До мамите даващи Аптамил 1 !!!

  • 3 755
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 756
ами в такъв случай не му давай от тази кутия , а я занеси да я изследват - това не е нормално пяната да стои 30-40 мин.Между другото наистина не се разтваря с вряла вода , а с вода ,която се е охадила половин час от завирането й.

# 31
  • Мнения: 4 668
Не знам има ли му нещо на млякото , но мога да кажа , че синът ми получи алергия от АПТАМИЛ  Confused По същия начин се изприщи и стана на лишеи , а и повръщаше ... Смених веднага млякото и нещата се оправиха .

# 32
  • Варна
  • Мнения: 773
мисля да пробвам с Милумил, но съм чувала, че мирише на ванилия. Не знам дали ще го яде, но ще пробвам. Между другото, днес не искаше почти нищо да яде, а не е злояда. Sad Винаги си хапва с апетит.

# 33
  • Мнения: 1 335
Съжалявам за късното включване. Не съм сигурна вече дали детето ми се изприщи от млякото, защото не е повръщал и не мисля че е алергия (въпреки че джи пи- то каза че е , но аз не мисля така). Мажа го със стелатопия на мустела и се пооправи. Кожата му още не е гладичка съвсем по коремчето, но не е зачервена и груба. Да ви кажа не знам от новия аптамил ли е, тъй като не го бях виждала тук в околността, а този мъжът ми го беше купил от супера и реших, че е менте (все пак получи тези зачервени петна много скоро след като почнах новия аптамил). Съжалявам ако съм притеснила някой, просто реших че трябва да споделя тъй като не знаех, че това са новите опаковки. А иначе сега тъй като вече никъде не намирам от стария реших да мина на Милумил...

# 34
  • Мнения: 106
http://spreadsheets.google.com/pub?key=pJF1WdQwABjwVtbGTXtexFw
tuk ima sravnenie na mlekata na milupa - dala sam go i vav spravo4nika.

Nie si po4nahme napravo ot novia aptamil1Immunofortis i ne sme imali problem, a smenihme 4 mleka, vklu4itelno i Milumil, i se izrina ot tah. Vsi4ko si e individualno. Bah pusnala edna tema, v stud.grad v aptekata na 60bl. ima ot staria Aptamil, 4e ve4e trudno se namira.  Hug

Цитат
Не съм сигурна вече дали детето ми се изприщи от млякото, защото не е повръщал и не мисля че е алергия (въпреки че джи пи- то каза че е , но аз не мисля така).
Ne sam sigurna v tova - az si misleh, 4e nama razlika, za6oto kakto 6e vidite ot linka, razlikite mejdu mlekata sa nezna4itelni - no nie se izpri6ihme ot milumil-a Sad

# 35
  • Мнения: 408
От както го смениха почна да ака много твърдо на мн малки топчета!Почнаха да излизат и катива лишеичета както казва Rhiana. От началото педито каза че е алергия от каисия (давам плодови пюрета),мазах с елоком и изчезнаха, но след извесно време пак се появиха тогава каза че е от алергията се  изнежила кожата, пак мазах с елоком и сега изчезнаха, но до кога не се знае!Даеам точно този аптамил,също се бунтува като яде и сега си мисля да взела миломил!

# 36
  • Мнения: 4 447
Нищо му няма на новия Аптамил. Не е отровен или дефектен, още по-малко фалшив, че да се стига до снимки със светкавици  Mr. Green

Разликата със старите видове Аптамили, е че вече не е на гранули, а на прах, както и е увеличен грамажа, както и мерителната лъжичка е различна. Метода на приготвяне - също.

Можете СПОКОЙНО ДА ПОЗЛВАТЕ този Аптамил, както и другите 2, 3 и Аптамил Комфорт.  Peace

# 37
  • Мнения: 408
Разликата не е само в картонената опаковка ,грамажа и мерителните лъжички , а и във формулата!Щом даже е увеличен интервала на 1 и 2,все пак не е само опаковката!Моя син не е злояд и качваше по 1,500кг, от както пие от новия качи едва 100г. Става с ужасна пяна която не изчезва след 1 мин. Не казвам че е менте, но може би новата ПОДОБРЕНА формула е много различна, ако детето не намери разлика е добре, но и при мен се дърпа много докато го яде и предпочита пюрета.Без да споменавам запека!лишиите (мислех ,че е алергия от плод,но като прочетох това тук вече незнам)

# 38
  • Мнения: 4 447
А обърна ли внимание, в указанието, че този Аптамил се прави с доста по-студена вода? Дори стария съм го правила с вода под 30 градуса. И ако го разклащаш прекалено силно и дълго направеното АМ е нормално да се разпени толкова. Това, че качва по 1,500 на месец от АМ не е похвално, но е нормално. Това, че качвате вече 100гр не ми се вижда проблемно. Колкото повече расте детето, толкова по-активно става, толкова по-малко качва на месец.

# 39
  • Мнения: 756
мога ли да ви попитам по колко изпивате - ние сме също на Аптамил , но 1500г не сме качвали, товами се струва много ,а не знам дали аз правя нещо нередно

# 40
  • София
  • Мнения: 5 719
Ние сме постоянно на Аптамил като първите 2 месеца качвахме по 1 кг а последните 2 по 0,500 гр.  Peace

# 41
  • Мнения: 408
Сега изпива по 150кл вода и 5 лъжички сухо вещество(от 4-я месец)!Преди това по 120мл и 4 лъжички(на 3 месеца)!Лекарката ми каза че е прекалено много, но той ревеше много и за това давах тази доза .първите 2 месеца качи по 1,500кг а после по 1,100кг,а последния месец само 100г.,но не това ме притеснява мен!А акото(не е нормално)!

# 42
  • Мнения: 1 335
Ами явно всяко дете различно приема новата формула на аптамила... но честн казано мен ме притеснява този факт много и все си мисля че вътре не е каквото трябва, просто произведено в (или за) България...  ooooh!
Както и да е, пак повтарям исках да предупредя други майки за това, което стана с моето бебе, не съм имала намерение да плаша никой, но бях много притеснена и исках да предупредя.

# 43
Здравейте мамита,

Ако е предразположен към алергии към белтък от животински произход  тя ще се прояви и дори да сте го хранили с друга марка АМ. Не спазването на рецептурата, например предузиране, може също да оключи ген. предразположеност.

Общи условия

Активация на акаунт