Тези пелени не стават!

  • 2 946
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 622
Хъджис съм ползвала преди 4г.за голямата щерка.Пропускаха!Либеро... Thinkingслучвала съм и на менте,както и на добра партида PeaceОбщо-взето оставам вярна на Памерс Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 7 190
има естествено,
дъщеря ми направи алергия към Алоето в пелените Памперс
А в какъв момент я направи - след продължителна употреба на Памперс, или не?
Защото ги използвам, откакто дъщеря ми се е родила, и досега не е имало проблем.
Но както казах по-горе - мисля, че не бъркам - смениха нещо в лосиона напоследък, така че от тази гледна точка е напълно възможно да е реакция от пелените  newsm78

# 17
  • Мнения: 724
 Аз също не съм доволна от Хъджис ползвам само Пемперс и нямам оплаквания.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 833
Цитат
И аз не съм доволна. Според мен са много груби и стават на буци.  Sick Говоря за 2-ката обаче, ние взехме един пакет от 48кг. и нямам търпение да свърши. Идва ми направо да ги хвърля... Confused
Взела си ми мислите направо. Остана ми половин пакет и му ги сменям постоянно само и само да свършат. Освен това като ака чак пишлето му е омазано с аки. Да не говорим, че към памперсите имаше промоция и мокри кърпички, които също са ужасни.
Взети са от Метро - татито го излъгали някакви каки казали че са много добри.

# 19
  • Мнения: 4 053
red, проблема се появи след около 3 месеца ползване,
започна с малки пъпчици и се стигна до големи червени петна,
клепах я с какво ли не, всякакви мазила, и нищо не помагаше,
минах на Либеро, и си реших проблема много бързо,
естествено не защото е "Либеро", а просто взех пелени без Алое,
и останах доволна,
до последно бяхме с тях и не съм имала други грижи

# 20
  • София
  • Мнения: 7 190
red, проблема се появи след около 3 месеца ползване,
започна с малки пъпчици и се стигна до големи червени петна,
клепах я с какво ли не, всякакви мазила, и нищо не помагаше,
минах на Либеро, и си реших проблема много бързо,
естествено не защото е "Либеро", а просто взех пелени без Алое,
и останах доволна,
до последно бяхме с тях и не съм имала други грижи
Благодаря за информацията, Мони *.
Мда, поне в Хъджис няма алое. Ще изчакам малко, пък после освен да купя малък пакет Либеро, и да пробвам с тях.

# 21
  • Мнения: X
Възможно е. Аз например намирам прехвалените Либеро за пълна отврат - не държат сухо, стават на буци и са твърде дебели.

# 22
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ползвала съм Хъджис преди година и това бяха за мен най добрите памперси. Купувах ги само отШтъркел, но после просто не сколасвах да ходя до там. Пробвах и Памперс и Либеро и всичките ми пропускаха. Чак с 5-цата на памперс нямахме проблем.
Сега и тя ни пропуска и сутрин е доста опикан младежа, та може пак Либерото да пробвам.
Иначе по отношение на оригинала... в нашата аптека момичетата се кълняха че от официален вносител взимат Хъджиса, ама като го отворих и той отврат. Та сигурност няма. Даже и в Метро.

# 23
  • Мнения: 353
Пробвла съм Хъджис, доволна съм. От Памперс НЕ, категорично НЕ, защото и двете ми деца се изприщват от тях и ми пропущат.  Crossing ArmsСега сме на Молфикс много са добри.  Peace Баткото го изгледах с тях, а сега и бебо. Всичко е строго индивидуално и зависи от детето и кожата му. Това е мое лично мнение и наблюдение. Hug

# 24
  • Мнения: 1 477
И аз имам горчив опит с Хъджис.Преди две седмици взех от тях въпреки че съм си доволна от Памперс.Резултатът:няколко сутрини синът ми се будеше мокър и ги метнах на боклука.Размера си му беше добре.Просто не струват нищо...Случвало се е и Памперс да пропускат, но това са единични случаи за 8 месеца.

# 25
  • Мнения: 1 155
Онзи ден взех Либеро на дъщеря ми защото се оказа , че от гела в Памперс направи дерматит на дупето. Оказаха се доста добри, доволна съм от тях.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 268
Ние сега ползваме Хъджис Премиум, купихме ги от Метро преди седмица-две. Хубави са, мекички, за разлика от тези които бях вземала още в началото.

А иначе до сега ползвахме Хепи и честно казано съм адски доволна от тях, но съм ги намирала само в Кауфланд.

А Памперс за мен са пълна отврат, бебе се изриваше от гела.

# 27
  • Мнения: 469
Здравей лично аз с Либеро съм нямала никога проблеми, Памперс и Хъджис да , и на мен са ми пропускали, макар че новите на Памперс с лусиона вътре не ми пропускат, взех си някалко да ги пробвам, но все пак ще си остана на Либеро Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние ползваме  основно Памперс, и те много ми допадат като качество. Като новороден съм му купувала Хъджис и бях доволна, не са му пускали, но понеже нямат анатом. форма и са особено широки между крачетата (за толкова малко бебче), минахме пак на Памперс. Последния път обаче пак му взех Хъджис и като цяло съм доволна. Харесва ми, че имат ластик на гръбчето и като цяло са по - свободни. Не са ни пускали...
Да не си уцелила някаква менте - партида? Съчувствам ти колко е ужасно детенце да е все мокро и да пада такова ужасно пране, случвало ми се е с особено евтини памперси. Държат едно пишкане, по - натам вече всичко тече...   Sick

# 29
  • Мнения: 2 567
Хъджис не ставаха още преди 10 години, като ги ползвах за моята щерка.
Не знам колко оригинални са били, но ми ги бяха донесли от Щатите. Пропускаха ужасно. Имаше по това време някакви нашенски си, които бяха сто пъти по добри от тези уж по известните.

Общи условия

Активация на акаунт