може ли някой ходил при диетолог

  • 12 065
  • 75
  •   1
Отговори
да сподели някакво примерно меню. много благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 734
До колкото знам, менютата изготвени от диетолог са абсолютно индивидуални и не вършат работа при различните хора. То това е и смисъла

# 2
  • Мнения: 3 861
Aз лично не съм, но възнамерявам скоро да го направя. Аз съм чувала много добри отзиви за доц. Байкова, моя приятелка в момента ходи при нея. Скъпичко взима, (20-30лв. на ходене - 1 в седмицата)но резултатите са трайни и  не се гладува. Не свалят кг. много бързо, но каквото се свали не се връща...

# 3
  • Мнения: 554
Аз ходих при Байкова след като родих.
Исках режим при който може да се отслабва при кърмене.
Тя ми даде диета която включваше пиле,риба,два вида зеленчуци и кисело мляко.След третият ден не можех да стана от леглото,падна ми кръвната захар(установено след кръвно изследване),кърмата драстично намаля Close !
Моите отзиви за Байкова са много негативни,но това е мое мнение!Има хора на които много е помогнала!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 559
Аз мога да ти пратя от Ипократис дай мейл, за 10 дни отслабнах с 3 кила, после престанах да я пазя провалих се  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Puppy dog , сега по първи май сме на едно фирмено освинване и след това пак почвам, верно е индивидуално, но ако решиш няма проблем да я пусна.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 857
@Lilly аз съм при Байкова вече близо 3 месеца  и продължавам...
30 лв взима но си струва
а и тя като човек и много готина

аз няма да публикувам диетите, които ми дава тя, не защото не искам да помогна на някой или защото видиш аз съм си плащала за това, а зощот оне смятам, че е коректно - раздавам на достатъчно приятелки, но да пускам в интернет мисля, че е прекалено- това е моето виждане

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Наде, колко кг свали досега с диетите на Байкова?

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: bibi
Аз мога да ти пратя от Ипократис дай мейл, за 10 дни отслабнах с 3 кила, после престанах да я пазя провалих се  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Puppy dog , сега по първи май сме на едно фирмено освинване и след това пак почвам, верно е индивидуално, но ако решиш няма проблем да я пусна.

Би ли я пратила и на мен? Че тук в нашата провинция изобщо няма такива специалисти. Благодаря предварително!
anuschka@abv.bg

# 8
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: DEianaZ
Наде, колко кг свали досега с диетите на Байкова?
ами 8 от 25ти януари
бавно кама, че свалям но пък някой път завивам от написаното  Embarassed /но си и казвам на жената, няма кво да я будалкам, тя е доволна каза, че така трябва да се свалят/, а и добих елементарни навици за сега

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: THERION
Цитат на: DEianaZ
Наде, колко кг свали досега с диетите на Байкова?
ами 8 от 25ти януари
бавно кама, че свалям но пък някой път завивам от написаното  Embarassed /но си и казвам на жената, няма кво да я будалкам, тя е доволна каза, че така трябва да се свалят/, а и добих елементарни навици за сега

а аз бях като войник . спазвах ги много стриктно, но наистина каквото съм свалила при нея не се качва

# 10
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: DEianaZ
а аз бях като войник . спазвах ги много стриктно, но наистина каквото съм свалила при нея не се качва
то туй да си като войник се придобива с времето  Wink ти си по- старо куче Sunglasses е, аз като казвам завивам - не се освинвам де  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 399
Къде се намира кабинета на тази Байкова??

# 12
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: stela78
Къде се намира кабинета на тази Байкова??
пращам ти на лични

# 13
  • Мнения: 399
Много мерси  love001   love001   love001

# 14
  • Мнения: 834
А как протича самият преглед и какво представлява?

# 15
мерси много за отзивите, момичета:) ще посетя Байкова веднага към края на месеца. прави сте, че не искате да проваляте труда на тази жена. bibi - karunna@abv.bg предварително ти благодаря!

# 16
относно Байкова по неприятна жена не съм срещала. Машина за пари. Самата нея като я видите и ще разберете че на вас не може да ви помогне. Леля ми и нейна приателка ходиха при нея. Приела ги заедно, защото спестява време. Те са съвършенно различни, като болести, години, ръст и т.н. Е, Байкова им е дала една и съща диета. Дори не им е направила изследвания, за да види как са здравословно. Същата тази доцентка я гледах по телевизията, в предаване „ за и против лечебния глад”. Отнесе се отвратително гнусно към вече покойната Лидия Ковачева     „ някаква там учителка , по рисуване ли, нещо такова........”

# 17
  • Мнения: 4 176
Абе какво ще си давате парите за диетолози бе хора?
Аз ходих и да ви кажа не защото незнам какво да ям, а за да се успокоя че правя нещо.
Мога да ви кажа какво ще каже диетолога.
ще пита какво обичаш да ядеш.
Ще състави примерно меню на тази основа и това е.
Нужно ли ви е да дадете 30 лв. , за да ви кажат че не трябва да ядете сладко, тлъсто. червено месо, да вечеряте след 6, да пропускате ядене и да ядете на 4 часа.
Да не слагате сосове на салатите си и да се храните основно със салати и зеленчуци. Да ограничите хляба на 1-2 бонус филии на ден. И НИКАКВО СЛАДКО!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
никога диетоложката не ме епитала какво обичам да ям, второ хляб започнах да консумирам чак на задържащия режим т.е след 5 месеца някъде ми беше първата филия бонус.
Кой каквото ще да си гооври за Байкова аз съм много доволна от нея. 27кг трудно се свалят или поине на мен ми беше трудно да ги сваля. Балгодарение на нея се справих и най-важното задържах ги. Мога да ти пратя снимки след раждането и от нова година когато съм 48кг...разликата е фрапираща

# 19
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: DEianaZ
никога диетоложката не ме епитала какво обичам да ям, второ хляб започнах да консумирам чак на задържащия режим т.е след 5 месеца някъде ми беше първата филия бонус.  



ееее значи аз съм екстра почти във всяка диета си има филийка Бонус Stuck Out Tongue

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Наде и аз имах филия хляб с маслини или лютеница( ако мнооого огладнея ) но друг е въпорса, че аз не съм ги яла

# 21
Цитат на: Mamica
Абе какво ще си давате парите за диетолози бе хора?
Аз ходих и да ви кажа не защото незнам какво да ям, а за да се успокоя че правя нещо.
Мога да ви кажа какво ще каже диетолога.
ще пита какво обичаш да ядеш.
Ще състави примерно меню на тази основа и това е.
Нужно ли ви е да дадете 30 лв. , за да ви кажат че не трябва да ядете сладко, тлъсто. червено месо, да вечеряте след 6, да пропускате ядене и да ядете на 4 часа.
Да не слагате сосове на салатите си и да се храните основно със салати и зеленчуци. Да ограничите хляба на 1-2 бонус филии на ден. И НИКАКВО СЛАДКО!


ми стана ми неудобно , че така питам наготово  Laughing  Laughing

# 22
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Цитат на: DEianaZ
никога диетоложката не ме епитала какво обичам да ям, второ хляб започнах да консумирам чак на задържащия режим т.е след 5 месеца някъде ми беше първата филия бонус.
Кой каквото ще да си гооври за Байкова аз съм много доволна от нея. 27кг трудно се свалят или поине на мен ми беше трудно да ги сваля. Балгодарение на нея се справих и най-важното задържах ги. Мога да ти пратя снимки след раждането и от нова година когато съм 48кг...разликата е фрапираща


за колко време ги свали тези килограми ?

# 23
  • Мнения: 46 515
Цитат на: DEianaZ
..........Мога да ти пратя снимки след раждането и от нова година когато съм 48кг...разликата е фрапираща


Аз искам снимки за мотивация  Grinning

# 24
И аз се присъединявам Grinning

# 25
  • Мнения: 1 734
Аз съм госта Embarassed

# 26
  • Мнения: 2 006
Струва ми се безмислено да се дават пари за абсурден диетолог като доц.Байкова Shocked
Въпросната докторка има няколко набелязани диети,които дава без оглед при4ините за надебеляването, и без да изисква никакви  изследвания !
Въпросните диетки ги има в всяко женско списание Sick
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.
Единствената мотивация да отслабнеш при нея е срама да се появиш втори път със същите килограми Whistling

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: A.A.M.Belev
Струва ми се безмислено да се дават пари за абсурден диетолог като доц.Байкова Shocked
Въпросната докторка има няколко набелязани диети,които дава без оглед при4ините за надебеляването, и без да изисква никакви  изследвания !
Въпросните диетки ги има в всяко женско списание Sick
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.
Единствената мотивация да отслабнеш при нея е срама да се появиш втори път със същите килограми Whistling

май не си ходила и си говориш наизуст.  1-во мен изпбщо ен ме интересуваше тези диети кой ги имал и кой ги нямал. интересувах се от резултата. Второ чета женско сшисания и досега само в няколко съм срещала диети, които тя е дала разрешение да се убликуват. Но ако тръгнеш  аправиш диета по принцип( не казвам дали тя да е на Байкова) интересувай се от това дали тя ще има резултат...Не казвам ходете при Байкова. Мисълта ми е , че си заслужава да се ходи на диетолог
ето снимки на тази съм 10 дена след раждането  .
http://www.bgphoto.net/photos/429/o632495748723125000.JPG


а на тази съм от тази нова година  http://www.bgphoto.net/photos/429/o632494530977187500.JPG

# 28
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: A.A.M.Belev
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.  
 това ти мнение извини ме от какво е продиктувано - не се заяждам а ми става интересно  Confused: Аз лично, защото нямам такива впечатления от нея

# 29
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Eeeee,DEianaZ,направо много мотивиращо действат тези снимки Laughing Как човек се променя като надебелее...и аз сега нямам нищо общо с преди да забременея-все едно не само килограмите съм увеличила,ами и годините поне с десет Sad
Вече две години не успявам да отслабна и започвам да се отчайвам,но с тези снимки,ми подейства много отрезвяващо...ако имаш още давай да плакнем очите Laughing  Sunglasses

# 30
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
THERION ,ти също много ме мотивираш ! Stuck Out Tongue Четох темата ти,обаче за съжаление в Плевен няма LPG Sad ,а много бях навита да започна процедури.Ще трябва да се задоволя с целутрон и мисля всеки ден да ходя на масажи.Преди не съм имала целулит,а сега такъв съм го заформила,че като се докосна по бедрото съвсем леко и ме боли Neutral Face Пожелавам ти да отслабваш все повече и повече Laughing и в скоро време да се похвалиш с новата си фигура Heart Eyes

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: DEianaZ

ето снимки на тази съм 10 дена след раждането  .
http://www.bgphoto.net/photos/429/o632495748723125000.JPG
а на тази съм от тази нова година  http://www.bgphoto.net/photos/429/o632494530977187500.JPG

Ей, страхотна си! Браво, наистина си се справила отлично- поздравления!

# 32
  • Мнения: 2 006
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: A.A.M.Belev
Струва ми се безмислено да се дават пари за абсурден диетолог като доц.Байкова Shocked
Въпросната докторка има няколко набелязани диети,които дава без оглед при4ините за надебеляването, и без да изисква никакви  изследвания !
Въпросните диетки ги има в всяко женско списание Sick
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.
Единствената мотивация да отслабнеш при нея е срама да се появиш втори път със същите килограми Whistling

май не си ходила и си говориш наизуст.  1-во мен изпбщо ен ме интересуваше тези диети кой ги имал и кой ги нямал. интересувах се от резултата. Второ чета женско сшисания и досега само в няколко съм срещала диети, които тя е дала разрешение да се убликуват. Но ако тръгнеш  аправиш диета по принцип( не казвам дали тя да е на Байкова) интересувай се от това дали тя ще има резултат...Не казвам ходете при Байкова. Мисълта ми е , че си заслужава да се ходи на диетолог
ето снимки на тази съм 10 дена след раждането  .
http://www.bgphoto.net/photos/429/o632495748723125000.JPG


а на тази съм от тази нова година  http://www.bgphoto.net/photos/429/o632494530977187500.JPG
Резултата е добър-браво,но той едва ли е заслуга на Байкова !По скоро волята и упоритоста водят до добър резултат!
Не бих си позволила да пиша по темата (не за първи път) ако нямах ли4ни впе4атления от въпросната персона Crazy
Не може един 4овек,които нари4а себе си специалист - да си прави експерименти с пациентите (визирам:незаинтересованост за при4ините довели до напълняване и изследвания),защото едно е да си бил винаги пълен,едно е да имаш здравословни проблеми(за които не знаеш) и съвсем друго е да си напълнял по време на бременност Sign Exclamation Самата госпожа е доста закръглена ,дано успее да си помогне.Та Деана-ако ти си позволяваш да пишеш на изуст-не си мисли,4е и аз го правя!

# 33
  • Мнения: 2 006
Цитат на: THERION
Цитат на: A.A.M.Belev
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.  
 това ти мнение извини ме от какво е продиктувано - не се заяждам а ми става интересно  Confused: Аз лично, защото нямам такива впечатления от нея
Ами и на теб ще отговоря-отивам в кабинета да Байкова в 16.00 4аса със записан 4ас-4акам до 19.00 4аса,приема ме жената с думите колко е уморена  Sick
Бързаше-не отговори на някой мои въпроси,но като я попитах за ле4ебния глад не ми отговори ,а запо4на да бълва змии и гущери срещу др.Емилова Shocked
Аз също не съм и фен,но не може един специалист по хранене да плюе друг-само защото не е съгласен с на4ина му на работа Sign Exclamation Странно как хората са склонни да боготворят някой-без да си дават сметка за собствените си усилия.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: A.A.M.Belev
Самата госпожа е доста закръглена ,дано успее да си помогне.

не! отслабване само с  воля и инат не става

второ извини ме но ти Байкова от кога не си я виждала, че смяташ, че е  доста закръглена  Rolling Eyes

@iskrica_nadejda
благодаря за пожеланията  Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: THERION
Цитат на: A.A.M.Belev
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.  
 това ти мнение извини ме от какво е продиктувано - не се заяждам а ми става интересно  Confused: Аз лично, защото нямам такива впечатления от нея
Ами и на теб ще отговоря-отивам в кабинета да Байкова в 16.00 4аса със записан 4ас-4акам до 19.00 4аса,приема ме жената с думите колко е уморена  Sick
Бързаше-не отговори на някой мои въпроси,но като я попитах за ле4ебния глад не ми отговори ,а запо4на да бълва змии и гущери срещу др.Емилова Shocked
Аз също не съм и фен,но не може един специалист по хранене да плюе друг-само защото не е съгласен с на4ина му на работа Sign Exclamation Странно как хората са склонни да боготворят някой-без да си дават сметка за собствените си усилия.
 ако сме търгнали да си говорим така знаеш ли аз в колко часа ходя при нея а???  Работи всеки ден от 17 до 20 Аз отивам в 20 и 30 защото не мога по- рано просто не мога, тук ще кажеш за 30лв ще чака де ще ходи Ок нека да е заради това...

и последно ще  ти кажа относно това ти изречение: "Странно как хората са склонни да боготворят някой-без да си дават сметка за собствените си усилия" Това ме обижда, нито ме познаваш, нито нищо, за да си правиш такива заключения - и ще ти дам един жокер - все още не съм открила homo sapiens, който да боготворя - оценявам единствено факта, че с нейните диети започнах да свалям килограми и то както трябва - ТОВА ме интересува - с мен е винаги усмихната, повдига самочувствието ми като казва колко съм лъчезарна и чаровна /което си е истина Embarassed /, винаги ме изчаква понеже влизам последна, винаги ме изслушва ....за мен това е достатъчно...

# 36
  • Мнения: 2 006
Цитат на: THERION
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: THERION
Цитат на: A.A.M.Belev
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.  
 това ти мнение извини ме от какво е продиктувано - не се заяждам а ми става интересно  Confused: Аз лично, защото нямам такива впечатления от нея
Ами и на теб ще отговоря-отивам в кабинета да Байкова в 16.00 4аса със записан 4ас-4акам до 19.00 4аса,приема ме жената с думите колко е уморена  Sick
Бързаше-не отговори на някой мои въпроси,но като я попитах за ле4ебния глад не ми отговори ,а запо4на да бълва змии и гущери срещу др.Емилова Shocked
Аз също не съм и фен,но не може един специалист по хранене да плюе друг-само защото не е съгласен с на4ина му на работа Sign Exclamation Странно как хората са склонни да боготворят някой-без да си дават сметка за собствените си усилия.
 ако сме търгнали да си говорим така знаеш ли аз в колко часа ходя при нея а???  Работи всеки ден от 17 до 20 Аз отивам в 20 и 30 защото не мога по- рано просто не мога, тук ще кажеш за 30лв ще чака де ще ходи Ок нека да е заради това...

и последно ще  ти кажа относно това ти изречение: "Странно как хората са склонни да боготворят някой-без да си дават сметка за собствените си усилия" Това ме обижда, нито ме познаваш, нито нищо, за да си правиш такива заключения - и ще ти дам един жокер - все още не съм открила homo sapiens, който да боготворя - оценявам единствено факта, че с нейните диети започнах да свалям килограми и то както трябва - ТОВА ме интересува - с мен е винаги усмихната, повдига самочувствието ми като казва колко съм лъчезарна и чаровна /което си е истина Embarassed /, винаги ме изчаква понеже влизам последна, винаги ме изслушва ....за мен това е достатъчно...
Не смятам да влизам в тона ти и затова само две изре4ения- махленския ти тон не ми допада!Ще ме извиниш,но с такива впе4етления останах.Всеки 4овек има собствени впе4етления  и право да изказва мнението си!Сравнение правя с още няколко диетолози,които знаят как да си вършат работата-рекламата е полезно нещо,но когато е без покритие не върши работа-толкова!

# 37
A.A.M.Belev Напълно те подкрепям. Въпросната доцентка е една „закръглена”, комерсиална и злобничка дама ф(казвам го от лични впечатления) Преди време взимаше 20 лв. За консултация. След тричасово чакане влизам аз , а тя казва „Ох, такъв наплив, такова чудо, ами как няма да е като взимам толкова евтино”. Е, вече разбирам взима 30  Гледах я и по телевизията миналата седмица. Твърдеше че при три дневен глад след това настъпват необратими процеси в организма, което не е вярно. Заяждаше се с
Др. Емилова и вече покойната Лидия Ковачева. Чак водещата се подразни. Диетата и с нищо не е по-различна от тези, които знаем. Тя не отчита личния фактор. На три мои приятелки даде същата. Резултатът ви се дължи на волята ви, а не на нейната велика диета. Ама щом предпочитате да сте заблудени ок. Аз без нейна помощ отслабнах и съм в прекрасно здраве. Просто следвах принципите на Лидия Ковачева.

# 38
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Anonymous
Резултатът ви се дължи на волята ви, а не на нейната велика диета.

И според мен е така.Свалих 40 кг след раждането с воля,до момента не съм качила нито едно от свалените,напротив продължавам да отслабвам и без диетолог

# 39
Има лекари и "лекари," специалисти и "специалисти", диетолози и "диетолози". За мен дамата, за която говорите е от втория вид, т.е. не е никакъв специалист. През повечето време плюе колегите си и се оплаква колко не и стигат парите. Иначе е любезна, хили се непрестанно и прави комплименти (колко добре изглеждаш, колко е прекрасна кожата на лицето ти Simple Smile
единственото, което я интересува е да си прибере парите и да и доведете нови клиенти. Ако и влезете в тона може и да ви допадне.  За мен е елементарна жена. Разбира се това не пречи вие да сте доволни от нея. Хората са различни. Само не нападайте, тези дето не са доволни. Те със сигурност имат своите основания.

# 40
  • Мнения: 46 515
DEianaZ, браво за волята, но ........ и на двете снимки ми харесваш  Grinning

# 41
  • Мнения: 6 243
Цитат на: nikol78
DEianaZ, браво за волята, но ........ и на двете снимки ми харесваш  Grinning

подкрепям напълно!
По темата - Мамица е права. Има си принципи за здравословно хранене, които всеки може да спазва, като ги съобрази с личните си предпочитания.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: A.A.M.Belev
Всеки 4овек има собствени впе4етления  и право да изказва мнението си!Сравнение правя с още няколко диетолози,които знаят как да си вършат работата-рекламата е полезно нещо,но когато е без покритие не върши работа-толкова!
съгласна съм - както ти така и аз изказахме личното си мнение ОК! Мир да има! а относно рекламата - на никой на правя реклама - съжалявам ако съм оставила подобно впечатление
п.п. за тона ми- в този форум се държа доста прилично - тона ми не е махленски, а остър

Със здраве! Както казах: Мир да има! Wink

# 43
  • Мнения: 4 176
Еми да. И аз от опит говоря. АЗ лично съм доволна от Ипократис. Дадох 30 кинта и съм доволна. Доволна съм, защото там ми дойде стимула, а и като съм платила ми е тъпо да дебелея. Също предстои контролен преглед на който ме е срам да съм надебеляла. Иначе диетата му не е нищо, което незнам.
Гледам че при него идват хора от цяла София. Дори разни "звезди".

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Mamica
Еми да. И аз от опит говоря. АЗ лично съм доволна от Ипократис. Дадох 30 кинта и съм доволна. Доволна съм, защото там ми дойде стимула, а и като съм платила ми е тъпо да дебелея. Също предстои контролен преглед на който ме е срам да съм надебеляла. Иначе диетата му не е нищо, което незнам.
Гледам че при него идват хора от цяла София. Дори разни "звезди".

Ипократис е гърка от Младост. За него съм чувала същом ного добри неща моя приятелки ходят при него и са страшно доволно. Ами да...на мен наприомер какво  ми харесваше при Байкова - винаги като ми подаваше новата диета на гърба на листа ми написваше нещо. Например "Деяна, гордея се с теб" или " Отлич1ник на диетологи1ния кабинет" ей такива неща и се чувствах страхотно. Занм много добре, че тя на всички им пише такива неща, обаче ми беше готино е естествено доволни и недовлни винаги ще има...аз от самосебе си не успях да ги сваля тези кг. Правих какво ли не ами свалях 5-6 и задържах. Затова съм и благодарна!

# 45
  • Мнения: 500
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: A.A.M.Belev
Струва ми се безмислено да се дават пари за абсурден диетолог като доц.Байкова Shocked
Въпросната докторка има няколко набелязани диети,които дава без оглед при4ините за надебеляването, и без да изисква никакви  изследвания !
Въпросните диетки ги има в всяко женско списание Sick
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.
Единствената мотивация да отслабнеш при нея е срама да се появиш втори път със същите килограми Whistling

май не си ходила и си говориш наизуст.  1-во мен изпбщо ен ме интересуваше тези диети кой ги имал и кой ги нямал. интересувах се от резултата. Второ чета женско сшисания и досега само в няколко съм срещала диети, които тя е дала разрешение да се убликуват. Но ако тръгнеш  аправиш диета по принцип( не казвам дали тя да е на Байкова) интересувай се от това дали тя ще има резултат...Не казвам ходете при Байкова. Мисълта ми е , че си заслужава да се ходи на диетолог
ето снимки на тази съм 10 дена след раждането  .
http://www.bgphoto.net/photos/429/o632495748723125000.JPG


а на тази съм от тази нова година  http://www.bgphoto.net/photos/429/o632494530977187500.JPG


Леле, ами то няма прилика между двете  снимки. До сега съм била наистина впечетлена само от Билиана 333( ох, дано не греша nick-a), която е свалила 54 кг и втората си ти- освен да те поздравя друго не ми идва на ум. Аз макар че съм за гладуването по Ковачева, харесвам и диетоложките- имам една позната тук, която от диетолог смъкна 11 кг 3а една година и не си ги върна. Интересното е че диетолога и е направил диетата така, че да не сваля повече от 900 гр. на месец, така че да не си ги върне

# 46
  • Мнения: 3 861
DEianaZ, моите поздравления, видях двете снимки и съм поразена. Ето такива неща трябва по честичко да ни се показват за мотивация

# 47
  • София
  • Мнения: 1 845
DEianaZ,
променила си се до неузнаваемост. А колко време спазва диетата.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
6 месеца диета 3 месеца задържащ режим

# 49
  • София
  • Мнения: 1 544
Цитат на: stela78
Къде се намира кабинета на тази Байкова??
пращам ти на лични
THERION , ПРАТИ МИ МОЛЯ ТЕ АДРЕСА НА ДОЦ. БАЙКОВА, ЧЕ ДНЕС ОБИКАЛЯХ ПО АСЕН ЗЛАТАРОВ И НЕ ГО НАМЕРИХ. МЕРСИ

# 50
MOLQ WI IZPARTETE MI NA MEN DIETATA NA DR.BAJKOWA ZA6TOTO AZ SUM OT PROWINCIQTA I NQMAM WREME NITO SREDSTWA DA HODQ DO SOFIA A MNOGO ISKAM DA OTSLABNA .BLAGODARQ WI PREDWARITELNO E-MAILA MI E :dory_pas@yahoo.com

# 51
  • София
  • Мнения: 105
Свекърва ми ходи при Байкова няколко пъти - прегледът и е продължил 5 минути, след като при всяко посещение имаше записан час, винаги чакаше най - малко 1 час за да влезе. Диетичният режим е НАПЕЧАТАН / готов, само драскала върху него/. Подозирам, от споменатите по - горе филийки бонус и лютеница, че става дума за един и същ. Не може режимът на една 25 годишна и една 50 годишна жена да е аналогичен, както и на един напълно здрав човек с такъв, който взима хапчета за сърце, кръвно и какво ли още не
За мен това не е диетолог.
Представям си прегледа много по- обстоен, с проверка на здравословното състояние / кръвна захар, кръвно налягане, хормони , рутинните изследвания за кръв и урина .../. За такъв преглед съм готова да платя и 100лв, но да знам, че наистина ще е съобразен изцяло с моето здравословно състояние.
Ако някой знае такъв диетолог, клиника или кабинет нека пише!!!

# 52
  • Мнения: 612
Момичета пишете и за други диетолози от които сте доволни.  Hug
А за Байкова да ви попитам, може ли веднъж месечно да се посещава, така ходя в София?

# 53
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ипократис от фитнес център "Младост" също е доста добър. Аз ходя при  него и съм доволна. Е, не ти прави изследвания на кръвната захар и разни такива, но факт е, че свалям кила, които после не качвам. Hug
Момичета, не се заблуждавайте, че на всеки се прави кой знае какъв СТРОГО ИНДИВИДУАЛЕН режим.  Thinking И Байкова, и Ипократис се базират на някакви основни принципи на правилното и рационалното хранене, като идеята е ти самия да си промениш начина на хранене с времето. Така поне мисля аз Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 322
Здравейте МАМИ,
Аз като започнах да тренирам пак отново,там където ходя има и диетолог .Той ми напрви лично на мен индивидуална диетата,според вазрастта ми ,височината,кг и кръвната група/Б+/.В момента от 1 месец съм на следният режим.Закуската се състои от 2 белтъка добре сварени и едно кафе горчиво,към 10.00 часа изяждам  обиконовенна активия/средна/.Към 11.00 и 12.30 пия чай без нищо.Обяда е 13-13.30 салата с някакво месо пе4ено или варено/може едно пърченце ниско маслено сирене или кашкавал/ Вечерята е 16-16.30 1 брой плод по желание без банан.След 17.00 се пие само вода или чайове.
Значи тази диета в момента я правя като 3-пъти седмично ходя на фитнес и антицелулитни масажи.
 Grinning

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ипократис от фитнес център "Младост" също е доста добър. Аз ходя при  него и съм доволна. Е, не ти прави изследвания на кръвната захар и разни такива, но факт е, че свалям кила, които после не качвам. Hug
Момичета, не се заблуждавайте, че на всеки се прави кой знае какъв СТРОГО ИНДИВИДУАЛЕН режим.  Thinking И Байкова, и Ипократис се базират на някакви основни принципи на правилното и рационалното хранене, като идеята е ти самия да си промениш начина на хранене с времето. Така поне мисля аз Heart Eyes

Подкрепям те напълно! Важни са резултатите.

Биляна*, при Байкова в началото е добре да се ходи на 2 седмици (около 1,5 - 2 месеца: зависи колко имаш да сваляш), след това се ходи по веднъж в месеца.

# 56
  • Мнения: 484
 Диети и режими има всякакви, но истината е, че отслабването идва при отрицателен калориен баланс. Или когато енергията, която изразходвате в ежедневието си е по-голяма от енергията, която приемате с храната.
 Спортът ви помага да изразходвате повече енергия, а режимът ( не препоръчвам диета, защото тя винаги е за определен период от време и съответно и ефектът е временен) ви помага да поемате по-малко енергия.
 Когато си избирате режим на хранене, може би ще ви помогне ето този сайт http://healthyfood.info.bg/, в него освен това има и полезни калкулатори за калории. А когато си избирате спорт, водете се от предпочитанията си, ако нямате такива, пробвайте различни неща докато си намерите предпочитанията.
  Диетолозите оставете за хората, които имат здравословни проблеми.
 А и още нещо - пийте зелен чай, японците не случайно го пият цял живот Simple Smile
Поздрави. Поли

# 57
  • Мнения: 612
Цитат
Биляна*, при Байкова в началото е добре да се ходи на 2 седмици (около 1,5 - 2 месеца: зависи колко имаш да сваляш), след това се ходи по веднъж в месеца.
Цитат
Благодаря ти, 10-12кг. но съм в София веднъж месечно.


 А и още нещо - пийте зелен чай, японците не случайно го пият цял живот Simple Smile
Поздрави. Поли
Цитат
Поли, кой точно зелен чай, в аптеките има много видове.

# 58
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Цитат
Поли, кой точно зелен чай, в аптеките има много видове.

Биляна, хубавият, истинският зелен чай не се продава в аптеките! Купувай си насипен от магазините за кафе- има голямо разнообразие, и наистина е МНОГО полезен! Hug

# 59
  • Мнения: 612
Благодаря ти,  Hug ще поръчам още днес да ми донесат!А, по колко се пие, има ли ограничение?

# 60
  • Мнения: 484
Цитат
Биляна, хубавият, истинският зелен чай не се продава в аптеките! Купувай си насипен от магазините за кафе- има голямо разнообразие, и наистина е МНОГО полезен!

Така е, онзи, който е в аптеките е много силен, даже не съм сигурна какво точно има в него. А от насипния можеш да си избереш с каквато искаш добавка - лимон, мент и т.н, защото натуралния не е с много приятен вкус.

# 61
  • Мнения: 612
Цитат
Биляна, хубавият, истинският зелен чай не се продава в аптеките! Купувай си насипен от магазините за кафе- има голямо разнообразие, и наистина е МНОГО полезен!

Така е, онзи, който е в аптеките е много силен, даже не съм сигурна какво точно има в него. А от насипния можеш да си избереш с каквато искаш добавка - лимон, мент и т.н, защото натуралния не е с много приятен вкус.
  bouquet Звучи много хубаво и "ароматно" .

# 62
  • Мнения: 1 734
Аз купувам зеления чай на `Пикуик` и е много ароматен  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 524
До колкото знам, менютата изготвени от диетолог са абсолютно индивидуални и не вършат работа при различните хора. То това е и смисъла

Taka би трябвало да бъде . Поне и според мен.За съжаление в моя случай не е така. Ето една диета която според мен съвсем не е безизвестна (поне за мен, преди това отслабвах сама с намерени диети по списания и др.) и далеч не е индивидуална:

1ви ден
билков чай +плод (не банан)
10ч айран
12 билков чай+ плод
16 айрян
19 билков + плод

2ри ден

билков чай +плод (не банан)
10ч айран
12 билков чай+ плод+ риба+ зеленчуци
16 айрян
19 билков + плод
 и т.н
следва ден със сирена и прочие (мързи ме да я пиша, нямам я набрана)
Само за информация в резултат на ходене при диетолог 3 месеца не свалих нищо. Висях 3 месеца на подобни диети обезокуражих се и отчаях...А тя ми ги връчваше напечатани  и снимани на ксерокс?! Хич не ми изглеждаше индивидуално...
В резултат на мои диети знам, че аз пълнея от млечни изделия т.е. ако правя диета то трябва да е плодове , заеленчуци и месо..;.
За съжелание моя опит е такъв...

# 64
  • Мнения: 694
Диетолога при когото ходим почти цялото семейство се намира в кв. Младост1 във фитнес център Младост. Диетолога е грък и сме много доволни от него. Баща ми свали за два месеца 15кг., но при него бяха много в излишък. Аз след първата бременност свалих 5, но да си призная прекъснах я защото отидохме на почивка и там си похапнах бая. Диетата я прави за всеки отделно и не се лишаваш от храна.  

# 65
  • Мнения: 500
Аз купувам зеления чай на `Пикуик` и е много ароматен  Simple Smile
oтслабваш ли от него sia

# 66
Сега и аз да споделя своите мъки с диетите Mr. Green
Спазвала съм и на Байкова диетата и на Ипо. На Байкова я взех от една позната, никога не съм ходила при нея. Имах някакъв резултат, но не особено задоволителен. Пру Ипократис за пръв отидох след раждането на голямото дете, това беше в началото на 2004 и той тогава работеше в Ялта. Имаше някакъв конкурс там и това ми даде известен стимул. Та за 4 месеца с непрекъснато повтаряне на диетата, която ми даде - свалих 20кг. Не си ги върнах 6 месеца и после забременях и айдееее. Пак станах 80кг Cry Обаче сега съм вече 2 месец на тази диета и просто не ми действа. Нито грам. Не знам дали се дължи на факта, че този път посещавам фитнес-залата почти всеки ден, но нито грам. Свалям по мънинко на обиколки, но не е като преди no А малко преди да започна неговата диета сега, бях само на плодове, салати и чай и така свалих доста. Лошото е, че сега не бива да прекъсвам диетите, че не знам де ще му отиде края....
Според мен трябва редовно да сменяте диетите. Не е правилно да спазвате една диета нон-стоп, че организма може да свикне с нея (както в моя случай) и тя да не ви действа Banghead

# 67
Здравейте, всички казвате, че режима на Ипократиса е идентичен за всички, които са ходили на преглед. Някой може ли да напише седмичното меню, разбрах, че е някакъв строго определен.Благодаря.

# 68
Аз имам диета за бременни на Ипо, ако някой се интересува да свирка. Това за небременните (Боже, как звучи само) е същото, само без 2 от закуските. При бременните са 7-8 хранения, а при нас са само 4 - това е разликата.

# 69
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Здравейте, всички казвате, че режима на Ипократиса е идентичен за всички, които са ходили на преглед. Някой може ли да напише седмичното меню, разбрах, че е някакъв строго определен.Благодаря.

Не е идентичен!!! no
На мен лично ми смени диетата 3 пъти за 2 месеца!!!

# 70
  • Мнения: 1 734
Аз купувам зеления чай на `Пикуик` и е много ароматен  Simple Smile
oтслабваш ли от него sia

това не е чай за отслабване, как бих могла  Rolling Eyes. Просто, както знаем, е антиоксидант и е полезно да се приема от време на време. Аз само дадох идея кой от всичките видове зелен чай на пазара е приятен за пиене

# 71
Здравейте, моля пратете това, което имате като вариант. На какъв принцип ви дават менюто, както разбрах не ви правят изследвания?

# 72
  • Мнения: 3 423
мъжа ми ходи при Байкова .тя му иска изледвания.та това е при надебеляване и повишен холестерол.
първите два дни
8.30 чай +плод
10.00 кисело мляко
12.00 зеленчуково предястие
12.30 белтъчна храна(например печена риба +термично обработен зеленчука от предястието.)
16.00 чай +плод
19.00 зеленчукова манджа с повечко вода или зеленчукова супа
трети ден-разтоварващ
1.500 плодове от един вид
при глад може една филийка бонус,3 маслинки,лютеница и кисело мляко
четвърти и пети -същото като първи и втори само дето вместо белтъчна храна се хапва въглехидратна-овесени ядки,картофки,ориз
шести ден разтоварващ
и после се повтарят пак ,като сега трябва да се храни така месец ,после ще му я смени

# 73
Моят мъж е 150кг, дотук за 1 месец на НВД е свалил трайно 4 кг:( При вас как са резултатите?

# 74
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Моят мъж е 150кг..................................

Виж, мисля че мъжът ти има някакъв здравословен проблем... не искам да те засегна, в никакъв случай Peace
Мисълта ми е, че най- добре е той да потърси професионална помощ, т.к. при него определено ще има нужда от индивидуален режим, евентуално изследвания...
Не експериментирайте на принципа "чух една диета..."- по този начин има вероятност само да си навредите.

# 75
Затлъстяване се казва болестта:) ще се справи. Той е почти 2 метра, но с НВД сваля и сантиметри. Аз съм доволна от резултатите му, рязко е намалил храната, хляб не яде поне от 6 месеца. Справя се и не се оплаква. Бих отишла на преглед при ИПО, но съм от Варна, засега нямам ходене към София.

Общи условия

Активация на акаунт