Мъжът ми ще си има още ено дете, но от приятелката си!

  • 12 173
  • 156
  •   1
Отговори
# 60
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Непрекъснато наблягаш на факта как е полудял от ревност,вземи слезни на земята едва ли толкова те обича колкото искаш да ни представиш в темата-щом като е решил да има друго дете. Има начини да не се случи това и ти добре го знаеш,ако толкова държи да запази семейството си.Далече съм от мисълта ,че всяка любовница ,ражда дете на семеен мъж ,но във този случай е очевидно ,че това момиче е важно за него ,както и очакваното дете(ако въобще това което пишеш е истина,че вече доста пързалки има във форума-лаф да става). Wink

# 61
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
преска4ах темата , викам да не се хабя,ако ще я заклю4ват, ама голям абсурд е такава ситуация! някой яко си държи харем4е официално и то добре се справя щом няма реакции от женска страна,даже не си дерат о4ите и не си правят гадни номера! така не е логи4но, не отговаря на нормалната женска психика или нещо не е както се казва! а за мъжа рога4 и тъпка4 си е ясно, болезнено желание да се реализира като мъж и да си показва поколението и заложбите на два стана  и с две дини можело, бе братя! деразйте!

# 62
  • Мнения: 0
Противоречи на всиякя здрава логика и всички изразяващи съмнение относно достоверността, са си прави за себе си Mr. Green
Преди време коментирахме с едни приятели, че и за сценарий за сериал не става, защото никой няма да павярва Thinking
Който иска да вярва, който не иска, да не вярва........ това е моят живот Simple Smile Simple Smile и не че няма да се справя с проблема, ще!!!! Задавам с и въпроса обаче: какъв морал и какво разбиране за нормален дом и семейство имаме днес и на какво ще научим децата си?????
Аз каквото и да предприема, вече второ поколение ще е дало лошият пример пред сина ми....... #2gunfire  #2gunfire

# 63
  • Мнения: 1 849
Добрия пример може да го дадеш ти!....Ако искаш разбира се.

# 64
  • Мнения: 385
Странна работа,така е. Имам познат който е женен има и дете,грижи си се за тях, но си има и приятелка и живее и на двете места.
Аз си задавам въпроса как се приема такова положение, как жена му го прибира в къщи?
Как детето му приема нещата и какво семейство ще създаде това дете? Не смятам себе си за консервативна,но не ги приемам тези работи.

# 65
  • Мнения: 1 680
Странна работа,така е. Имам познат който е женен има и дете,грижи си се за тях, но си има и приятелка и живее и на двете места.
Аз си задавам въпроса как се приема такова положение, как жена му го прибира в къщи?
Как детето му приема нещата и какво семейство ще създаде това дете? Не смятам себе си за консервативна,но не ги приемам тези работи.

и аз познавам жена която от години е любовница на женен мъж и има дете от него. Той и е купил жилището , тя не работи, той си идва и си отива когато поиска.

# 66
АБЕ ХОРА ПРИЕМЕТЕ ГО ОТ ХУБАВАТА МУ СТРАНА - И БЕЗ ТОВА НЯМА ВЕЧЕ МЪЖЕ А СМЕ С ОТРИЦАТЕЛЕН ПРИРАСТ - ДА СЕ РАЖДАТ ДЕЦА ЧЕ СМЕ НА ИЗЧЕЗВАНЕ Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 0
О, ама разбира се.......  Laughing Laughing трябвяше да остана и аз бременна и двете да му родим по 1, а той като в харем Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3 094
О, ама разбира се.......  Laughing Laughing трябвяше да остана и аз бременна и двете да му родим по 1, а той като в харем Mr. Green

Ми отрежи го, наистина синът ти ще се озлоби, а теб ще престане да те уважава - през пубертета и без това се рушат досегашните авторитети............освен ако не ти се седи, защото мажът е хипер богат.....но при всьо таки ще станеш за смях..помниш ли Трайчо Манекена, дато на каква беше една манекенка направил от милост дете, защото тя имала генекологичен проблем - беше във някакво шоу участничка. И докато беше вътре в шоуто,  жената на трайчото гледаше детето, че моделката не можела да се справи - пълна помия! Иначе имам и познат, бивш колега, който жена му го издържа и й живее в апартамента, защото той няма амбиции да се образова, да прави кариера и да се бъхта - но той си има любовница и смята за съвсем нормално да осеменява и двете. Ако това не е здрава шизофрения - здраве му кажи. Пази си достойнството, най-вече в очите на сина си - мъж възпитаваш...........шутирай, той така или иначе е бивш! Никой не уважава жена, която прави отстъпки. Ако го обичаш, ще те боли известно време, ако материално зависиш от него - търси начини да се справиш...но такива многоъгълници са вповече за всяка психика, а за тинейджърската са направо барут!

# 69
  • Мнения: 1 559
какъв морал и какво разбиране за нормален дом и семейство имаме днес и на какво ще научим децата си?????
Аз каквото и да предприема, вече второ поколение ще е дало лошият пример пред сина ми....... #2gunfire  #2gunfire

Морала и примера зависи само и единствено от теб самата в момента Sunglasses ..но това че стоиш и му се вървзаш на приказките,показва че не даваш добър пример на детето си Naughty.Това не е нормално ..,не е нормално да имате още брак,но да живэте по отделно и само да си се пляскате,не е нормално мъжът ти да ти изневерява систематично,не е нормално да иска да спи с теб,а да чака дете от друга,и да живэ с нея през това време.Станаха mного ненормални неща,за които изхода е един,развод и шут в гъза на плеибоичето  #2gunfire

# 70
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И аз имам позната с любовник.Има дете от него.Той не е разведен.
Жена му нищо не знае. #Crazy
И с двете е ОК.

# 71
  • Мнения: 54
Край! Изнасям се , тоз свят не е за мене  Crazy

# 72
  • Мнения: 0
Винаги съм разчитала само на себе си  за пари, че и него доста години го отглеждах / може би това все още го комплексира/ Wink ...... От няколко месеца съм му теглила шута и даааааа, наистина боли, защото го обичах много, но достойнството и самоуважението ми са приоритет !!!! Сина ми е изцяло на моя    bouquetстрана и това ми дава сили да се справя  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 54
Всеки може да прави с живота си каквото иска.Но лошо е когато страдат децата. Много е важно какъв пример им даваме. И въпреки всичко пак нищо не се знае , живота може така да те завърти  Whistling .

# 74
  • Мнения: 943
Не,че нещо.....но осъзнаваш ли въобще в каква нелепа ситуация се намираш?Мисля,че имаш сериозен проблем и също,че решението е съвсем просто,макар и да ти е трудно.Даже се чудя този въпрос действителен ли е - честно! ThinkingБраво!

Общи условия

Активация на акаунт