Питанка за едно много старо сериалче- "От обич"

  • 60 549
  • 524
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Скрит текст:
Не разбра пръв Марсело.  Peace Едуарда разбра- прочете го в дневника на майка си и точно тогава и Елена дойде, започна разправия, която Марсело чу и така разбра.
Атилио и Елена... Атилио й каза, че тя не може да обича, но още има време да се научи и заминава да обикаля Италия /естествено/.  Филма свършва как се разхождат двете двойки- Едуарда и Марсело, Атилио и Елена и детето тича между тях и хваща първо Едуарда и Марсело  за ръце, после Атилио и Елена.

# 361
  • София
  • Мнения: 2 312
Скрит текст:
Атилио тръгна по Европата да се утешава, но в крайна сметка се появи на едно отдавна планирано тържество, на което трябваше да бъдат с Елена, но вече се бяха отказали да го чакат и Лео го замести. Последните кадри - по алеята в парка вървяха отпред Елена и Атилио, малко по-назад Едуарда, Марселиньо и Марсело, Марселиньо се пусна от ръцете им и изтича при Елена и Атилио, които го хванаха, а Марсело прегърна Едъарда.

# 362
  • София
  • Мнения: 2 312
Писали сме едновременно.

# 363
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
 TuЛи,

Скрит текст:
Наистина имам спомен, че той вече знаеше  Rolling Eyes Мисля че беше разбрал много малко преди нея. Може би часове преди това? Moже и да греша.
Ето и клипче с момента. На португалски е обаче. Изглежда мега спокоен, примирен, гушка я и я успокоява... не знам дали би реагирал така, ако току-що разбира?! И въобще дали някой човек би реагирал толкова пасивно на такава новина...

В тази сцена е и любимата ми реплика на Елена към Едуарда, на която си спомням, че тогава ревах  Mr. Green

"От какво те е страх? Че ще ти взема сина ти ли? Ако бях способна на това, мислиш ли че бих ти го дала първоначално?" (нещо такова, цитирам по памет)

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 15:35 от Sway

# 364
  • До морето
  • Мнения: 7 083
TuЛи,

Скрит текст:
Наистина имам спомен, че той вече знаеше  Rolling Eyes Мисля че беше разбрал много малко преди нея. Може би часове преди това? Moже и да греша.
Ето и клипче с момента. На португалски е обаче. Изглежда мега спокоен, примирен, гушка я и я успокоява... не знам дали би реагирал така, ако току-що разбира?! И въобще дали някой човек би реагирал толкова пасивно на такава новина...

В тази сцена е и любимата ми реплика на Елена към Едуарда, на която си спомням, че тогава ревах  Mr. Green

"От какво те е страх? Че ще ти взема сина ти ли? Ако бях способна на това, защо бих ти го дала първоначално?" (нещо такова, цитирам по памет)

Олееее, това в последния скрит текст не си го спомням, но сега като го прочетох и ревнах  Confused
А Атилио и Елена кога се разделиха, той даже май и по една време с колежката й се задяваше? Аз защо бях запомнила, че се разделят почти веднага след като бебето умира, така ми е останало, а сега ги гледам още са заедно и всичко си им е наред, сякаш са преодолели всичко  newsm78 newsm78 newsm78

# 365
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Скрит текст:
Разделиха се, когато Атилио разбра, че Елена крие от него нещо, свързано с бебето, молеше я да каже, но тя не пожела. И да, имаше връзка с Флавия след това, тя беше много обсебваща и ревнива обаче и в една серия той я нареди много хубаво, една от любимите ми серии, хахах Laughing

# 366
  • Мнения: X
TuЛи,

Скрит текст:
Наистина имам спомен, че той вече знаеше  Rolling Eyes Мисля че беше разбрал много малко преди нея. Може би часове преди това? Moже и да греша.
Ето и клипче с момента. На португалски е обаче. Изглежда мега спокоен, примирен, гушка я и я успокоява... не знам дали би реагирал така, ако току-що разбира?! И въобще дали някой човек би реагирал толкова пасивно на такава новина...

В тази сцена е и любимата ми реплика на Елена към Едуарда, на която си спомням, че тогава ревах  Mr. Green

"От какво те е страх? Че ще ти взема сина ти ли? Ако бях способна на това, мислиш ли че бих ти го дала първоначално?" (нещо такова, цитирам по памет)

Скрит текст:
Днес изгледах последния епизод, та ми е още прясно в главата.  Laughing Едуарда минава сутринта през дома на майка си да вземе малкия. Марсело е вкъщи с температура. Разменят чантите, Едуарда се прибира и прочита дневника. Майка й идва. Започва разправия, появява се Марсело- тогава разбира/ чул е за какво става дума. Той въобще последните 20- ина епизода е мното смирен и спокоен, друг човек е просто  Peace

# 367
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
TuЛи,

Скрит текст:
Наистина имам спомен, че той вече знаеше  Rolling Eyes Мисля че беше разбрал много малко преди нея. Може би часове преди това? Moже и да греша.
Ето и клипче с момента. На португалски е обаче. Изглежда мега спокоен, примирен, гушка я и я успокоява... не знам дали би реагирал така, ако току-що разбира?! И въобще дали някой човек би реагирал толкова пасивно на такава новина...

В тази сцена е и любимата ми реплика на Елена към Едуарда, на която си спомням, че тогава ревах  Mr. Green

"От какво те е страх? Че ще ти взема сина ти ли? Ако бях способна на това, мислиш ли че бих ти го дала първоначално?" (нещо такова, цитирам по памет)

Скрит текст:
Днес изгледах последния епизод, та ми е още прясно в главата.  Laughing Едуарда минава сутринта през дома на майка си да вземе малкия. Марсело е вкъщи с температура. Разменят чантите, Едуарда се прибира и прочита дневника. Майка й идва. Започва разправия, появява се Марсело- тогава разбира/ чул е за какво става дума. Той въобще последните 20- ина епизода е мното смирен и спокоен, друг човек е просто  Peace

Ясноо, мерси за обяснението  Peace

# 368
  • Мнения: 8 535
Мерси момичета , вече и аз си спомних

# 369
  • Мнения: 436
Прекрасен сериал! Обожавам го! И аз да кажа за героите ... Повече ме дразни Атилио, отколкото Елена. То бива самонадеян флиртаджия, ама ... И все всичко знае, всичко разбира. А тя пък ме убива с това въртене на главата си във всички посоки. Мислех си, че колкото и да е художествена измислица, такава тайна /или друга подобна голяма/ се усеща във въздуха, по гласа, изписана е на лицето, "мирише" повече от парфюм. А той, като един много чувствен човек, надушва, че има нещо. Напоследък Марсело ми стана доста по-симпатичен с неговите любовни въления като тийнейджър. Във вчерашния епизод каза на Едуарда, че преди е мислел показването на любовта за слабост, а сега е осъзнал, че това е проява на мъжка сила. Едуарда преживява нормална метаморфоза, както всяко едно момиче. Вече осъзна, че принцовете и вълшебните приказки са в книгите, а в живота има други правила. Най-положителна и готина е Мег Тражано. Няма такава сладурана, неуморна просто. Сирлеа също ми харесва, зряла чувствена жена, добра. За разлика от толкова негативната Лидия - все другите й виновни, все не й се угажда, все жертва. А за Бранка ... То е ясно, че трябва да има чудовище във филма, но актрисата заслужава Оскар! Стига толкова, че прекалих! Simple Smile

# 370
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Аз бях забравила за тоя момент, че реално Атилио си изневери на Елена с най-добрата й приятелка. Мега ме подразни и изнерви колко беше спокоен и безпардонен в това какво е направил, все му е тая, братче, "почувствал бил привличане", егати слабия ангел имаш, чиче!

# 371
  • До морето
  • Мнения: 7 083
И колко жално й каза " С брака ми отдавна е свършено! " Нещастник, ми да го беше казал първо на жена си!!!

# 372
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Да, много странно изказване и невярно на всичкото отгоре. Хич не преувеличи и не изкриви нещата.

# 373
  • Мнения: 386
Мацки, до кой епизод са стигнали БТВ Лейди? Общо са 130, нали?

# 374
  • Мнения: X
130 са, да  Peace

Общи условия

Активация на акаунт