Питанка за едно много старо сериалче- "От обич"

  • 60 539
  • 524
  •   1
Отговори
# 345
  • До морето
  • Мнения: 7 062
Абе какъв такт, тя ражда заедно с майка си, бебето на майка й умря (поне тя така знае) и 2 дни по-късно като не можеше да си накърми бебето се тръшна на прислужницата си: "Обаждай се на майка ми веднага да идва да го кърми, че не издържам повече!" Ма да, защо да не се обадим на жената, току-що загубила бебето си да дойде да накърми твоето, а после да си ти го върне, щот си е твое, нали...

Абсолютно!  ooooh! ooooh! ooooh! Аз понеже нямам възможност да гледам всеки ден, като го видях това реших, че още не са й казали на принцесата, че майка си е загубила детето! Иначе не мога да го проумея, ама се оказа, че знае и още как!!!!

# 346
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Аз имам въпрос към тия, които са гледали преди години сериала и си го спомнят:

Скрит текст:
Кога точно и как се разбираше, че Бранка е имала връзка с Атилио (и то години наред) по време на брака си? Все пак самата тя не знае кое дете е негово, а има три  Rolling Eyes Предполага, че е Марсело, но накрая се оказваше, че е Лео. Та, кога се разбираше, че са имали връзка те двамата?

# 347
  • София
  • Мнения: 5 828
Горе долу до коя серия са стигнали по БТВ Лейди, че не им пише в програмата?  Thinking

# 348
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
 58-ми мисля, че е бил днес.

Скрит текст:
Кога точно и как се разбираше, че Бранка е имала връзка с Атилио (и то години наред) по време на брака си? Все пак самата тя не знае кое дете е негово, а има три  Rolling Eyes Предполага, че е Марсело, но накрая се оказваше, че е Лео. Та, кога се разбираше, че са имали връзка те двамата? - Мисля, че в последните 5 серии. Аз ги имам на руски в компа и преди си ги гледах редовно. След един скандал с Арналдо, тя му кресна, че Марсело не е негов син в яда си и точно тогава влезе Атилио с Лео, а Марсело и Милена слизаха по стълбите или нещо такова.... и така...

# 349
  • София
  • Мнения: 11 570
Пак смениха озвучаването. Все по.зле става. А сериалът иначе ми е много интересен.

# 350
  • Мнения: 3 413
Сериала е страхотен!

# 351
  • Мнения: X
Супер е сериалът!!!
Гледала съм го и по ОРТ навремето, после и по бг телевизия.
По едно време го знаех почти наизуст.
Много ме кефи играта на актрисата, която е Лаура. Страхотна!!!
Обаче!!! Не мога да видя никъде сериите от 55- та натам  Twisted Evil Торенти не мога да свалям, а във Вибокса са ми супер накъсани и направо мога да кажа, че не тръгват с часове. После- за няколко секунди буквално  и пак така... Скъсах си нервите последните 2- 3 дена... Та- някой има ли решение за "проблема" ми?  Tired

# 352
  • Мнения: 3 626
Филм -уникат! Леле само каква емоция внася у мен! И след сто години, пак ще го гледам с голям кеф!  Hug

# 353
  • Мнения: 400
Любимия ми сериал.
Отдавна исках да го повторят.
И макар че е от 1997, всички останали на малкия пръст не могат да му се намажат.

# 354
  • До морето
  • Мнения: 7 062
Не мога да понасям Лидия  #Cussing out Не я помня такава, ужасна е!!!!

# 355
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Това е най-мрънкащият, ревнив, обсебващ, вечно недоволен и негативен образ в сериала  Peace За мен тотален провал и като майка.

# 356
  • До морето
  • Мнения: 7 062
Абсолютно!!! Все тя онеправданата, все нея никой не я разбира, никой не я съжалява! Голямо мрънкане, голямо чудо! Всичките лоши, само тя най- хубава! Как пък едно хубаво нещо не каза за някого!

А иначе да кажа, че съм влюбена в Милена, актрисата е уникално красива! Много я харесвам  Heart Eyes

Едуарда, става все по- инфантилна и по- инфантилна   ooooh! Това бебе на колко месеца стана, тя вчера установи, че като останела насаме с него и се чувствала много отговорна  ooooh! ooooh! ooooh!

# 357
  • Мнения: X
Страхотно играят всички!!!
Лидия- и на мен нейният образ не ми харесва, но за това е "виновна" актрисата, която го играе.
Лаура, както писах- също!
Мег е невероятна сладурана с Тражано... За дона Бранка думи нямам!!!
До края на сериала образът на Едуарда търпи страхотно развитие  Peace

# 358
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844

До края на сериала образът на Едуарда търпи страхотно развитие  Peace

И на Марсело също  Peace
Към края на сериала вече бях взела да го харесвам и дори му се възхитих. Няма да забравя

Скрит текст:
когато разбра пръв за смяната на бебетата. След това разбра Едуарда. Той застана плътно зад нея, успокояваше я и й беше страхотна опора! Нямаше и намек за разлигавеното мамино синче с комплекси от началото на сериала.

# 359
  • Мнения: 8 522
А какво се случваше с Атилио и Елена, някой ще припомни ли в скрит текст.

Общи условия

Активация на акаунт