, за да се види, че не е невинното "разказване на мръсни вицове" - всъщност тук говоря малко наизуст, че не съм гледала репортажа...  

# 66
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Аз съм имала подобно преживяване. След като цял семестър ме канеше да ми обяснява задачите у тях, на защитата на проекта директно ме целуна с език! Излязох разтреперана от залата и едвам озаптих колегите да не го размажат. А бях само първи курс. Млада и невинна провинциалистка в големия град.

за математика във иу/винс ли става въпрос newsm78 щото там имаше подобен дърт чекид.ия! от вчера се опитвам да се сетя за името му и сега ми просветна  Sick

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Девойката го вкарва във филма именно, за да се види, че не е невинното "разказване на мръсни вицове" - всъщност тук говоря малко наизуст, че не съм гледала репортажа... 
Ох, сега.
Да, той явно й пуска някакви аванси, които звучат като забивки - и не вярвам ако тя се съгласи, той да стисне краката и да бие отбой.
Но - и тя утежнява, като сама също пуска аванси и го кара да мисли, че да, това би било възможно, че има и 'друг начин'. Аз разбирам, че в името на скритата камера всичко е позволено, но това доста променя историята, мисля.
Все пак малко са мъжете, които биха завъртяли твърдо глава, ако някой видимо приема авансите им.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 268

[/quote]

за математика във иу/винс ли става въпрос newsm78 щото там имаше подобен дърт чекид.ия! от вчера се опитвам да се сетя за името му и сега ми просветна  Sick

[/quote]
Не, аз съм учила във ВХТИ- София, но чекиджиите са като ято! Mr. Green

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Ето тук.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Бу тя, че насилваше лекичко нещата, насилваше. Но това според мен беше само, за да се разкрие той в пълния си потенциал. А и за да го провокира да се държи така точно в деня, в който камерата го снима. Представи си, че се смири и излезе, че тя е викнала "господарите" без да има защо. Не може през ден да ги "разхожда" и да ги занимава със себе си.

# 71
  • Мнения: 2 161
Изгледах видеото.Не ми се стори момичето да даваше зор на преподовотеля си за нещо.Задаваше му наивни въпроси,нарочни,за да блесне той с целият си блясък.Той я канеше в къщи на кинце и винце,попита я защо не си дава дом.тел...Тя играеше ролята на приятно тъпа,точно тип,който  би улеснил един такъв преподавател.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 118
Според мен за всеки, който е гледал репортажа вчера, става ясно, че поведението на преподавателя е отработена стратегия, изпробвана върху доста студентки, а не моментна реакция на някаква провокация от страна на момичето. Това си е целенасочено, долно, гнусно сексуално изнудване с използване на служебното положение. Заплахата да не получи оценка по предмета беше съвсем директна, също и уверението, че може да я получи само по този начин- с гостуване в дома му, разпускане, заигравки и пр.
Явно този тип е свикнал да си иска сексуални услуги по този начин и го прави съвсем редовно.

Дано след този репортаж се заговори повече и за други подобни случаи. 

# 73
  • Мнения: 2 161
...един колега ме беше изплющял по задника и се учуди безмерно, като му се озъбих - това, значи, било комплимент, защо не се радвам да ме пляска (по коридорите на университета). Той че беше самовлюбено парче, което смяташе, че е дар Божи за жените, беше - трябваше ли да го обвиня в тормоз?
Да,трябваше да го обвиниш.Да се озъбиш нищо не означава.

# 74
  • Мнения: 2 891
Чак сега го гледах. Ама той се е улял  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт